چاپ دیجیتال

چاپ دیجیتال، یک روش چاپ سریع و با کیفیت بالا است که نیازی به آماده سازی های زمانبر ندارد. یکی از مزایای چاپ دیجیتال، امکان مشاهده و رفع هرگونه اشکال در هر مرحله از چاپ است. همچنین، سرعت چاپ دیجیتال بسیار بالاست و هزینه چاپ در تیراژ کم، نسبت به چاپ افست، بسیار کمتر است. با افزایش تیراژ چاپ دیجیتال، هزینه ها افزایش مییابد.

گروه محصولات
چاپ دیجیتال پاکت

چاپ پاکت

پوستر دیجیتال

چاپ پوستر

چاپ فاکتور دیجیتال

چاپ فاکتور

چاپ دیجیتال کارت ویزیت

چاپ کارت ویزیت

 تراکت دیجیتال

چاپ تراکت

چاپ دیجیتال بروشور

چاپ بروشور

چاپ گواهینامه

گواهینامه

چاپ کهن

تقویم 1403

چاپ مجله دیجیتال

مجله

چاپ دیجیتال کتاب

چاپ دیجیتال کتاب

چاپ جزوه

چاپ جزوه فوری

کارت دعوت | کارت پستال

کارت دعوت وپستال

کارت آویز گردنی

کارت آویز گردنی

چاپ کاتالوگ دیجیتال ایران کهن

چاپ کاتالوگ

صحافی

صحافی پایان نامه و گالینگور

چاپ ریسوگراف

چاپ ریسو گراف

فولدر جیب دار دیجیتال

فولدر جیب دار

 چاپ لیبل ها یا برچسب ها مناسب برای نشان دادن نام تجاری شما  هستند.

چاپ لیبل(برچسب)

زیر بشقابی

زیر بشقابی

چاپ سیاه و سفید

پرینت سیاه سفید

سربرگ دیجیتال

چاپ سربرگ

چاپ کارت اسکرچ  لیبل اسکرچ

کارت اسکرچ

چاپ کهن

چاپ اتیکت و تگ

کارت پرسنلی pvc

کارت پرسنلی PVC

چاپ کهن

کارت ویزیت PVC

چاپ کهن

کارت تخفیف

چاپ کهن

کارت باشگاه مشتریان

چاپ کهن

کارت گارانتی

کارت وفاداری

کارت وفاداری

چاپ کهن

کارت رفاهی

چاپ کهن

کارت pvc مگنت دار

درباره دیجیتال

خدمات چاپ دیجیتال


مجموعه چاپ ایران کهن ارائه کننده انواع خدمات در زمینه چاپ دیجیتال در تهران است. گستره خدمات ما از مرحله طراحی گرافیکی تا چاپ و تحویل محصول مدنظر شماست. ضمنا می توانید زمان تحویل را به شکل عادی یا فوری انتخاب کنید. بنابراین نه تنها ارائه کننده خدمات چاپ دیجیتال با کیفیت هستیم بلکه سرعت بالا را نیز در دستور کار خود قرار داده ایم.
خدمات چاپ دیجیتال ایران کهن شامل ارائه خدمات از چاپ پاکت گرفته تا پوستر و هدایای تبلیغاتی و حتی کتاب هستند. بنابراین شما می توانید بسته به نیاز و اهداف سازمانی یا شخصی خود از خدمات متنوع ما بهره مند شوید. در خصوص هر یک از خدمات توضیحات تکمیلی هم قرار داده شده تا آشنایی کامل پیدا کنید.


چاپ دیجیتال ارزان


برخی به اشتباه تصور می کنند که همیشه چاپ دیجیتال ارزانترین نوع چاپ محسوب می شود در صورتی که اشتباه است و کاملا به اهداف و نیاز شما نوع چاپ انتخاب می گردد. برای اینکه بهتر متوجه شوید مثال می زنیم. فرض کنیم شما نیاز داشته باشید در طی بازه زمانی کوتاه و تیراژ محدود (کمتر از 1000 عدد) طرح گرافیکی خود را بر روی محصول مدنظرتان چاپ کنید و در عین حال ارزان قیمت هم باشد و قیمت مقرون به صرفه ای پیدا کند. در این حالت چاپ دیجیتال ارزان معنا پیدا می کند و هر نوع روش دیگری مثل چاپ افست هزینه های شما را چند برابر خواهد کرد.
اما در شرایطی که سفارش تعداد بالا برای چاپ داشته باشید قضیه کاملا متفاوت شده و در این حالت چاپ افست گزینه ارزان و مقرون به صرفه است. بنابراین منظور از چاپ دیجیتال ارزان زمانی است که در تیراژ پایین بخواهید از روش چاپی ارزان و سریع و فوری دیجیتال استفاده کنید. این در حالی است که چاپ افست هزینه بسیار بیشتری خواهد داشت چرا که عملا هزینه ساخت صفحه چاپی از خود فرایند چاپ بیشتر شده و منطقی نیست.


چاپ دیجیتال فوری


چرا چاپ دیجیتال را با اسم چاپ فوری هم می شناسند؟ چون برخلاف چاپ افست نیاز به ساخت صفحه چاپی و فرایند آماده سازی نیست. به عنوان مثال فرض کنید سازمان شما برای حضور در یک ایونت یا رویداد خاص دعوت شده و شما فرصت کمی برای آماده سازی طرح های چاپی خودتان دارید. در این حالت بهترین گزینه چاپ دیجیتال است که در سریعترین زمان ممکن و به شکل فوری سفارش چاپ شما را آماده می کند.
توجه داشته باشید که چاپ فوری به معنای بی کیفیت بودن چاپ دیجیتال یا مناسب بودن برای مواقع نه چندان مهم نیست بلکه تفاوت این روش جدید چاپ با چاپ افست است که باعث شده علاوه بر کیفیت بالا، سرعت خوبی هم داشته باشد.


نحوه ثبت سفارش چاپ دیجیتال


در مجتمع چاپ ایران کهن جهت ثبت سفارش چاپ دیجیتال می توانید هم به صورت آنلاین و هم حضوری اقدام کنید. در روش آنلاین ابتدا موارد خواسته شده را در فیلدهای مختلف مشخص کرده و سپس طرح گرافیکی مدنظرتان را طبق موارد خواسته شده آپلود کرده و هزینه ای که به صورت آنلاین محاسبه شده را پرداخت می کنید.
اگر با سفارش آنلاین احساس راحتی نمی کنید یا به هر دلیل ترجیح می دهید به شکل حضوری اقدام نمایید، می توانید به آدرس مشخص شده مراجعه نموده و با دریافت نوبت از سیستم نوبت دهی، سفارش خود را پس از چاپ و مشاهده نمونه اولیه،، ثبت کرده و نهایی سازید.


گارانتی سفارشات چاپ دیجیتال


ما در مجموعه چاپ کهن همیشه تلاش کرده ایم تا اگر هر زمانی قصور و ایراد در ارائه خدمات به شما عزیزان وجود داشت بپذیریم و در جهت جبران آن فورا اقدام کنیم. برای این منظور لازم است محصول معیوب چاپ دیجیتال را ظرف 2 روز کاری بعد از دریافت برای ما ارسال نمایید. توجه داشته باشید در مواقعی که جابجایی، قرار گرفتن اشتباه رنگ ها، چاپ نشدن کامل طرح روی محصول، برش خوردن ناحیه اطمینان و آسیب دیدن محصول رخ داده باشد شرایط گارانتی اعمال خواهد شد.
در صورتی که این شرایط پس از بررسی کارشناسان تأیید شوند، چاپ و ارسال مجدد با دقت و نظارت کامل انجام خواهند شد. با این حال ما به شما اطمینان می دهیم که احتمال بروز خطا بسیار پایین بوده با این حال آمادگی کامل خود را برای پذیرش قصور و اشکالات احتمالی اعلام می کنیم.


چاپ دیجیتال جدید و حرفه ای


امروزه دستگاه های چاپ دیجیتال بسیار متنوع هستند و بنابراین برخورداری از آنها ضمن بالا بردن کیفیت کار، سرعت بالا را هم تضمین خواهد کرد. ما برای ارائه خدمات چاپ دیجیتال جدید و البته به شکل حرفه ای و گسترده تر ساختن دایره خدمات، جدیدترین دستگاه ها و پیشرفته ترین آنها را تهیه کرده ایم. بنابراین به شما اطمینان می دهیم که خدمات چاپ دیجیتال حرفه ای از ما دریافت خواهید کرد که کیفیت و سرعت تحویل پروژه بی بدیل است.


قیمت چاپ دیجیتال چقدر است؟


در ایران کهن می توانید هزینه چاپ دیجیتال را خودتان به راحتی محاسبه کنید و چنانچه با هزینه اعلام شده موافق بودید، سفارش خود را نهایی کنید. تعرفه چاپ دیجیتال ثابت نیست و پس از مشخص کردن مواردی مثل جنس مصرفی، یک رو یا دو رو بودن طرح چاپی، تیراژ یا تعداد مدنظر، سایز و پوشش تعیین می شود. بنابراین برای اطلاع از قیمت چاپ دیجیتال ابتدا لازم است که فیلدهای درخواستی را مشخص کنید.
مجموعه چاپ ایران کهن همیشه متعهد بوده تا بالاترین سطح کیفی خدمات را در کنار قیمت مناسب ارائه کند. به همین دلیل است که در طی بیش از 20 سال فعالیت به انتخاب اول شرکت های مختلف خصوصی و دولتی و مشتریان محترم تبدیل شده ایم و اعتماد آنها به ما افتخار کاری ما محسوب می شود.

چاپ در تیراژ محدود

در فرآیند چاپ دیجیتال به دلیل حذف پلیت و چاپ مستقیم از کامپیوتر روی کاغذ و امکان کالیبراسیون دستگاه امکان چاپ در تیراژ محدود حتی یک نسخه با هزینه پایین وجود دارد به همین دلیل این روش چاپ، برای مصارفی مثل تهیه نمونه یا چاپ محصولات کم‌تعداد و سریع کاربرد زیادی دارد. یک چاپگر دیجیتال برای چاپ میلیون‌ها برگ ساخته نشده‌است، بلکه باید بتواند در طول مدت زمان عمر خود نهایتاً هزاران برگ چاپ کند- که البته این کار را خیلی خوب انجام می‌دهد - بنابراین با توجه به هزینهٔ تمام‌شده و سرعت کار، چاپ دیجیتال برای چاپ در تیراژ محدود عملیاتی و مقرون به‌صرفه است و این یکی ازچندین  تفاوت کیفیت چاپ دیجیتال و افست است 
البته از سال ۲۰۱۰ فناوری‌های نوین در چاپ به روش دیجیتال به کار گرفته شد که با استفاده از تکنولوژی نانو در جوهر و همچنین تغییر سیستم پاشش جوهر، چاپگرهای دیجیتال جوهرافشان توانستند بسیاری از محدودیت‌ها را در زمینهٔ سرعت و هزینه تولید کنار بزنند.

چاپ شخصی شده

در چاپ دیجیتال رنگی با توجه به وجود امکان چاپ در تیراژ محدود شما می‌توانید هر نسخه از محصول چاپی خود را متفاوت با نسخه قبلی بصورت چاپ دیجیتال با کیفیت انجام دهید. به عنوان مثال شما می‌توانید کارت تبریک‌های شخصی شده با تصاویر مختلف یا کارت پرسنلی با طرح‌های مختلف را در هر دور چاپ کنید. همچنین این قابلیت به شما امکان چاپ اطلاعات متغیر را می‌دهد. یعنی می‌توانید در هر نسخه چاپی خود اطلاعات متغیری را چاپ کنید این اطلاعات می‌تواند شماره سریال یا نام گیرنده یا تصویر هر فرد باشد. از همین رو چاپ دیجیتال کهن به عنوان مجهزترین ایران و چاپ دیجیتال تهران شناخته می شود و تنوع خدمات و محصولات از طریق سفارش چاپ دیجیتال سامانه چاپ آنلان امکانپذیر می باشد.

پرسش و پاسخ
  • اگر فقط یک نسخه بخواهیم برای ما چاپ می کنید؟
  • اگر سفارش چاپ دیجیتال ما مشکل داشته باشد امکان مرجوع کردن وجود دارد؟
  • مزیت های مهم چاپ دیجیتال نسبت به چاپ افست
  • انواع چاپ دیجیتال بر اساس نوع تکنولوژی
  • مزایای چاپ دیجیتال کهن