محاسبه قیمت کاغذ گلاسه
تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها

حداکثر طول :1500 سانتیمتر

حداکثر عرض :100 سانتیمتر

روکش

خدمات پس از چاپ

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

 • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
  JPG, JPEG, TIFF, PDF
 • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
 • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

امروزه با پیشرفت تکنولوژی دستگاه های چاپ نیز بسیار پیشرفته شده و قادر به چاپ بر روی هر نوع متریالی هستند. چاپ پلات چاپی بسیار با کیفیت است که بر روی انواع متریال انجام می شود. در این مقاله چاپ کاغذ گلاسه با دستگاه پلات را مورد بررسی قرار می دهیم.

چاپ پلات چیست

از دستگاه های بسیار مهم در صنعت چاپ دستگاه پلاتر است که نمونه  بزرگی از پرینتر های خانگی است. این دستگاه توانایی چاپ بر روی متریال های با عرض های بسیار زیاد تا حدود 1.5 متر را به خوبی دارد. برای همین چاپ با این دستگاه برای امور تبلیغاتی و استفاده در نمایشگاه ها بسیار مفید است.

چاپ پلات بر روی کاغذهایی نظیر کاغذ کوتد، کاغذ گلاسه و بک لایت به خوبی انجام می شود و تصاویر چاپ شده نیز از کیفیت بسیار بالا و وضوح زیاد از نزدیک  است.

چاپ کاغذ گلاسه

کاغذ گلاسه از انواع پر مصرف در صنعت چاپ است. این کاغذها با دارا بودن سطح پوشش داده شده از مقاومت بیشتری در برابر عوامل محیطی برخوردار هستند. چاپ کاغذ گلاسه با دستگاه پلات نیز به دلیل نوع کاغذ و نوع چاپ از کیفیت بالای تصاویر برخوردار است. این نوع کاغذ بیشتر با نشاسته و پلاستیک تولید می شود اما به دلیل تنوع متریال مصرفی این کاغذ را می توان با خمیر چوب و الیاف باز یافتی نیز تولید نمود.

ویژگی های چاپ کاغذ گلاسه با دستگاه پلات

این نوع چاپ به دلیل عرض بیشتر از مقدار مشخص دارای قابلیت استفاده در امور مختلف مانند تبلیغات است. علاوه بر آن نوع کاغذ گلاسه مصرفی در چاپ کاغذ گلاسه با دستگاه پلات باعث می شود تا کیفیت چاپ بیشترخود را نشان دهد. از دیگر ویژگی های این نوع چاپ می توان به این موارد مهم اشاره نمود.

 • به دلیل نوع کاغذ این نوع چاپ از وزن و کیفیت بهتری برخوردار است.
 • چاپ پلات برای امور نمایشگاهی و فضاهای داخلی بسیار مناسب است.
 • استفاده از کاغذ گلاسه به کیفیت چاپ  کمک زیادی می کند.
 • سطح صاف و بودن موج کاغذ گلاسه باعث می شود تا کیفیت رنگ های مصرفی بعد از چاپ بیشتر خود را نشان دهد.
 • تنوع گرماژ کاغذ گلاسه باعث تنوع چاپ پلات بر روی این کاغذ می شود.
 • برای چاپ کاغذ گلاسه توسط دستگاه پلات با توجه به تعداد رنگ های مصرفی از کاغذ گلاسه با گرماز بیشتری نیاز است.
 • کاغذ گلاسه در برابر نفوذ  رطوبت بسیار مقاوم بوده و به همین دلیل چاپ کاغذ گلاسه با دستگاه پلات از عمر و دوام بیشتری برخوردار است.
 •  این نوع چاپ بر روی این کاغذ دارای قابلیت انعطاف پذیری بسیاری بوده و به سادگی قابل تمیز شدن با یک دستمال است.
 • سطح کاغذ گلاسه بدون هیچ گونه بافت بوده و جوهر چاپ به داخل بافت کاغذ کشیده نمی شود  به همین دلیل وضوح رنگ و تصویر در این نوع چاپ بسیار بیشتر از انواع دیگر است.
 •  بر روی چاپ پلات می توان از انواع پوشش لمینت گرم یا سرد استفاده نمود. اما به دلیل نوع کاغذ گلاسه و کیفیت  آن این چاپ نیاز به هیچ گونه پوشش محافظتی ندارد.
 • قیمت چاپ کاغذ گلاسه با دستگاه پلات به دلیل نوع چاپ بسیار مناسب تر از انواع دیگر چاپ است.

موارد استفاده از چاپ پلات

به دلیل ارزان بودن و به صرفه بودن این نوع چاپ از آن می توان برای امور تبلیغاتی با تیراژ بالا استفاده نمود. کیفیت چاپ و وضوح تصاویر از نزدیک به این نوع چاپ قابلیت استفاده در فضاهای داخلی را داده است.  

برای چاپ کاغذ گلاسه با دستگاه پلات به صورت سفارشی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به سایت ایران کهن مراجعه فرمایید. از خدمات پس از چاپ در این نوع چسب دو طرفه کل کار است.