محاسبه قیمت میز کانتر دو نفره
تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

روکش

انتخاب کالا

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG, TIFF, TIF, PDF
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

میز کانتر نمایشگاهی

 

این محصول مکمل محصول پاپ اپ نمایشگاهی است و از ملزومات غرفه آرایی برای موسسات و شرکت ها می باشد . این محصول نمایانگر جایگاه متصدی یا گرداننده غرفه می باشد . برپایی و نصب این محصول بسیار راحت و آسان است کما اینکه جمع شده این محصول بسیار کم حجم است که باعث می شود جابجایی و نگهداری از آن آسان باشد . این محصول در دو سایز برای شما در دسترس است .
 این محصول مکمل محصول پاپ اپ نمایشگاهی است و از ملزومات غرفه آرایی برای موسسات و شرکت ها می باشد . این محصول نمایانگر جایگاه متصدی یا گرداننده غرفه می باشد . برپایی و نیب این محصول بسیار راحت و آسان است کما اینکه جمع شده این محصول بسیار کم حجم است که باعث می شود جابجایی و نگهداری از آن آسان باشد .
 این محصول در دو سایز برای شما در دسترس است . میز کانتر از اجزای جدا ناشدنی سازه های نمایشگاهی است، بطور کلی می توان آن را محصول مکمل پاپ آپ نمایشگاهی دانست. میز کانتر در دو ابعاد برای شما در دسترس است .
یک سازه نمایشگاهی ناقص است، اگر میزکانتر نداشته باشد. البته حالت دیگری هم وجود دارد، گاهی اوقات یک میز کانتر نمایشگاهی به تنهایی قرار است جورِ یک سازه نمایشگاهی را بکشد.
مطلبی که در اینجا برایمان جالب بوده و به آن پرداخته ایم میز کانتر نمایشگاهی و ظرفیتی است که این پدیده می تواند از خود به نمایش بگذارد. اگر به دنبال راهی جدید و مدرن برای تبلیغ برند، محصول یا خدمات خود هستید و در عین حال با محدودیت مکانی، زمانی و البته مادی مواجهید، شاید بد نباشد که میز کانتر نمایشگاهی را دریابید، گاهی یک میز به تنهایی می تواند در قامت یک سازه نمایشگاهی کامل، عرضِ اندام کند. 
 
  میز کانتر نمایشگاهی
  

انواع میز کانتر نمایشگاهی

 

  برای میزکانتر نمایشگاهی حداقل می تواند 4 مدل مختلف معرفی کرد. میزکانتر نمایشگاهی معمولی(مگنتی)، میز کانتر نمایشگاهی ریلی، میز کانتر سوئیسی و در اخر میزکانتر تاج دار(همه ی نمونه های به صورت یک نفره و دو نفره وجود دارند). در تصویر زیر سعی شده شمای کلی از انواع میز کانتر را نمایش دهیم(هر کدام را می پسندید به ما اعلام کنید تا بگوییم چه نام دارد و با چه هزینه ای چاپ می شود). 
 
میز کانتر نمایشگاهی
    

میز کانتر نمایشگاهی، یک سازه نمایشگاهی کامل

 

  گاهی در شرایطی تنها شما هستید، خلاقیت، هوش و ذکاوتِ شما. اگر با هر گونه محدودیتی مواجه شده باشید و بازهم ناچار به حضور و ارائه ی محصول یا خدمات خود در مکان و زمانی مشخص، آن گاه چه می کنید؟ تسلیم می شوید یا می کوشید با کمترین امکانات بیشترین جلوه را ایجاد کنید و بالاترین بازخورد را بگیرید؟ پیش بینی ما این است که انتخاب گزینه ی دوم خواهد بود. در این شرایط هیچ چیز مانند یک میزکانتر نمایشگاهی درجه یک نمی تواند کار را از آب و گل دربیاورد. در آخر لازم می دانیم بار دیگر تاکید کنیم، اگر با بودجه ای محدود، بلند پروازی های خاص خود را دارید، با ما تماس بگیرید، تبدیل رویا به واقعیت کار ما است.
 
سازه نمایشگاهی