محاسبه قیمت هارد کیس
تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

روکش

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

هارد کیس چرخدار پاپ آپ

همان طور که می دانید پاپ آپ ها و انواع چاپ های مشابهِ این گونه به صورت موقت و فصلی مورد استفاده قرار می گیرند. یعنی ممکن است یک ماه در جایی خاص از یک پاپ آپ استفاده شود و بعد نیاز باشد همان چاپ به شهر یا حتی کشوری دیگر منتقل شود. این امر سبب شده که علاوه بر طراحی منعطف و لوگو وار، آن پوسته ای که پاپ آپ را در بر می گیرد اهمیت داشته باشد، منظور از پوسته همان "هاردکیس" است. ما در این قسمت به معرفی یک نوع خاص و زیبا از این محصول می پردازیم، هاردکیس چرخدار پاپ موضوع مطالعه ی این مقاله است.  

هارد کیس چرخدار پاپ آپ

هارد کیس چرخدار پاپ آپ

  پاپ آپ را می توان به یک چادر تبلیغاتی تشبیه کرد. شما آن را در اختیار دارید، با آن سفر می کنید و در زمان و مکان مناسب نیاز است برپایش سازید. کیفیت و چگونگی برپایی پاپ آپ، همچنین نحوه ی جمع آوری آن ارتباط مستقیمی دارد با هارد کیس مربوط به آن محصول. علاوه بر این شیوه ی حمل و نقل هم به طور قابل توجهی قائم به کیفیت و کارآیی هاردکیس پاپ است. به همین خاطر شرکت های تولید کننده ی پاپ روی به تولید "هارد کیس چرخدار پاپ آپ" آورده اند. هارد کیس های مذکور نه تنها جادار و به دردبخور هستند، بلکه در حمل و نقل و باربری کمیتشان نمی لنگد. کافی است پاپ جمع آوری شود و درون آن قرار بگیرد، این محصول چرخدار مانند یک چمدان مسافرتی در اختیار نفر قرار می گیرد و از این سو به سویی دیگر هدایت می شود.

هارد کیس چرخدار پاپ آپ
    

هارد کیس چرخدار پاپ آپ و دو نکته

  توجه داشته باشید در خرید  به نکات دیگر کیفی هم توجه کنید. منظور این است که معیار اصلی سنجش کیفیت یک هارد کیس میزان ضریب ایمنی و حفاظت از پاپ است، چرخدار بودن و اندازه و وزن در درجه ی دوم اهمیت قرار دارند. در صورتی که مدل های مدرن هارد کیس چرخدار پاپ را می خواهید، کافی است با ما تماس بگیرید.