محاسبه قیمت کاربن لس دورنگ دو نسخه ای (قرمز- مشکی)
تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها

خدمات پس از چاپ

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

چاپ فاکتور افست کاربن لس دو رنگ دو نسخه‌ای (قرمز- مشکی)

هر حرفه و شغلی که داشته باشید برای اینکه به امور کاری خود به نوعی سروسامان دهید و ورودی، خروجی لوازم محصولات خود را بدانید باید از فاکتور استفاده کنید، تا بتوانید به امور کاری خود هدفمند رسیدگی کنید. شما می‌توانید با این کاغذ خیلی راحت به این اهداف برسید. چاپ فاکتور افست کاربن لس دو رنگ دو نسخه‌ای (قرمز- مشکی) از آن دسته فاکتورهای است که تقریبا همه مشاغل بدون شک به آن نیاز دارند. شما با مطالعه این مطالب بیشتر با ماهیت این فاکتور قرار است آشنا شوید بنابراین با چاپ ایران کهن همراه باشید. 

نگاهی کلی به کاربن لس دو رنگ دو نسخه ای (قرمز- مشکی)

اگر بخواهم در مورد اینکه چاپ فاکتور افست کاربن لس دو رنگ دو نسخه‌ای (قرمز- مشکی) به طور کلی و مختصر توضیح بدهیم، اینگونه این فاکتور را معرفی می‌کنیم، که  یکی از پرکاربردترین برگه‌های چاپی بوده که همه مشاغل به آن نیاز دارند. این مدل فاکتور دارای کاربن بوده و به آن فاکتور کاربن لس نیز گفته می‌شود. که بصورت 2 رنگ مشکی و قرمز چاپ می‌شود و شماره ملخی آن معمولا قرمز رنگ است. برای داشتن اطلاعات کامل‌تر بهتر است بدانید که فاکتور کاربن دار همان کاربن لس و یا NCR است.

 ویژگی چاپ فاکتور افست کاربن لس دو رنگ دو نسخه ای (قرمز- مشکی)

در این بخش شما را با ویژگی‌های این فاکتور آشنا خواهیم کرد:
• همان طور که از نامش مشخص است دو رنگ قرمز و مشکی در طراحی چاپ فاکتور افست کاربن لس دو رنگ دو نسخه‌ای (قرمز- مشکی) کاربرد دارد. 
• شماره ملخی فاکتـور فقط در بالای فاکتور و سمت چپ قرار داده می‌شود. 
• در مجموعه ما تمام صفحات فاکتور فوق به همراه شماره ملخی قرمز رنگ و صحافی کامل طبق خواسته مشتری قابل اجرا است.
• یکی دیگر از ویژگی‌های چاپ فاکتور افست کاربن لس دو رنگ دو نسخه ای (قرمز- مشکی) این است که صحافی فاکتـور می تواند به 3 حالت اوراق آزاد، سرچسب،‌ پرفراژ و منگنه انجام شود. 
• شما باید بدانید که چاپ تمام اطلاعات بر روی این فاکتـور بدون استثنا در دو رنگ مشکی و قرمز وینستونی یک رو است. 
• در چاپ فاکتور افست کاربن لس دو رنگ دو نسخه‌ای (قرمز- مشکی) روال کار اینگونه است که برگ اول همیشه سفید و برگ آخر همیشه  به رنگ زرد قرار می‌گیرد. و اگر تمایل داشته باشید که فاکتور شما به صورت 3 برگی باشد، برگ‌های وسط آبی یا صورتی رنگ در فاکتور شما گنجانده می‌شود.
• نکته مهم دیگر که هم در طراحی و هم در چاپ اهمیت دارد این است که در چاپ فاکتور افست کاربن لس دو رنگ دو نسخه ای (قرمز- مشکی) نباید جداول و قسمت‌های خالی جهت نوشتن، بالای 7 درصد رنگ داشته باشد. 
• در این فاکتور برگ‌های رو و زیر با گرماژ 6 گرم معمولا انتخاب می‌شود. 
• فاکتورها در دسته‌های 50 شماره‌ای صحافی بر روی آن انجام می‌شود. 
• سایز نهایی فاکتور پس از اتمام صحافی کمی کوچک‌تر از سایز اصلی چاپ می‌شود.

کاربردهای چاپ فاکتور افست کاربن لس دو رنگ دو نسخه‌ای

چاپ فاکتور یکی از ملزوماتی است که در کسب وکارهای زیادی کاربرد دارد. در چاپ فاکتور با توجه به درخواست سفارش دهنده امکان چاپ در ابعاد A4 و A5 فراهم است. شما با این مدل فاکتور می‌توانید همیشه یک برگ از فاکتور تمام شده را نزد خود داشته باشید. و هر زمان که احتیاج باشد فاکتور خود را بررسی ‌نمایید.
 از کاربرد دیگر  چاپ فاکتور افست کاربن لس دو رنگ دو نسخه‌ای (قرمز- مشکی) می‌توان به این نکته مهم و با اهمیت اشاره کرد که بدون اینکه وقت تلف شود و احتیاج باشد شما از کاربن استفاده کنید خیلی سریع بر روی فاکتور مواردی که می‌خواهید را ذکر ‌کنید و بر روی برگه دوم آن موارد چاپ می‌شود. این فاکتور برای کلیه مشاغل کاربرد دارد. 

معایب استفاده از چاپ فاکتور افست کاربن لس دو نسخه ای (قرمز- مشکی)

از جمله معایب استفاده از فاکتور کاربن لس مشکی قرمز به شرح زیر است:
• به عنوان عیب در چاپ فاکتور افست کاربن لس دو نسخه ای (قرمز- مشکی) به این مورد می‌توانم اشاره کنم که اگر طرح شما پُر رنگ باشد، نوشته صفحات زیرین خوانا نخواهد بود.
• یکی دیگر از معایب این فاکتور این است که چاپ روی کاغذ کاربن دار نسبت به کاغذ معمولی به خاطر نوع کاغذ، کم رنگ‌تر می‌شود. چاپخانه منتخب باید بداند اگر شما طرحی پر رنگ مد نظرتان است بدون اینکه به صفحات زیرین رنگ نفوذ کند تخصص خود را بکار گیرد و فاکتور بی‌نقض طبق خواسته کارفرما تحویل دهد. 

 مزایای استفاده از چاپ فاکتور افست کاربن لس دو رنگ دو نسخه ای (قرمز- مشکی)

در مورد معایب این محصول در بالا صحبت کردیم حال به بررسی مزایای آن خواهیم پرداخت:
• این مدل فاکتور مرحل آماده سازی آن خیلی سریع انجام می‌شود. 
• صحافی فاکتـور به هر مدلی که بخواهید انجام می‌شود.  
• نسبت به کارایی که دارند از قیمت منصفانه‌ای برخوردارند. 

نکات مهم در طراحی و چاپ فاکتور افست کاربن لس دو رنگ

هر محصولی که بخواهید به مرحله چاپ برسانید یک سری نکات مهم دارد که بهتر است با مواردی که برای شما کاربردی است و به نوعی اطلاعات کامل کننده از آن محصول را در اختیارتان قرار می‌دهد آشنا شوید. چند نکته مهم در خصوص چاپ فاکتور افست کاربن لس دو رنگ دو نسخه‌ای (قرمز- مشکی) این است که:
• صحافی  چاپ فاکتور افست کاربن لس دو رنگ دو نسخه‌ای (قرمز- مشکی) به این صورت است که چسب و یا پرفراژ در طرح‌های عمودی از بالا و در طرح‌های افقی از سمت چپ انجام می‌شود.
• اگر شما طراحی و مراحل چاپ را به چاپخانه معتبر بسپارید دیگر دغدغه خاصی ندارید زیرا گروهی متخصص و با مهارت به امور رسیدگی می‌کنند. اما در بخش طراحی فاکتور باید به شما این مطلب مهم را بگوییم که هنگام صحافی پرفراژ در فاکتـور عمودی از بالا و در فاکتـور افقی از چپ، 1.5 سانت فضا خالی را باید در نظر داشته باشید بخصوص اگر امور طراحی فاکتور را خودتان به عهده دارید. 
• در این فاکتور بهتر است که نوشته بصورت تکرنگ مشکی طراحی شوند.

خدمات چاپ کهن در طراحی و  چاپ فاکتور افست کاربن لس دو رنگ دو نسخه ای (قرمز- مشکی)

شرکت چاپ و تبلیغات چاپ کهن به عنوان یک شرکت پیشرو و پویا در زمینه طراحی برای کلیه خدمات چاپ و پس از چاپ همیشه در خدمت شما است. یکی دیگر از خدماتی که در مجموعه چاپ کهن با بهترین کیفیت چاپ و طراحی انجام می‌شود، چاپ فاکتور افست کاربن لس دو رنگ دو نسخه‌ای (قرمز- مشکی) است. شما در صورت تمایل به چاپ فاکتور در تعداد کم یا زیاد و در کوتاه ترین زمان ممکن می‌توانید امور طراحی و چاپ را بدون استرس به ما بسپارید. 

قیمت چاپ فاکتور افست کاربن لس دو رنگ دو نسخه ای (قرمز- مشکی)

قیمت چاپ فاکتور افست کاربن لس دو رنگ دو نسخه ای (قرمز- مشکی) بسته به اینکه چه تیراژی مد نظرتان باشد متغییر می‌شود. در این فاکتور مهم‌ترین عامل تاثیر گذار در قیمت گذاری همان تیراژ بوده است. چاپ کهن با ارزان‌ترین قیمت در کنار کیفیتی عالی محصولات بی‌نظیری را به شما ارائه می‌دهد. برای اینکه از آخرین قیمت‌ها اطلاع دقیق داشته باشید کافی است به وب‌سایت ما مراجعه کنید و از بروزترین قیمت‌ها مطلع شوید. 

پایان

با نکات مهم چاپ فاکتور افست کاربن لس دو رنگ دو نسخه‌ای (قرمز- مشکی) آشنا شدید کافی است برای سفارش به وب سایت ما مراجعه کنید.