تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها
محاسبه قیمت بروشورA3

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

 • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
  JPG, JPEG

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
 • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

سفارش چاپ بروشور a3

افراد بیشتر برای تبلیغات یا اطلاعات رسانی از بروشورA3 استفاده می کنند. بروشورها به شکل های مختلفی برای جذب مخاطب به کار گرفته می شود. استفاده از تکنیک های چاپی و طراحی ویژه به جذابیت آن اضافه می کنند. در این مقاله چاپ بروشور آ 3 را مورد بررسی قرار می دهیم.

موارد مصرف بروشور

معمولا برای معرفی خدمات و یا معرفی یک برند از چاپ تراکت استفاده می شود. اما در صورتی که اطلاعات در تراکت بیشتر شود و نیاز به تا خوردگی در تراکت به وجود آید به آن بروشور گفته می شود. این بروشورها بر روی کاغذهای مختلفی چاپ می شوند. از جمله کاغذهای مصرفی در این کار کاغذ تحریر، کاغذ گلاسه و کاغذ کرافت است.  اما چاپ بروشور آ 3 به صورت دو رو با کاغذهای کرافت تاثیر زیادی در تبلیغات بر کسب و کار افراد دارد. استفاده از کاغذهای گلاسه با گرماژ 135 نیز باعث زیبایی بصری بروشورها می شود. به علت براق بودن این نوع کاغذ، بروشوهای چاپ شده با آن چشمگیرتر و جذاب تر هستند.

کاغذ کرافت چیست

این نوع کاغذ به دلیل استحکام زیاد برای چاپ بروشور بسیار مناسب است. خمیر پالپ بیشترین مصرف را در تولید این کاغذ دارد. از مهمترین مزایای این کاغذ تنوع وسیع آن در چاپ بروشورهای مختلف است.

 

چاپ بروشور آ 3

بروشورها در ابعاد مختلفی چاپ می شود اما اگر می خواهید تاثیر بیشتری از چاپ بروشور در کسب و کار خود داشته باشید باید طراحی حرفه ای و زیبایی برای آن در نظر بگیرد. برای چاپ بروشور آ 3 از چاپ دیجیتال استفاده می شود. توجه کنید که در چاپ بروشور آ 3 در صورتی از چاپ دیجیتال استفاده می شود که تعداد تیراژ کمی در نظر باشد. اما در صورتی که به چاپ بروشور آ 3 به تیراژ بالا نیازمند هستید حتما از چاپ افست بروشور استفاده کنید.  

 ابعاد کاغذهای آ 3 ،42 در 30 سانتی متر است که باعث می شود از تا خوردگی در بروشورها استفاده شود. معمولا تاخوردگی ها در بروشورها علاوه بر زیبایی به آن قدرت دسته بندی اطلاعات می دهد. برای همین بروشورها با تا خوردگی در زمان چاپ برای استفاده در موارد مختلف استفاده می شود. معمولا تاخوردگی ها نیز در بروشورها به صورت های مختلفی صورت می گیرد از جمله تاخوردگی ها در چاپ بروشور ا 3 می توان به این موارد اشاره نمود.

 • تاخورگی سه لت
 • تاخوردگی 2 لت
 • تاخوردگی آکاردئونی
 • تا خوردگی طوماری

 

موارد مهم در طراحی بروشورها

 •  به انتخاب تعداد صفحات بروشورها دقت کنید.
 • نوع قطع در چاپ بروشور بسیار مهم است.
 • اندازه و نوع قلم در طراحی بروشور نیز بسیار تاثیر گذار است.
 • توجه به کیفیت و زیبایی طراحی
 • چشمگیر بودن در طراحی
 • استفاده از تمام فضای بروشور
 • استفاده از عبارت های ساده برای تفهیم بهتر
 • از عکس هایی زیبا در طراحی بروشور خود استفاده کنید.
 •  خلاقیت را در طراحی فراموش نکنید.
 • استفاده از کاغذهای با کیفیت و استفاده از لوگوی مناسب با برند شما

برای طراحی و چاپ بروشور آ 3 و یا سایزهای دیگر می توانید از طراحان خبره در سایت ایران کهن استفاده نمایید. استفاده از این سایت دارای چند مزیت بزرگ است.

 سفارشات چاپی در این سایت به صورت یک روزه به کل تهران ارسال می شود. ارائه خدمات به مشتریان و کیفیت برتر چاپ و متریال مصرفی از این مزایا است. برای دریافت قیمت به صورت آنلاین می توانید به همین سایت مراجعه فرمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه سفارش چاپ بروشور ارزان از کارشناسان در این سایت مشاوره بگیرد.