چاپ افست عمومی

چاپ افست، یک روش چاپ با کیفیت بالا و رنگهای طبیعی است. برای چاپ افست، نیازمند آماده سازی قبل از چاپ میباشد (تهیه زینک و لیتوگرافی) و به همین دلیل، سرعت چاپ آن کمتر از چاپ دیجیتال است و هزینه چاپ در تیراژ کم با این روش، به صرفه نیست. با این حال، چاپ افست تنها یک بار نیاز به تهیه زینک دارد و با افزایش تیراژ چاپ، هزینه ها کاهش می یابد و این روش چاپ به صرفه تر میشود.

گروه محصولات
درباره افست

یکی از شناخته شده ترین روش های چاپ، چاپ افست است که یکی از مدل های چاپ غیر تماسی هم محسوب می شود. مجموعه چاپ ایران کهن خدمات گسترده ای در زمینه چاپ افست ارائه می کند که با توجه به شیوه کارکرد و ماهیت این روش، برای سفارشاتی که تعداد یا تیراژ بالایی دارند توصیه می کنیم تا هزینه ها مقرون به صرفه باشد. معمولا منظور از تیراژ بالا، تعداد بالای 1000 عدد است. دستگاه های چاپ افست هم بسیار متنوع هستند و برحسب سایز چاپ و تعداد رنگ (از تک رنگ به بالا) به چندین مدل تقسیم بندی می گردند که ما پیشرفته ترین دستگاه ها را برای کلیه خدمات مدنظر شما تهیه کرده ایم تا از لحاظ کیفیت و دقت کاری اطمینان خاطر پیدا کنید. در ادامه بیشتر با خدمات چاپ افست مجموعه ایران کهن آشنا خواهید شد.

خدمات چاپ افست

مجموعه چاپ ایران کهن به عنوان بزرگترین و معتبرترین مرکز ارائه کننده خدمات چاپ افست در تهران است. ما برای شما انواع خدمات مثل چاپ پاکت، چاپ پوستر، چاپ کارت ویزیت، چاپ تراکت، چاپ بروشور، چاپ لیبل و چاپ سربرگ را به روش افست ارائه می کنیم. ارائه فوری و با کیفیت از جمله ویژگی های شاخص خدمات ما محسوب می گردد و شما می توانید با خیالی آسوده و راحت سفارشات حجیم خود را به ما بسپارید.

نحوه محاسبه قیمت در خصوص هر یک از خدمات چاپ افست متفاوت بوده و براساس مواردی که مشخص می کنید قیمت نهایی محاسبه می گردد. تمامی قیمت های خدمات چاپ افست ما بروز بوده و می توانید تخمینی دقیق از بودجه مورد نیازتان داشته باشید.

خدمات رسانی چاپ افست در تهران

مجموعه چاپ ایران کهن یکی از پیشرفته ترین چاپخانه های کشور است که با داشتن جدیدترین و بروزترین تکنولوژی های چاپ خدمات با کیفیتی ارائه می دهیم. در خصوص چاپ افست نیز تلاش کرده ایم با تهیه دستگاه های بروز دنیا، در زمینه چاپ محصولات و متریال ها در تهران خدمات رسانی داشته باشیم.

شما می توانید برای سازمان، شرکت یا برنامه و اهداف شخصی خودتان به شکل حضوری در تهران یا آنلاین، سفارش چاپ افست خود را ثبت کنید. برای این منظور کافیست وارد صفحه محصول چاپی مدنظرتان شده و پس از ارائه فایل چاپی و مشخص کردن موارد خواسته شده و مشاهده قیمت و پرداخت آن، سفارشتان را نهایی کنید.

چاپ افست ارزان

چاپ افست به طور کلی برای سفارشاتی که تیراژ یا تعداد آن بالای 1000 عدد باشد کاملا مقرون به صرفه تر است و نسبت به چاپ دیجیتال ارزانترین گزینه است. بنابراین چاپ افست به خودی خود ارزان نخواهد بود مگر در سفارشات بالا که در کل هزینه کمتری بپردازید. چاپ افست حتی در برخی موارد گزینه بهتری هم هست که در بررسی تفاوت چاپ افست و دیجیتال به طور کامل این موضوع را بررسی کرده ایم.

چاپ افست فوری

قبل از هر چیز باید به این نکته مهم توجه داشته باشید که چاپ افست به زمان بیشتری نسبت به چاپ دیجیتال نیاز دارد که دلیل آن نوع فرایند چاپ افست است. بنابراین در سفارشات لحظه آخری یا مواردی که فورس زمانی دارید چاپ دیجیتال را پیشنهاد می کنیم. ما در مجموعه چاپ ایران کهن تلاش کرده ایم که کلیه سفارشات مشتریان را با نهایت دقت و سرعت انجام دهیم تا هم به زمانبندی مشتریان نزدیک شویم و هم کیفیتی قابل توجه و کاملا رضایت بخش عرضه کنیم.

بنابراین شما می توانید روی تحویل زمان سریع و کیفیت بالای کاری ما حساب ویژه باز کنید. چاپ افست فوری به طور کلی با انجام سفارش در سرعت بالا و تحویل در سریعترین زمان ممکن معنا می شود و به معنای تحویل سفارشات لحظه آخری و دقیقه نودی نیست.

چاپ افست آنلاین

چاپ افست آنلاین و غیر حضوری جزو بهترین خدمات برای مشتریان محسوب می شود. با کمک چاپ افست آنلاین علاوه بر اینکه هزینه های رفت و آمد و ثبت سفارش حضوری حذف می شوند، سرعت دریافت خدمات نیز بسیار بالاتر می رود و در کل هزینه های چاپ و طراحی نیز کمتر خواهند شد.

برای ثبت سفارش آنلاین چاپ افست کافیست محصول مدنظرتان را انتخاب کرده و با مشخص کردن موارد خواسته شده وارد مرحله بعدی شوید. سپس طرح چاپی مدنظرتان را با فرمت خواسته شده آپلود می کنید و یا اگر طرح ندارید می توانید این مرحله را به ما بسپارید. در نهایت وارد درگاه پرداخت شده و با واریز هزینه مشخص شده در مرحله نخست، سفارش شما ثبت گردیده و در اسرع وقت تحویل می گردد.

چرا سفارش افست در چاپ ایران کهن؟

چرا باید چاپ کهن را برای سفارشات چاپ افست خود انتخاب کنید؟ ما در مجموعه چاپ کهن علاوه بر اینکه دستگاه های بروز و پیشرفته در اختیار داریم، خدمات متنوعی هم ارائه می کنیم. از طرفی با نزدیک به دو دهه فعالیت مستمر و موفقیت آمیز در عرصه چاپ انواع محصولات، کیفیت بالای کاری و تعهد کامل به مشتریان برای جلب رضایت حداکثری ما کاملا تأیید شده است. همچنین همیشه مناسبترین قیمت ها را اعلام کرده ایم و در تحویل به موقع سفارشات موفق عمل کرده ایم.

قیمت چاپ افست

هزینه چاپ افست ثابت نیست و براساس نوع محصول مدنظر و شرایط و مواردی که در نظر دارید محاسبه می گردد. ما در مجموعه چاپ کهن تعرفه چاپ افست را به شکل آنلاین طراحی کرده ایم تا شما به محض مشخص کردن مواردی که در نظر دارید، بتوانید هزینه نهایی را در همان لحظه مشاهده کنید.

به طور کلی قیمت آنلاین چاپ افست براساس نوع محصول انتخابی مثل کارت ویزیت، بروشور و غیره، ابعاد مورد نیاز، جنس ورق یا محصول، یک رو یا دو رو بودن و تیراژ یا تعداد نهایی محاسبه می گردد. بد نیست بدانید که تعداد رنگی که مدنظر دارید بر روی قیمت نهایی اثرگذار است به همین دلیل است که قیمت چاپ افست چهار رنگ نسبت به دستگاه های سه رنگ و کمتر، متفاوت بوده و باید محاسبه شود.

ما در مجموعه چاپ کهن پیوسته تلاش کرده ایم تا هزینه چاپ افست را کاهش دهیم تا همه مشتریان بتوانند با خیال راحت، هزینه کمتری در قبال کیفیت بسیار بالا بپردازند. همچنین در صورت مخدوش بودن طرح چاپی و مشکلاتی که بخاطر قصور و ایراد از سمت ما ایجاد شده باشد گارانتی در نظر گرفته ایم. برای اطلاع از این شرایط حتما با کارشناسان ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

 پیش از چاپ (prepress)
•اسکن کردن (Scanning)
•تفکیک رنگ (Color Separation)
•ترامه کردن (Screening)
•کپی زینک (Plate Imaging)
•مدیریت رنگ (Calibration / Color Management)

چاپ (Print)
•شیوه چاپ (Technology)
•تاثیر مرکب و مواد بر روی هم (Ink & Material Transportation Flow)

پس از چاپ (Post-press)
•نوع پوشش (Coating)
•تا و برش (folding)
•صحافی (binding)

مواد (Material)
•کاغذ (Paper)
•مرکب (Ink)
•صافی (Evenness)

پرسش و پاسخ
  • برای ثبت سفارش چاپ افست فقط باید حضوری مراجعه کنیم؟
  • امکان تحویل فوری چاپ افست وجود دارد؟
  • منظور از چاپ افست عمومی و اختصاصی چیست؟
  • آیا تیراژ چاپ افست و دیجیتال متفاوت است؟