کاتتر پلاتر و لیبل اموال

گروه محصولات
درباره کاتر پلاتر

برش کاترپلاتر

 

حتما تاکنون بنرهای تبلیغاتی ، طرح های نقشدار و خطاطی شده و دارای اشکال هندسی و فانتزی را در گوشه و کنار و اطراف مشاهده کرده اید. اما شاید بصورت تخصصی و ریزبینانه به دنبال نحوه چاپ و برش این طرح های زیبا نبوده باشد. در این مقاله سعی می کنیم شما را با دستگاه چاپ و برش این بنرها آشنا کنیم.
 
 
کاتر پلاتر
 
 برش کاترپلاتر به این گونه است که با استفاده از نرم افزارهای مخصوص، نحوه برش به دستگاه انتقال داده می شود و طرح اجرا شده توسط تیغه دستگاه، قابل جدا شدن از سطح اولیه می شود. انواع استیکرها ، علایم راهنمایی و رانندگی، برش های طرح دار و استفاده در صنایع شیشه ای، برچسب های فروشگاهی و.. تنها بخشی از کاربرد های استفاده از دستگاه برش کاتر پلاتر است که توانسته است با ایجاد طرح و اشکال خاص و بسیار دقیق برروی کاغذ، مقوا و ورقه هایی با ضخامت های متنوع ، هرگونه طرحی را با اهداف مختلف ایجاد کند. 
 

کاتر پلاتر

 

کاتر پلاتر

 
برای برش و چاپ استیکرهای پشت چسب دار، لیبل های تجاری و بصورت برچسبی و همچنین عکس برگردان ها که در صنعت چاپ در گروه تبلیغات گران قیمت قرار می گیرند، می توان با استفاده از برش کاتر پلاتر آن را ایجاد کرد. 

 

 

کاتر پلاتر

 

برش کاتر پلاتر

از دیگر کاربرد های کاترپلاتر می توان به ایجاد استیکر و نشان های مخصوص چسباندن برروی سطوح بخصوص بیشتر برای جنبه های تبلیغاتی روی استیکر استفاده می شود. می توان برروی استیکر با ایجاد برند،نام،لوگو و توضیح خدمات شرکت یا واحد تجاری تبلیغات خود را با ظرافت و دقت بسیاری در دید عموم قرار دهیم. همچنین می توان برای چاپ شبرنگ که کاربرد فراوانی به عنوان مثال برروی خودروهای اسپرت جهت تزیین و زیبایی بیشتر از دیگر کاربرد های این برش و دستگاه کاترپلاتر است.
 

برش کاتر پلاتر

 

 
 اگر شما هم برای تبلیغ کسب و کار و لوگوی شرکت خود بدنبال جدیدترین و با کیفیت ترین روش ها هستید می توانید سفارش کار خود را به ما بسپارید و در اسرع وقت تحویل بگیرید.