محاسبه قیمت پوسترB2
تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPEG, JPG

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

اگر در این زمینه به فعالیت مشغول هستید و برای جذب مخاطب بیشتر از تبلیغات گسترده استفاده می کنید با انواع پوستر به خوبی آشنا هستید. پوستر بی 2 از بهترین نوع پوستر برای معرفی برند یا خدمات با مزیت نصب کردن بر روی دیوار است. در این مقاله با این نوع پوستر آشنا می شوید.

پوستر بی 2

معمولا برای معرفی یک برند و یا معرفی خدمات، افراد از نصب تبلیغات بر روی دیوار استفاده می کنند. این نوع تبلیغات دارای ماندگاری بیشتری در ذهن و خاطر افراد است. اولین و مهمترین نکته در چاپ پوستر رساندن پیام خود در یک نگاه است. به همین علت طراحی پوستر نقش بزرگی در این کار دارد. پوستر بی 2 ابعادی بزرگتر از برگه های آ 4 دارد و بیشترین هدف استفاده از آن در امور تبلیغات است. برای نصب پوسترها نیز از مکان های پرتردد مانند ایستگاه های مترو استفاده می شود.

 

طراحی پوستر چگونه انجام می شود

معمولا به دلیل تخصصی بودن طراحی تنها افراد حرفه ای در این کار می توانند در این زمینه فعالیت نمایند. در طراحی پوستر رنگ، فرم و فونت نقش بزرگی ایفا می کنند. در بیشتر پوسترها تنها یک عکس همه مفاهیم پوستر را در برمی گیرد. این عکس می توان یا به صورت صنعتی یا تبلیغاتی استفاده شود.

در تصویرهای صنعتی، تصاویری از خود کالا و یا موضوع آن بر روی پوستر چاپ می شود. به این تصاویر، تصاویر مستقیم نیز گفته می شود. اما در تصاویر تبلیغاتی بر روی پوستر مفهوم به صورت غیر مستقیم به بیننده القا می شود.

در طراحی پوستر بی 2 می توان از خلاقیت استفاده نمود. هر چه از تفکر خلاق در طراحی پوستر و استفاده از رنگ و فرم و فونت در کنار یکدیگر بهتر استفاده شود منظره ای زیباتر بر روی پوستر شکل می گیرد. انتقال مفاهیم با سرعت از نتایج توجه به طراحی چاپ پوستر بی 2 است.

تاثیر رنگ، فرم و فونت بر چاپ پوستر

رنگ ها در پوستر بی 2 تاثیر زیادی در تفهیم تبلیغات دارد. استفاده از رنگ های محدود باعث جذب مخاطب بیشتر می شود. استفاده از رنگ ها به تعداد بیشتر تنها باعث شلوغی خواهد شد و القای مفاهیم نیز دشوار تر می شود. برای چاپ پوستر بسته به نوع تبلیغات آن از رنگ های مشخصی برای جذب مخاطب استفاده می شود. فرم نیز از موارد مهم در پوسترها است. خلاقیت در ایجاد طرح های جذاب باعث ماندگاری بیشتر طرح پوستر در یاد بیننده آن می شود.

فونت ها نیز از عوامل تاثیرگذار پوستر ها هستند. هر چه در انتخاب فونت مناسب دقت بیشتری مبذول شود زیبای پوستر نیز بیشتر خواهد شد. معمولا بسته به نوع پوستر از فونت های رسمی برای پوسترهای رسمی و از فونت های نستعلیق برای زیبایی بیشتر پوستر استفاده می شود.

 

ویژگی های یک پوستر خوب

از مهمترین ویژگی هایی که یک پوستر را خوب و جذاب جلوه می دهد این موارد است.

  • سرعت انتقال مفاهیم در آن بالا باشد.
  • کیفیت متریال مصرفی در آن بالا باشد.
  • به هویت ملی و فرهنگ جامعه در آن توجه شود.
  • محل نصب مناسبی داشته باشد. این محل باید حتی برای افرادی که با سرعت از کنار آن عبور می کنند نیز قابل مشاهده باشد.

برای چاپ پوستر بی 2 با بهترین کیفیت و بالاترین سطح کیفیت طراحی می توانید از طراحان خبره سایت چاپ ایران کهن استفاده نمایید. سفارشات شما از این سایت تنها در چند ساعت در تمام نقاط تهران به دست سفارش دهنده می رسد. برای ثبت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر به همین سایت مراجعه فرمایید.