میزبان صدای گرم شما هستیم

محاسبه قیمت چاپ و رایت CD افست

تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

روکش

خدمات پس از چاپ

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG, TIFF, TIF, PDF
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

 معرفی چاپ و رایت cd افست

سی دی ها از جمله محصولات بسیار مهم در قرن تکنولوژی هستند که از آن برای امور تبلیغاتی نیز به خوبی استفاده ابزاری می شود. علاوه بر آن از این محصول می توان در ست های اداری نیز استفاده نمود. با چاپ دیجیتال سی دی و چاپ افست سی دی آشنا می شویم.

ویژگی های چاپ دیجیتال سی دی

یکی از ملزوماتی که در امور تبلیغاتی چه از نظر محتوایی و چه از نظر بصری قابل استفاده است سی دی ها هستند. این محصولات با دارا بودن قابلیت استفاده با رایانه های خانگی می تواند یک ابزار مهم تبلیغاتی به حساب آید. چاپ محتوا در داخل سی دی ها و یا چاپ بر روی آن ها یک ویژگی مهم محسوب شده و کاربری بسیار بالایی در جلب مخاطب دارد.

چاپ دیجیتال سی دی  می تواند به صورت مستقیم بر روی سی دی و یا چاپ محتوا در داخل دی وی دی های سفید انجام شود. این نوع دی وی دی ها به نام پرینتیبل سفید در مراکز چاپ به مصرف کنندگان عرضه می شود. چاپ دیجیتال نسبت به روش های دیگر چاپ سی دی از قیمت بیشتری برخوردار است.

 

ویژگی های چاپ افست سی دی

این روش چاپ به روش استمپری نیز در مراکز چاپ شناخته می شود. در این نوع چاپ، محتوا مورد نظر مشتری با طرح دلخواه وی به صورت همزمان بر روی سی دی چاپ می شود. این نوع کم هزینه تر و با تیراژ بیشتر چاپ می شود. اما چاپ افست زمان بر بوده و برای افرادی که نیاز فوری به چاپ سی دی دارند قابلیت استفاده را ندارد.

 

ویژگی های چاپ دیجیتال سی دی و چاپ افست سی دی

برای این که بتوان با ویژگی های چاپ دیجیتال سی دی و چاپ افست سی دی به خوبی آشنا شد، باید ابتدا از ویژگی های هر کدام از این روش های چاپی اطلاع حاصل نمود.

-        با مقایسه چاپ دیجیتال سی دی و چاپ افست سی دی می توان گفت که چاپ دیجیتال از سرعت بسیار بالایی برخوردار بوده و در مدت زمان کوتاه می توان تعداد بیشتری سی دی را آماده نمود.

-        چاپ افست دارای سرعت کم در چاپ است، اما تیراژ بالایی از این مدت زمان چاپ می شود.

-        قیمت چاپ دیجیتال سی دی و چاپ افست سی دی نیز با یکدیگر متفاوت بوده و قیمت تمام شده هر سی دی با هر کدام از این روش ها متغیر است. به عنوان مثال در چاپ افست سی دی به دلیل بالا بودن تعداد قیمت تمام شده برای هر سی دی کمتر از چاپ دیجیتال خواهد بود.

-        برای چاپ بر روی سی دی می توان از هر دو روش چاپ دیجیتال سی دی یا چاپ افست سی دی استفاده نمود. تفاوت این کار تنها در زمان و هزینه آن است.

-        در چاپ افست به دلیل بالا بودن تعداد نمی توان نمونه کار ارائه داد. اما در چاپ دیجیتال می توان یک نمونه چاپ و با تایید مشتری اقدام به چاپ تعداد بیشتر نمود.

-        حداقل تعداد در چاپ دیجیتال سی دی و چاپ افست سی دی نیز متفاوت است. این حداقل در چاپ دیجیتال یک عدد و در چاپ افست، 1000 عدد است.

در زمان انتخاب چاپ دیجیتال سی دی یا چاپ افست سی دی باید توجه نمایید که حتما از سی دی با کیفیت گرید آ استفاده شود. اما بعضی از مراکز برای کاهش قیمت از سی دی با گریدهای پایین استفاده می نمایند. این کار موجب کاهش قیمت تا حدود بسیار زیادی می شود اما کیفیت چاپ نیز کاهش یافته و نارضایتی مشتری را به همراه دارد.

برای سفارش چاپ دیجیتال سی دی و چاپ افست سی دی با بهترین کیفیت و قیمت مناسب به صورت آنلاین به سایت ایران کهن مراجعه فرمایید. با مراجعه به این سایت از خدمات پس از چاپ این مرکز نیز اطلاع حاصل نمایید.