تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
محاسبه قیمت لمینت مات

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

این نکته را در نظر داشته باشید که در چاپ کارت ویزیت لمینت مات، در صورت استفاده از رنگ‌های تن پلات (مشکی، سرمه‌ای و ...) امکان بلند شدن لمینت گوشه‌های کارت وجود دارد.

معمولا کارت ویزیت از جمله ملزومات برای افرادی است که علاقمند معرفی خدمات یا برند خود به دیگران  هستند. برای همین انتخاب عوامل زیادی در چاپ کارت ویزیت به آن هویت و شخصیت می بخشد. کارت ویزیت لمینت مات دارای ویژگی های منحصر به فردی است که آن را برای این افراد مناسب می کند.

استفاده از کارت ویزیت برای ایجاد خاص بودن

اگر علاقمند هستید که به عنوان یک فرد خاص در میان دیگران شناخته شوید باید از لوازم خاص با طراحی های خاص استفاده نمایید. استایل خاص، لباس های خاص و در مواردی هم که تمایل دارید برند یا محصولات خود را به دیگران معرفی کنید نیز باید از لوازم مخصوص این کار برای تبلیغات استفاده نمایید. از انواع خوشایند و مورد توجه عموم افراد استفاده از کارت ویزیت اختصاصی به عنوان یک جذب کننده مخاطب و یک نشان دهنده شخصیت است. طراحی خاص بر روی این کارت ها باعث ایجاد حس بهتر و تمایل به منحصر به فرد بودن را در افراد بیشتر می کند.

انواع کارت ویزیت با توجه به شخصیت افراد

معمولا کارت ویزیت از گذشته تاکنون تغییرات زیادی کرده است. در گذشته شاید کمتر پیدا می شد که برای این کارت ها از طراحی های خاصی استفاده شود. معمولا کارت ها از مقوا با رنگ بندی های مختلف تولید می شد که بر فرد با توجه به مقدار هزینه اقدام به ایجاد کمی تغییرات بر روی آن می کرد. اما امروزه استفاده از کارت به عنوان نشان دهنده یک برند و جذب کننده مخاطبان بیشتر خود یک ابزار تبلیغاتی موثر است. به همین علت با استفاده از طراحی های ویژه و متریال های مختلف می توان کارتی با ویژگی های اختصاصی تنها برای خود فرد تهیه نمود.

کارت ویزیت لمینت مات یکی از انواع کارت های ویزیت با متریال و طراحی مخصوص است که بعضی از افراد علاقمند به استفاده از آن جهت کارت ویزیت برای تبلیغات هستند.

ویژگی های کارت ویزیت لمینت مات

 استفاده از لمینت به عنوان یک پوشش دهنده فوق العاده برای کارت های ویزیت به زیباتر شدن و جذابیت این کارت می افزاید. اندازه این کارت حدود 9 در 6 است که آن را کاملا برای استفاده به عنوان یک کارت مناسب می کند.

 نوع متریال مصرفی نیز در این نوع از کاغذ های گلاسه با ضخامت های متفاوت استفاده می شود.  این ضخامت در برندهای مختلف کاغذ گلاسه بیشتر به چشم می آید. رنگ فرم و فونت سه ویژگی بارز در تولید کارت ویزیت است. به همین دلیل برای طراحی کارت ویزیت حتما به این سه مورد توجه کنید

 رنگ، فرم و فونت در چاپ کارت ویزیت لمینت

 برای چاپ کارت ویزیت لمینت مات می توان از انواع فرم کارت ها به صورت لبه گرد، لبه صاف و مربعی استفاده نمود. تمایلات افراد و ویژگی های شخصیتی بر روی این انتخاب تاثیر زیادی دارد.

دیگر عوامل مهم فونت است. در صورتی که در چاپ کارت ویزیت لمینت مات از فونت مناسب جهت درج نوشته استفاده نشود. به دلیل عدم خوانا بودن کارت ها بلااستفاده می شوند.  

 رنگ نیز یکی از عوامل تاثیر گذار مهم در زمان چاپ کارت ویزیت لمینت مات است. استفاده از رنگ ها با توجه به تاثیر گذاری آن ها بر روی افراد بسیار مهم است. به همین دلیل در زمان چاپ کارت ویزیت حتما از یک طراحی مناسب و اختصاصی برای جلب نظر مخاطبان خود استفاده نمایید.

در صورتی که برای انتخاب طراحی کارت ویزیت در متریال مختلف دچار سردرگمی هستید از طراحان خبره در این زمینه کمک بگیرید. طراحان خبره و متخصص ما در سایت ایران کهن با سال ها تجربه کاری در این زمینه به شما خدمت رسانی می کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر به این سایت مراجعه فرمایید.