گروه محصولات

بج سینه هم می تواند یک نشان تبلیغاتی باشد، هم می تواند یک نشان از معرفی پرسنل یک شرکت یا پست سازمانی افراد باشد.

بج سینه

چاپ کهن با توجه به دارا بودن دستگاه های حکاکی لیزر با استفاده از چاپ لیزر هر نوع نوشته یا لوگو تبلیغاتی شما را بر روی خودکار چاپ می کند.

خودکار تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی خاص

هدایا تبلیغاتی

چاپ بر روی فلش تبلیغاتی

فلش تبلیغاتی

چاپ کهن

حکاکی روی پلاک استیل

چاپ مهر لیزری

مهر لیزری

چاپ کهن

مهر ژلاتینی

چاپ کهن

چاپ روی تیشرت

چاپ کهن

دفترچه یاداشت کوچک جلد ام دی اف

چاپ بشقاب

بشقاب سرامیکی

درباره هدایا و تبلیغات


چاپ بر روی هدایای تبلیغاتی 

شاید روزی که برای نخستین بار در زمان انتخابات جرج واشینگتن در سال 1789 هدایایی در میان مردم توزیع شد را بتوان به عنوان نقطه شروع برای استفاده از کالا و محصولات برای تبلیغ دانست. از آن موقع تا به امروز، به صورت سازمان یافته و هدفمند با ایجاد بخش بازاریابی، موضوع هدایای تبلیغاتی پیگیری شده است. همه روزه شاهد شیوه های نوین و جالب، برای تبلیغات و کادو تبلیغاتی که پیام، نماد و یا شعار شرکت رادر میان مردم ماندگار می کند، هستیم. چاپ کهن شامل دسته های متنوع هدایای تبلیغاتی خاص،ارزان، خلاقانه،جدید می باشد.

 هدایای تبلیغاتی جدید

هدایای تبلیغاتی

 هدایای تبلیغاتی خاص


هدایای تبلیغاتی با توجه به نوع شرکت و سازمان، فرهنگ ، آداب و رسوم و حتی موقعیت جغرافیایی هر منطقه می تواند متفاوت باشد.  هدایا ی تبلیغاتی خاص می تواند در همایش ها و مناسبت هایی از قبیل پیشرفت و توسعه شرکت، نمایشگاه ها وهنگامی که شرکت ها محصول جدیدی تولید می کنند و مراسمی از این دست در اختیار افراد و موسسات دیگر قرار بگیرد.

انواع هدایای تبلیغاتی

 هدایای تبلیغاتی بیشتر به عنوان ماندگاری بیشتر و رسمی تر کردن برند و نام شرکت در میان عموم مردم و صاحبان مشاغل انجام می شود که بسیار اثر بخش تر توانسته اند جایگزین کارت های تبلیغات شوند. در مقابل بسیاری از روش های تبلیغاتی، هدایای تبلیغاتی باتوجه به کاربرد و تاثیر فراوان آن نیاز به صرف هزینه زیادی ندارد.این هدایا به دلیل ماندگاری فیزیکی برای دریافت کنندگان بسیار جذاب و موثر است.

 

هدایای تبلیغاتی


هدایای تبلیغاتی ارزان 

 

 از جمله هدایای تبلیغاتی ارزان می توان به مواردی مانند: ست های چرم، سررسید، دفترچه های یادداشت، خودکار، کیف، جاکلیدی، انواع پیکسل، لیوان، لباس های تبلیغاتی، نایلون های تبلیغاتی، ساعت، فندک،فلاسک،پاوربانک و بسیاری از موارد دیگر می توانند به عنوان هدیه استفاده شوند. از نوع هدیه مهم تر نحوه طراحی و محل تبلیغ بر روی هدیه تبلیغاتی است.  علاوه براین هدایا، استفاده از خوراکی ها و اقلام جانبی می توانند به عنوان تبلیغات برای شرکت در نظر گرفته شوند. استفاده از هدایای تبلیغاتی در روزهای آخر سال به اوج خود می رسد که علاوه بر تبلیغ به عنوان هدیه به مخاطبان در نظر گرفته می شود.

چاپ هدایای تبلیغاتی
ترافیک چاپ هدایای تبلیغاتی در آخر سال

 کادو تبلیغاتی می تواند به نوعی نماینده شرکت و واحد تجاری در دستان و منازل مردم باشد. به همین دلیل در انتخاب نوع هدیه تبلیغاتی باید بسیار دقت نمود که کیفیت، طراحی ونوع هدیه، شایسته شرکت باشد. به همین علت توانسته ایم با طراحی و استفاده از با کیفیت ترین اقلام تبلیغاتی، هدیه ای درخور و مناسب برای مشتریان و مخاطبان شما در نظر بگیریم .

کادو تبلیغاتی