محاسبه قیمت کاغذ دیواری طرح چرم
تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها

حداکثر طول :5000 سانتیمتر

حداکثر عرض :104 سانتیمتر

روکش

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG, TIFF, TIF, PDF
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

بررسی چاپ کاغذ دیواری طرح چرم

در این مقاله قصد داریم که به ارائه اطلاعاتی در رابطه با چاپ کاغذ دیواری آلمانی بپردازیم در صورتی که به دنبال چاپ طرح مورد نظر بر روی کاغذ دیواری آلمانی هستید و یا می خواهید در مورد چاپ کاغذ دیواری آلمانی ، اطلاعات لازم و کافی را بدست آورید در این مقاله ما را همراهی کنید. در حال حاضر تکنولوژی چاپ آنقدر پیشرفت کرده است که چاپ محدود به موارد خاص نیست بلکه بر روی کاغذ دیواری نیز می توان طرح های مختلف را چاپ کرد.

 کاغذ دیواری

یکی از زیباترین پوشش ها و نقش هایی که می توان برای زیباسازی و هماهنگ سازی دکوراسیون منازل استفاده کرد، انواع کاغذ دیواری است، کاغذهای دیواری برخلاف دیوارهای تک رنگ به دلیل طرح و نقش های متنوعی که دارند زیبایی کم نظیری را به دیوارهای منزل می بخشند که در حالت عادی و در شرایط استفاده از دیوارهای معمولی این زیبایی به وجود نخواهد آمد. انواع مختلفی از کاغذهای دیواری وجود دارد که شما با توجه به علاقه و سلیقه خود می توانید آن ها را انتخاب کنید.

 

طراحی و چاپ کاغذ دیواری  

همانطور که گفته شد، انواع مختلفی از کاغذ دیواری ها با طرح های مختلف وجود دارد که می توانید با توجه به سلیقه خود برای انتخاب آن ها اقدام کنید اما نکته قابل توجه این است که شما در صورت تمایل می توانید طرح مورد نظر خود را پیشنهاد دهید تا طرح شما بر روی کاغذ دیواری چاپ شود در واقع با این کار کاغذ دیواری چاپ شده، کاملا اختصاصی خواهد شد و شما می توانید کاغذ دیواری چاپ شده را در هماهنگی کامل با دکوراسیون منزل مورد استفاده قرار دهید. همچنین از بین انواع طرح هایی که در مرکز چاپ وجود دارد شما می توانید طرح دلخواه را انتخاب کرده و برای چاپ درخواست بدهید در مدت زمان بسیار کوتاهی کاغذ دیواری شما در طرح درخواستی چاپ می شود.

کاغذ دیواری آلمانی

یکی  از با کیفیت ترین انواع کاغذ دیواری ها، کاغذ دیواری آلمانی است. این نوع کاغذ دیواری ها از جنس الیاف تشکیل یافته شده است. نکته قابل توجه در مورد این نوع از کاغذ دیواری ها این است که علیرغم این که بافت آن از الیاف است امکان شست و شوی آن وجود دارد و در صورت آلودگی می توانید به راحتی آن را شست و شو دهید.

 کسانی که به محیط زیست علاقه مند هستند و از تخریب طبیعت ناخرسند می شوند استفاده از این نوع کاغذ دیواری ها یعنی کاغذ دیواری آلمانی را بیشتر می پسندند چرا که کاغذ دیواری هایی که از جنس الیاف هستند هیچگونه آسیبی به محیط زیست وارد نمی کند.

 ذکر این نکته در اینجا ضروری است که اگر گفته می شود که یک نوعی از کاغذ دیواری به نام کاغذ دیواری آلمانی وجود دارد بدین معنی نیست که حتما از کشور آلمان وارد شده است بلکه در مواردی مونتاژ آن در سایر کشورها از جمله ترکیه، چین و ایران نیز انجام می شود در صورتی که می خواهید کاغذ دیواری شما حتما از کشور آلمان باشد و از این کشور وارد شده باشد حتما این موضوع را با فروشنده مطرح کنید.

چاپ کاغذ دیواری آلمانی

در حال حاضر چاپ کاغذ دیواری آلمانی نیز امکانپذیر است هر چند از ویژگی های مهم کاغذ دیواری های آلمانی داشتن طرح های فراوان و متنوع است ولی شما در صورت تمایل می توانید طرح مورد نظر خود را انتخاب کنید تا چاپ کاغذ دیواری آلمانی بر اساس خواست شما انجام شود.