میزبان صدای گرم شما هستیم

محاسبه قیمت سالنامه اهورا

تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

روکش

خدمات پس از چاپ

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    CDR, PDF
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

چاپ سالنامه اهورا

با سالنامه اهورا دفترچه یادداشتی دارید که سه نوع تاریخ شمسی، میلادی، قمری را به همراه وقایع، اطلاعات رویدادها، مناسبت‌های ملی، جهانی و... یک سال در آن درج شده است. با این سر رسید زیبا و مقاوم دیگر تولد عزیزان، تاریخ سررسید چک، قرارها و جلسات کاری مهم و... را فراموش نخواهید کرد.
همان طور که اطلاع دارید سررسید یک هدیه تبلیغاتی بسیار مهم به ویژه در روزهای پایانی هر سال بوده که کسب و کارهای کوچک برای تبلیغ برند خود از آن استفاده می‌کنند. در نتیجه شما با سالنامه اهورا یک سررسید اختصاصی در اختیار دارید، زیرا در آن همه مواردی که مد نظر دارید لحاظ شده است. از جمله طرح جلد، نوع پلاک، متن، لوگو و بسیاری موارد دیگر. 

 ویژگی سالنامه اهورا

در مجتمع چاپ کهن انواع سالنامه 1402 وجود دارد که یکی از آن‌ها سالنامه اهورا با ویژگی‌های زیر است: 
• مانند تقویم وقایع یک سال را در دسترس دارید.
• تقویم قابل حمل نیست اما سالنامه اهورا را می‌توانید همراه داشته باشید.
• بر روی هر صفحه فضای خالی مانند یک دفترچه یادداشت وجود دارد که نوشتن بر روی آن امکان‌پذیر است‌. در صفحات مرتبط ثبت اطلاعات شخصی و کاری وجود دارد.
• برای تبلیغات تولیدکنندگان می‌توانند این محصول را انتخاب کنند. از آنجایی که این محصول در طول یک سال با شخص همراه است و در مکان‌های مختلف سالنامه را به همراه داشته، برای تبلیغات بازده مطلوبی دارد. زیرا افراد زیادی آن را می‌بینند و با برند شما آشنا می‌شوند.
• دارای رنگ بندی 
• دارای جلد سخت با روکش مخصوص
• نوع صحافی صفحات ته دوخت

 مشخصات سالنامه اهورا

برای این که بتوانید این سالنامه را سفارش دهید باید تیراژ، خدمات پس از چاپ و زمان تحویل را مشخص کنید که به شرح زیر است:
• تیراژ: تعدادی که شما می‌توانید سفارش دهید ۵۰ عدد، ۲۰۰ عدد، ۵۰۰ عدد، ۱۰۰۰ عدد و تعداد دلخواه است
• خدمات پس از چاپ: با این گزینه سالنامه‌ای زیبا و اختصاصی دارید‌ که گستردگی بالایی دارد و به برخی از آن ها اشاره می‌کنم. پلاک نقره‌ای براق، پلاک تخت براق، پلاک طلایی تحت، پلاک طلایی براق، پلاک نقره‌ای خشدار، حکاکی لیزی و... 
• زمان تحویل: فوری ۴ روز کاری، غیر فوری ۱۰ روز کاری، معمولی ۷ روز کاری

 خرید سالنامه 1402

در مجتمع چاپ کهن این امکان وجود دارد سالنامه دلخواه و مختص به خود را در اختیار داشته باشید و به بهترین شکل ممکن تبلیغ کنید. یکی از این سالنامه‌های کاربردی و موثر سالنامه اهورا است. زیرا دوام و ماندگاری این سررسید بالا بوده و از بهترین متریال موجود در بازار تولید شده است. برای خرید این سررسید زیبا فقط کافی است سفارش خود را ثبت کنید تا در کمترین زمان ممکن سررسید اختصاصی خود را در اختیار داشته باشید.