محاسبه قیمت سربرگ A6
تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها

خدمات پس از چاپ

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPEG, JPG

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

از رنگ‌های تن پلات (مشکی، سرمه‌ای و ...) برای تمام زمینه کار استفاده نکنید.

یکی از بزرگترین مصارف کاغذهای تحریر استفاده از آن در چاپ سربرگ است. سربرگ ها به دلیل استفاده در اموری همچون نسخه نویسی و نگارش نامه های اداری بسیار شناخته شده هستند. چاپ یادداشت ‏A6‎‏ یا سربرگ های ‏A6‎‏ به دلیل سایز بسیار کوچک خود طرفداران زیادی ندارد اما شرکت ها و ‏سازمان هایی که قصد دارند تمامی اوراق اداری و رسمی آنها دارای لوگو و نام شرکت باشد می توانند برای ثبت ‏سفارش در تیراژ بالا از خدمات چاپ افست سربرگ ‏A6‎‏ مجموعه چاپ کهن با قیمت ارزان استفاده کنند. در ‏روش چاپ افست سربرگ شما شما می توانید تیراژ بالا را با قیمتی مقرون به صرفه داشته باشید که برای سربرگ ‏های ‏A6‎‏ در تیراژ 5000 عدد هم امکان پذیر است.‏

متریال مصرفی در چاپ افست سربرگ آ 6

معمولا جنس این سربرگ ها از کاغذ تحریر 80 گرمی است. اما در صورت نیاز سفارش دهنده می توان از کاغذهای 100 گرمی نیز در چاپ این سربرگ ها استفاده نمود. در بعضی از موارد حتی می توان از کاغذهای گلاسه برای چاپ سربرگ ها استفاده نمود که مراحل چاپ در آن با سربرگ تحریری آ 6 متفاوت است.

چاپ افست سربرگ A6

به دو صورت می توان سربرگ تحریری آ 6 را چاپ نمود. چاپ سیاه و سفید و چاپ رنگی این دو روش چاپ  است. برای زیباتر شدن سربرگ بهتر است که از رنگ های تیره مانند: مشکی، سورمه ای و یا سبز برای چاپ این سربرگ ها استفاده نمود.

توجه کنید که از طیف رنگ در چاپ سربرگ استفاده نکنید زیرا باعث می شود تا نوشته های درج شده بر روی آن ناخوانا شوند. استفاده از گروه های کاری  متخصص در این زمینه باعث بالا رفتن کیفیت کار سفارش داده شده می شود.

نکات مهم در چاپ افست سربرگ A6

به چند نکته مهم در زمان طراحی و چاپ سربرگ  آ6 حتما توجه کنید.

  • در هر سربرگ سعی کنید از رنگ سازمانی همان سازمان استفاده نمایید.
  • در طراحی و چاپ سربرگ در صورتی که می خواهید از آن برای یادداشت استفاده نمایید باید حتما شماره و پیوست را در طراحی آن حذف نمایید.
  • این اوراق به دلیل چاپ لوگو شرکت یا آرم مربوطه جزء اوراق رسمی بوده و باید حتما در زمان مصرف به این نکته توجه شود.


 هر یک از اداره جات مختلف از برگه هایی a4 و a5 و a6 به خوبی استفاده می کنند و تعداد بسیار زیادی را از آن ها چاپ می کنند. اما طبیعتا اگر بتوانند ایده پردازی خوبی را روی آن ها پیاده سازی کنند؛ مسلما نتیجه و بازخورد بهتری را در این راستا خواهند دید. به همین علت آن ها می توانند به عنوان مثال: از سربرگ a6 به مانند سایر برگه های دیگر استفاده کرده و تصاویر یا نوشته هایی را روی آن حک کنند تا بدین ترتیب ضمن یادداشت برداری روی آن ها از وجود آرم شرکت یا برند تجاری خویش و نیز اطلاعات تکمیلی درج شده روی آن به خوبی در راستای هدف تبلیغاتی استفاده به عمل آورند. بنابراین فضای خالی موجود در سربرگ a6 می تواند گزینه پیش روی خوبی برای شما به حساب آید تا آرم شرکت یا اداره مدنظر خود را به همراه اطلاعات تبلیغاتی روی آن با کیفیت بالا چاپ کنید تا تبلیغی قابل توجه برای شما تلقی گردد.

چاپ افست یادداشت A6


چاپ سربرگ a6 یکی از روش های قابل توجهی است که شما می توانید از آن به عنوان یک روش تبلیغاتی با صرف هزینه کم و مقرون به صرفه به خوبی از وجود آن بهره مند شوید. همان طور که می دانید برگه a6 نسبت به a4 و 5 کوچکتر است و می توان از وجود آن برای یادداشت برداری به خوبی استفاده کرد. به همین جهت است که شما در صورتی که صاحب کسب و کار کوچک و بزرگی هستید؛ می توانید با استفاده از سربرگ a6 از این قسمت برگه ها به منظور کارهای تبلیغاتی خود به خوبی استفاده به عمل آورده تا بدین ترتیب بتوانید خیلی زود شرکت یا اداره خود را به همگان معرفی سازید تا در بازه زمانی خیلی کمی بتوانید حجم بسیار زیادی از مشتریان را به سمت و سوی خود جذب کنید.
 

نکات مورد نظر در خصوص چاپ سربرگ A6


در صورتی که قصد چاپ سربرگ a6 به روش افست دارید و می خواهید بدین ترتیب کسب و کار خود را در سطح وسیعی تبلیغ کنید؛ باید در نظر داشته باشید که جنس و کیفیت چاپ سربرگ a6 می بایست بسیار مورد توجه قرار گیرد تا بدین ترتیب با بالاترین کیفیت و راندمان کاری، چاپ این نوع از سربرگ ها را فقط به دست افراد توانمند و متخصص در این زمینه سپرد تا آن ها بتوانند با توجه به تجربه و تخصصی که دارند؛ بهترین چاپ را بر روی سربرگ های a6 شما وارد سازند تا بازخورد بهتری برای شما در پی داشته باشد. در صورت حرفه ای بودن این دسته از افراد آن ها به خوبی می دانند که محدودیت هایی در سربرگ ها وجود دارد که نمی توان در آن محدوده چیزی را چاپ کرد. پس شما نیز باید به این موضوع توجه داشته باشی که طراحی خود را به گونه ای انتخاب کنید که دقیقا به صورت استاندارد و در کادر مورد نظر طرح شما را بتوان پیاده سازی نمود. علاوه بر آن قیمت سربرگ a6، نوع کاغذ به کار گرفته شده و جنس آن، کیفیت چاپ و... نیز باید مورد توجه قرار گیرد.

چاپ برگه یادداشت A6 به روش افست

مطمئنا" برای اینکه کارهای شما با نظم و ترتیب پیش برود بهترین گزینه ، یاداشت برداری  و چک مارک لیست کارهای روزانه می باشد.چاپ برگه یادداشت A6 می تواند شما را در این امر یاری کند.با توجه به اینکه برگه یادداشت هم کوچک ،هم سبک و به راحتی در هر جایی قابل حمل می باشد می تواند بسیار مفید واقع شود.

چاپ برگه یادداشت هم میتواند جنبه استفاده شخصی هم می تواند جنبه تبلیغی هم داشته باشد .

چاپ افست برگه یادداشت چسب دار و تبلیغاتی در سایز A6

به طور مثال شاید برای شما پیش آمده باشد که یک نفر تکنسین را از طریق یک شرکت به محل کار برای تعمیر کیس خود فرا خوانده اید .بعد از اتمام کار یک برگه چسبدار را روی مانیتور شما یا دم در محل کار می چسباند، که آدرس و شماره تلفن خود را بر روی آن درج کرده است .چاپ برگه یادداشت هم میتواند جنبه استفاده شخصی هم می تواند جنبه تبلیغی هم داشته باشد .  چاپ برگه یادداشت چسب دار و تبلیغاتی بسیار کاربردی و در عین حال مقرون به صرفه است.
 چاپ افست برگه یاداشت A6 فوری شیت عمومی در انواع گرماژ و رنگ های مختلف و انواع کاغذ در مجتمع چاپ ایران کهن با کمترین تعرفه چاپی.
 

خدمات چاپ افست سربرگ ‏A6‎

 
برای چاپ سربرگ های ‏A6‎‏ به روش افست در تیراژ بالا گزینه های مختلفی برای انتخاب کردن دارید. ما برای ‏شما بهترین و پرتقاضاترین جنس کاغذ را برای چاپ سربرگ ‏A6‎‏ در نظر گرفته ایم که همان کاغذ تحریر 80 ‏گرمی است. همچنین بسته به دلخواه شما امکان چاپ طرح انتخابی بر روی هر دو وجه یا تنها یک وجه از ‏سربرگ نیز وجود دارد. با توجه به اینکه چاپ افست سربرگ در سایز ‏A6‎‏ به تعداد بالا نیاز دارید امکان چاپ تا ‏تیراژ 5000 هم فراهم است. برخی مشتریان عزیز به خدماتی مثل سرچسب تحریر هم نیاز دارند که ما این ‏خدمات را نیز ارائه می کنیم.‏
 

قیمت چاپ افست سربرگ ‏A6‎

 
هزینه چاپ افست سربرگ های ‏A6‎‏ به عواملی مثل جنس کاغذ، تیراژ، وجه چاپ، خدمات پس از چاپ نظیر ‏سرچسب تحریر بستگی دارد و در صورت نیاز به طراحی هزینه آن جداگانه محاسبه خواهد شد. شما می توانید ‏به شکل آنلاین سفارش خود را ثبت کرده و هزینه نهایی را مشاهده کنید.‏