میزبان صدای گرم شما هستیم

محاسبه قیمت سربرگ A5

تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها

خدمات پس از چاپ

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPEG, JPG

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

توجه به نکات ریز در چاپ سربرگ a5 

 

یکی از راه های تبلیغاتی کوچک با اهداف بزرگ، استفاده از چاپ سربرگ a5 برای ادارات و شرکت ها می باشد.امروزه در راستای تبلیغات در سطح وسیع به نکات ریز و درشت بسیار زیادی توجه می شود که هر یک از آن ها در عین سادگی و هزینه کمی که دارند؛ می توانند برای کسب و کار و حرفه شما تبلیغی بسیار جالب توجه به حساب آیند.

یکی از همین راه های تبلیغاتی کوچک با اهداف بزرگ، استفاده از چاپ سربرگ a5 می باشد. همان طور که می دانید برگه های a5 نسبت به سربرگ a4 در اندازه های کوچک تری عرضه می شوند و بدین ترتیب می باشند که شما می توانید با توجه به ابعاد کوچک آن ها از سربرگ a5 به خوبی استفاده به عمل آورده و گروه تولیدی و شرکت و کارخانه جات خویش را به عنوان تبلیغ با درج راه های ارتباطی مختلف به همگان بشناسید. در ادامه بیشتر در این خصوص صحبت می شود.

چاپ سربرگ a5 اداری 

کلیه شرکت ها و ادارات مختلف می توانند با بهره گیری از سربرگ a5 نام برند تجاری خویش را با ذکر نکات مربوط به آن در راستای معرفی شرکت خویش به دست افرادی بسپارند که در صنعت چاپ مشغول به فعالیت هستند تا بتوانند با توجه به تخصص و تجربه خود در این زمینه رو به چاپ سربرگ هایی روی برگه a5 آورند.

بنابراین شما می توانید آرم یا لوگوی شرکت خویش را به همراه شماره تماس و آدرس و سایر نکات مربوط به آن را و هر آن چه به تبلیغ شرکت و برند شما کمک رسانی می کند؛ به دست این افراد بسپارید تا با چاپ سربرگ روی a5 با توجه به ظاهر و رنگ بندی باب میل شما بتوانند در مخاطب تأثیر شگرفی داشته باشند و خیلی زود آن را برای شما آماده و مهیا کنند تا بدین ترتیب مشتریان زیادی را به سمت و سوی خود بکشانید.

 

چاپ سربرگ a5 با کیفیت و کارایی بالا 

با توجه به این مسئله که سربرگ a5 جای مناسبی برای تبلیغات به حساب می آید؛ شما می توانید با استفاده از چاپ روی این سربرگ بسیار با کیفیت با توجه به جنس و کیفیت کاغذ و نیز کیفیت چاپ مورد نظر به بهترین شکل ممکن برند تجاری و شرکت خویش را معرفی سازید.

برای این منظور با سپردن چاپ سربرگ در اندازه های مختلف از جمله a5 به دست افراد متخصص در این راستا می توانید سفارش خود را ثبت کنید. برای سفارش خود می توانید درخواست چاپ سربرگ a5 به صورت یک رو و دو رو در جنس کتان و تحریر 100 گرم و 120 گرم و سایر جنس های دیگر ثبت کنید.

همچنین می توانید درخواست چاپ سربرگ خود را به صورت سفارشی در قالب طلاکوب، نقره کوب، امباس، تنپلات و... به ثبت رسانید و هزینه های مربوط به آن ها را نیز در نظر داشته باشید تا بدین ترتیب بتوانید درخواست های خود را با کیفیت و کارایی بالا به صورت سفارشی ثبت کنید و پس از یک مدت زمانی از حجم بالای مشتریان خود به وجد آیید و با شناساندن برند تجاری خود به مشتریان مختلف با توجه به چاپ سربرگ a5 خیلی زود برای خود دست به سودآوری بزنید.