محاسبه قیمت اختصاصی چاپ و رایت سی دی
تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

روکش

خدمات پس از چاپ

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

 • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
  JPG, JPEG, TIFF, TIF, PDF
 • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
 • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

معرفی سفارش اختصاصی چاپ و رایت سی دی

با آشنا بودن بیشتر افراد با تکنولوژی های مدرن استفاده از ابزارهایی که با این فناوری مورد استفاده قرار می گیرند مانند سی دی یا دی وی دی ها به عنوان ابزارهای تبلیغاتی بسیار مورد توجه است. در این مقاله با چاپ و رایت اختصاصی سی دی بیشتر آشنا خواهید شد.

سی دی ها یک ابزار تبلیغاتی موثر

 امروزه استفاده از صنعت چاپ به عنوان صنعتی که گام های موثری در تبلیغات برداشته است بسیار مورد توجه قرار گرفته است. افراد بسیاری از چاپ های اختصاصی بر روی انواع محصولات و هدیه دادن آن توانسته اند برند یا خدمات خود را در سطح بسیار گسترده ای معرفی نمایند و در جلب مخاطبان بسیار موفق بوده اند. استفاده از ابزارهایی مدرن در این صنعت مانند سی دی یا دی وی دی ها نیز توانسته است در این تبلیغات بسیار موثر باشند. چاپ و رایت اختصاصی سی دی با طرح برند با لوگوی خاص یکی از بهترین راه ها جهت معرفی محصولات به اقشار مختلف جامعه است. استفاده از لوگوهای خاص بر روی سی دی ها نمایانگر محتویات آن بوده و تاثیر زیادی در جلب مخاطب دارد.

 

چگونگی چاپ و رایت اختصاصی سی دی

چاپ و رایت اختصاصی سی دی بیشتر به صورت دیجیتال انجام می شود. استفاده از پرینتیبل باعث می شود تا به هنگام استفاده از سی دی ها مشکلاتی برای دستگاه پخش ایجاد نشود. چاپ شدن بر روی لیبل ها و بعد از چسبانده شدن بر روی سی دی ها باعث ایجاد مشکلات زیادی برای دستگاه های پخش می شود. این روش برای سفارش هایی مناسب است که تیراژ کم و محدود باشد. اما قیمت چاپ و رایت اختصاصی سی دی به صورت دیجیتال کمی بیشتر از چاپ افست یا چاپ استمپر است.

 

ویژگی های چاپ سی دی با روش دیجیتال

 • چاپ و رایت اختصاصی سی دی دیجیتال دارای کیفیت بالا و تراکم رنگی خوبی است.

 • در این روش نیازی به استفاده از فیلم و زینک برای چاپ و رایت سی دی نبوده و فایل مستقیم برای چاپ استفاده می شود.

 •  سرعت آماده شدن سی دی ها در این روش زیاد بوده و با عدم وجود محدودیت کیفیت نیز بسیار بالا است.

 • دیسک های مصرفی در این نوع گرید آ بوده و بسیار با کیفیت هستند.

 • در این روش بسته به این که از چه نوع دستگاه چاپ و یا چه جوهری در چاپ و رایت سی دی استفاده می شود کیفیت سی دی ها مختلف است.

 • کیفیت سی دی هایی که در کارخانه به صورت اتوماتیک پرینتیبل می شوند بسیار بیشتر از انواع سی دی است که به صورت دستی پرینتیبل می شوند.

استفاده از مراکز معتبر باعث می شود تا کیفیت کار بیشتر باشد. در بعضی از مراکز نامعتبر از سی دی ها با گرید سی استفاده می شود که هیچ گونه کیفیتی نداشته و ضایعات محسوب می شوند. سایت ایران کهن با سال ها تجربه و اعتبار در این زمینه به مشتریان خدمات ارائه می نماید.