محاسبه قیمت پلکسی 4mرنگی
تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها

حداکثر طول :180 سانتیمتر

حداکثر عرض :120 سانتیمتر

روکش

خدمات پس از چاپ

انتخاب کالا

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

 • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
  JPG, JPEG, TIFF, TIF, PDF, PSD, PNG
 • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
 • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

سفارش پلکسی 4m رنگی با دستگاه فلت بد

پلکسی ها متریال های با عمر و شفافیت بسیار زیاد هستند که در امور چاپ بسیار کاربرد دارند. از این نوع علاوه بر امور تبلیغاتی در ساخت سقف مجازی منازل نیز استفاده می شود. سفارش چاپ پلکسی 4 میل رنگی با دستگاه فلت بد را در این مقاله مورد بررسی قرار می دهیم.

چاپ فلت بد بر روی پلکسی

دستگاه چاپ فلت بد با دارا بودن ویژگی چاپ بر روی کلیه سطوح صاف از هر نوع متریال از پرکاربردترین دستگاه ها در مراکز چاپ هستند. کیفیت بالای تصاویر و رنگ های جذاب و متنوع از مزایای استفاده از این نوع چاپ است. پلکسی نیز متریال با دوام و عمر طولانی است که در امور چاپی بسیار پرکاربرد است. ضخامت های مختلف پلکسی باعث شده است تا از این محصول در موارد مختلفی بتوان استفاده نمود. علاوه بر آن پلکسی ها در 4 نوع شفاف، مات، آینه ای و رنگی در بازار موجود هستند که با توجه به کاربرد آن می توان از هر نوع استفاده نمود.

در چاپ فلت بد پلکسی با ضخامت 4 میل رنگی از اشعه ماورا بنفش جهت چاپ تصاویر استفاده شده است که باعث می شود تا تصاویر عمر و ماندگاری زیادی داشته و در اثر مرور زمان کمرنگ و محو نشود.

 

سفارش چاپ پلکسی 4 میل رنگی با دستگاه فلت بد

برای سفارش چاپ پلکسی 4 میل رنگی ابتدا با انتخاب طرح مورد نظر و رنگ مورد نظر از پلکسی این تصاویر بر روی پلکسی ها با دستگاه فلت بد چاپ می شوند. سفارش چاپ پلکسی 4 میل رنگی با دستگاه فلت بد دارای چند ویژگی مهم است که آن را از انواع محصولات دیگر متمایز می کند.

 • به دلیل نفوذ جوهر به داخل پلکسی تصاویر دارای عمر زیاد بوده و به سرعت کم رنگ نمی شود.

 • بعد از چاپ فلت بد بر روی محصول می توان از پوشش یو وی استفاده نمود. این کار مانع از نفوذ رطوبت به محصول نهایی می شود.

 • استفاده از وارنیش نیز بعد از سفارش چاپ پلکسی 4 میل رنگی با دستگاه فلت بد از خراشیدگی تصویر جلوگیری می کند.

 • استفاده از جوهر مونومرهای اکریلیک و خشک شدن سریع تصویر با اشعه ماورای بنفش در دستگاه فلت بد باعث می شود تا وضوح تصویر بسیار بیشتر از چاپ های دیگر باشد.

 • این محصولات دارای عمر مفید بیش از 5 سال هستند.

 • استفاده از دستگاه فلت بد در چاپ پلکسی رنگی 4 میل باعث می شود تا کمترین آلودگی به محیط زیست وارد نشود.

 • بیشترین زمان برای سفارش چاپ پلکسی 4 میل رنگی با دستگاه فلت بد برای هر محصول کمتر از 90 ثانیه است که باعث می شود تا سرعت در این چاپ بسیار بالا باشد.

 • با استفاده از دستگاه های ترکیبی فلت بد می توان بر روی سطوحی که استوانه ای هستند نیز تصویر چاپ نمود.

 

موارد مصرف چاپ فلت بد پلکسی

از سفارش چاپ پلکسی 4 میل با دستگاه فلت بد می توان در تابلوسازی، چاپ تندیس، چاپ باکس بسته بندی و یا کارت دعوت استفاده نمود.

علاوه بر موارد گفته شده استفاده از این محصول جهت نمای ساختمان و یا دکوراسیون داخلی نمایی جذاب و چشمگیر به سازه ها می بخشد. برای سفارش چاپ پلکسی 4 میل رنگی با دستگاه فلت بد با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به سایت ایران کهن مراجعه فرمایید.