محاسبه قیمت خودکار پلاستیکی کد 2
تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

روکش

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

 • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
  CDR, PDF
 • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
 • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

بیشتر سازمان ها و ادارات از  چاپ خودکار جهت معرفی لوگوی خود برای کارمندان استفاده می نمایند. چاپ بر روی این محصولات باعث شناخته شدن بیشتر این لوگو در میان افراد می شود. چاپ خودکار پلاستیکی به دلیل قیمت مناسب از دیگر محصولات پرطرفدارتر است. با ویژگی های این محصول آشنا می شویم.

خودکارهای تبلیغاتی

حتما شما هم در منزل چند خودکار با نشان های مخصوص دارید که با هر دفعه استفاده از آن توجه تان به تبلیغات یا لوگوی چاپ شده بر روی آن جلب می شود. در دنیای تبلیغات بهترین روش تبلیغاتی استفاده از محصولاتی است که افراد هر روز با آن سروکار دارند. این گونه محصولات باعث ماندگاری بیشتر تبلیغات چاپ شده روی آن در ذهن مخاطبان می شود.

در بیشتر سازمان ها و یا ادارات برای بالا بردن توجه مخاطبان از محصولات مختلف با طرح لوگوی همان سازمان استفاده می شود. ست های پذیرایی، بج سینه، سررسیدهای اداری و هرگونه محصول با آرم یا لوگوی مشخص باعث ایجاد جذابیت بصری در ذهن مخاطبان می شود. افرادی هم که تمایل به استفاده از هدیه های تبلیغاتی برای جلب نگاه مخاطبان دارند از محصولات با قیمت های مناسب در سطح گسترده استفاده می نمایند. خودکارها در میان محصولات تبلیغاتی از جایگاه بسیار ویژه ای برخوردار هستند. زیرا به خوبی می توان از آن به عنوان هدایای ارزان قیمت  برای افراد جامعه تا گران قیمت برای گروه های خاص استفاده کرد.

 

ویژگی های خودکار پلاستیکی

 • متریال بدنه در این نوع از پلاستیک با قابلیت استحکام قابل قبول است.
 • قیمت خودکار پلاستیک از دیگر خودکارهای مناسب تر بوده به همین علت در تعداد بیشتر و در سطح وسیع تری قابل استفاده است.
 • خودکارهای پلاستیکی در تنوع زیادی تولید می شوند. کمر پیچ، شاسی دار و یا ... از انواع این محصول است.
 • تنوع رنگی جوهر خودکار نیز آن را در موارد مختلف قابل استفاده نموده است.
 • طراحی های متنوع و رنگ های مختلف جذابیت بیشتری برای این محصول به ارمغان آورده است.

 

ویژگی های چاپ خودکار پلاستیکی

 • برای چاپ خودکار پلاستیکی از روش های مختلف چاپ می توان استفاده نمود.
 • چاپ رنگی؛ چاپ تامپو یا لیزر از روش های چاپی خودکارهای پلاستیکی هستند.
 • حداقل تیراژ قابل چاپ بر روی خودکار پلاستیکی بسته به روش چاپی مختلف است. در بعضی از موارد حداقل 300 و در بعضی از موارد حداقل 500 عدد باید سفارش داده شود. در بعضی از موارد نیز تعداد چاپ خودکار پلاستیکی حداقل باید 1000 عدد باشد.
 • قابلیت چاپ بر روی دسته و بدنه خودکار با وضوح کامل وجود دارد.
 •  قیمت چاپ خودکار پلاستیکی با توجه به تعداد، طرح، روش چاپ و نوع جوهر متغیر است.
 • از رنگ های مختلف جوهر در چاپ خودکار پلاستیکی می توان استفاده نمود.
 • در خودکارهای پلاستیکی علاوه بر رنگ بدنه، رنگ جوهر چاپ را نیز می توان برای هر رنگ بدنه تغییر داد.
 • استفاده از فونت مناسب برای چاپ تبلیغات بر روی خودکار باعث توجه بیشتر مخاطبان به تبلیغات آن می شود. همچنین توجه نمایید که در زمان تهیه خودکار پلاستیکی از کیفیت متریال بدنه و جوهر مصرفی آن اطمینان کامل داشته باشید. عدم توجه به نکات مهم در سفارش محصولات تبلیغاتی باعث بی نتیجه شدن تبلیغات شما می شود.

چاپ ایران کهن با به روز ترین دستگاه های چاپ با مناسب ترین قیمت کلیه سفارشات چاپی شما را در کوتاه ترین زمان انجام می دهد. جهت ثبت سفارش چاپ خودکار پلاستیکی و دریافت قیمت محصولات به سایت این مرکز مراجعه فرمایید.