محاسبه قیمت پوسترB3
تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

چاپ افست پوستر B3

برای این که بتوان یک تبلیغات سودمند با جلب مخاطب زیاد داشت باید از ابزارهای تبلیغاتی در مکان و فضای درست آن با طراحی های خاص استفاده نود. پوسترها از مهمترین ابزارهای تبلیغاتی هستند که در تنوع زیادی چاپ می شوند. با چاپ افست پوسترB3 و ویژگی های آن آشنا می شویم.

پوستر چیست

در بیشتر فضاها برای این که تبلیغات در حد بالایی انجام شود از چاپ پوستر با طرح های خاص استفاده می شود. ابعاد و طرح ها در این محصولات بسیار متفاوت بوده و با هدف های بسیار ویژه این پوسترها طراحی می شوند. برای همین باید در طراحی این محصولات نهایت دقت را به کار برد. استفاده از طراحان خبره و مراکز چاپ معتبر کمک می کند تا پوسترهای سفارشی افراد با زیبایی بصری بالاتر و جلب مخاطب بیشتری همراه باشد. در چاپ پوسترها می توان از روش های مختلف چاپ استفاده نمود. اما اگر به دنبال روش کم هزینه با کیفیت بالا و تیراژ بالا هستید چاپ افست یک گزینه بسیار مناسب است.

 

ویژگی های چاپ افست پوسترB3     

در چاپ افست پوسترB3 می توان تیراژ بالاتر پوستر را سفارش داد.

چاپ  افست در پوسترها زمان برتر از چاپ دیجیتال است.

حداقل تیراژ در چاپ افست پوسترB3 بالاتر از 500 عدد است.

زمان لازم برای چاپ افست پوستر در حدود یک هفته است.

متریال پوستر بی 3 می تواند از کاغذ تحریر و کاغذ گلاسه در گرماژهای مختلف باشد.

سایز پوستر بی 3 در حدود 50 در 35 سانتی متر است. این ابعاد بین دو سایز آ 1 . آ 2 قرار دارد.

چاپ افست پوسترB3 با کاغذ گلاسه هزینه برتر از کاغذ تحریر است.

این نوع پوسترها قابلیت چاپ به صورت دو رو را نیز دارند.

علاوه بر کاغذ می توان از کتان نیز در چاپ پوسترB3   استفاده نمود.

عوامل موثر بر قیمت چاپ پوستر بی 3

عوامل مختلفی می تواند قیمت چاپ پوستر را تغییر دهد. در میان روش های چاپی، چاپ افست از هزینه بسیار مناسبی برخوردار است. اما باید در این نوع چاپ از تعداد بیشتری پوستر استفاده شود. برای همین در صورتی که نیاز به تعداد محدودی پوستر دارید چاپ دیجیتال یک گزینه بسیار عالی است. این چاپ برای افرادی که زمان کافی نیز برای چاپ پوستر در اختیار ندارند نیز مناسب است. زیرا چاپ دیجیتال پوستر در زمان کمتر با تعداد محدود اما با قمیت بیشتری انجام می شود.

در سفارش چاپ افست پوستر متریال پوستر بر قیمت تمام شده تاثیر زیادی دارد. در صورتی که تمایل به کم کردن هزینه ها دارید کاغذ تحریر را برای چاپ انتخاب نمایید. توجه نمایید که بعد از چاپ افست پوسترB3  سایز کاغذ برش خورده و ابعاد آن 34 در 48 سانتی متر می شود. گرماژ کاغذ نیز بر قیمت تمام شده چاپ پوستر تاثیر زیادی دارد. معمولا از کاغذهای تحریر با گرماژ 80 و کاغذ گلاسه با گرماژ135 در چاپ افست پوسترB3    استفاده می شود. اما در صورت تمایل سفارش دهنده می توان گرماژ کاغذهای مصرفی را تغییر داد.

کاغذهای گلاسه با زیبایی بیشتر و جذابیت کم نظیر باعث جلب نگاه مخاطب به سمت پوستر می شود. اما این نوع دارای قیمت بیشتری نسبت به انواع متریال های دیگر است.

برای سفارش چاپ افست پوسترB3 در تیراژ بالا و قیمت مناسب از مراکز معتبر در این زمینه استفاده نمایید. چاپ ایران کهن با مجهز بودن به دستگاه های مدرن با تکنولوژی بالا به شما در چاپ انواع پوستر با ابعاد دلخواه خدمات ارائه می نماید. بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت با استفاده از طراحان خبره و گروه کاری با تجربه ایران کهن.