تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها
محاسبه قیمت کاربن لس دورنگ سه نسخه ای (قرمز- مشکی)

خدمات پس از چاپ

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG, JPG, JPEG

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

 چاپ فاکتور افست کاربن لس دو رنگ سه نسخه‌ای (قرمز- مشکی)

فاکتور یک سند رسمی بوده که خریدار آن را به عنوان ضمانت نامه خریداری شده در نظر می‌گیرد. معمولا در آن اطلاعات خرید با جزییات کامل نوشته می‌شود. تا هر دو طرف بتوانند جزییات خرید را در اختیار داشته باشند. همان طور که می‌دانید فاکتورها مانند بانک اطلاعات برای ذخیره سازی بوده و بدون شک نیاز هر حرفه‌ای هستند. چاپ فاکتور افست کاربن لس دو رنگ سه نسخه‌ای (قرمز- مشکی) مانند سایر فاکتورها از اعتبار بالای برخوردار بوده و دارای ویژگی‌های خاص و منحصر بفرد خودش است. در این مدل فاکتورها نیاز به کاربن نیست برای اینکه اطلاعات برگه نخست در برگه دوم نوشته شود، نوع برگه مخصوص این فاکتور عملیات را انجام می‌دهد. 

 ویژگی چاپ فاکتور کاربن لس دو رنگ سه نسخه‌ای (قرمز- مشکی)

اگر اغلب از فرم ‌های چاپ فاکتور افست کاربن لس دو رنگ سه نسخه‌ای (قرمز- مشکی) استفاده می‌کنید بهتر است ویژگی‌های آن را نیز بدانید. از جمله ویژگی‌های این محصول به شرح زیر است:
• یکی از ویژگی‌های مهم این فاکتور چاپ مطالب در برگه‌های زیرین است، زیرا فقط برگه اول خاصیت کاربن دار دارد. 
•  شما می‌توانید متناسب با نیاز کسب و کار خود، فرم‌  فاکتور را تغییر دهید و در تیراژ مورد نظر، به چاپ برسانید.
• این نوع کاغذ بدون مشکل در چاپگر جوهرافشان یا لیزری به چاپ می‌رسد. 
• سبک نوشتن در کاغذهای بدون کاربن متفاوت است. زیرا این فرم‌ها با فشار فیزیکی روی ورقه‌ها کار می‌کنند بنابراین تا حدودی باید از سبک نوشتاری محکم با خودکار استفاده کنید.

 کاربردهای چاپ فاکتور افست کاربن لس دو رنگ سه نسخه‌ای

کاربردهای  چاپ فاکتور کاربن لس دو رنگ سه نسخه‌ای (قرمز- مشکی) مختلف است. کارهایی از قبیل فاکتور، صورتحساب، حواله، رسید، قرارداد، قولنامه، بارنامه، فرم‌های اداری و... که نیاز به سه نسخه دارند را می‌توان بر روی کاغذ کاربن لس به صورت دو رنگ سه نسخه‌ای (قرمز- مشکی) داشته باشید. 

 معایب استفاده از چاپ فاکتور افست کاربن لس سه نسخه‌ای (قرمز- مشکی)

اگر بخواهیم در مورد معایب این نوع فاکتور صحب کنیم می‌توان موارد زیر را بیان کرد:
• یکی از معایب این مدل فاکتور نازک بودن برگه‌های آن است. 
• اگر چاپخانه معتبر و حرفه‌ای انتخاب شما نباشد احتمال بیرون زدگی رنگ در این فاکتور زیاد است. 
• فاکتور به روش افست به چاپ می‌رسد بنابراین باید تیراژ به تعداد لازم برسد. 

 مزایای استفاده از چاپ فاکتور افست کاربن لس دو رنگ سه نسخه‌ای (قرمز- مشکی)

از معایب این فاکتور سه نسخه‌ای گفتیم حال به سراغ مزایای آن خواهیم رفت:
• مرحل طراحی و چاپ فاکتور کاربن لس دو رنگ سه نسخه‌ای (قرمز- مشکی) خیلی سریع انجام می‌شود. 
• اگر تعدا تیراژ‌ بالا مد نظرتان است این فاکتور مناسب بوده زیرا هر چقدر تعدا بالاتر برود هزینه فاکتور شما کم‌تر می‌شود. 
• برای این فاکتور دست شما باز است و صحافی به هر مدلی که بخواهید انجام می‌شود.

 نکات مهم در طراحی و چاپ فاکتور افست کاربن لس دورنگ سه نسخه‌ای

از جمله نکات مهم در طراحی این محصول به شرح زیر است:
• اگر طراحی فاکتور را خودتان انجام می‌دهید مهم است بدانید که طرح فاکتور را با کیفت 300DPI ، نوع رنگ CMYK در فایل jpg باشد و سپس برای چاپخانه منتخب ارسال کنید.
• چاپ فاکتور در ابعاد مشخص انجام می‌شود که با توجه به نیاز می‌توان از یکی از انواع استاندارد آن برای چاپ فاکتور استفاده نمود.
• در چاپ فاکتور افست کاربن لس دو رنگ سه نسخه‌ای (قرمز- مشکی) چسب و یا پرفراژ، در فاکتور مدل عمودی از بالا و در فاکتور مدل افقی از سمت چپ لحاظ می‌شود.
• همان طور که می‌دانید شماره سریالی باید بر روی فاکتور افست کاربن لس دو رنگ سه نسخه‌ای (قرمز- مشکی) چاپ شود که بر روی هر سه برگ یک شماره و بر روی سه برگ بعدی شماره بالاتر چاپ می‌شود.
• در این فاکتور بهتر است که نوشته‌ها بصورت دو رنگ و به یک اندازه طراحی شوند.
• برای این که دو قسمت برگه فاکتور را بتوان به راحتی از یک دیگر جدا نمود باید از پرفراژ استفاده کرد. که در این فاکتور پرفراژ برای نسخه آخر استفاده نمی‌شود و عوض  آن از سرچسب استفاده می‌شود. به دلیل این که در فرم‌های چند نسخه‌ای نسخه آخر قابل جدا شدن نیست.

 خدمات چاپ کهن در طراحی و  چاپ فاکتور کاربن لس دورنگ سه نسخه‌ای (قرمز- مشکی)

همواره یک فاکتور زیبا و چشم نواز می‌تواند نشان دهنده اعتبار بیزینس شما عزیزان باشد. اگر به دنبال مکانی برای طراحی و چاپ فاکتور کاربن لس دو رنگ سه نسخه‌ای (قرمز- مشکی) خود هستید، چاپ کهن با به‌روزترین طراحی و دستگاهای چاپی قادر است خواسته شما را به بهترین نحو ممکن به مرحله اجرا برساند. 

 قیمت چاپ فاکتور افست کاربن لس دورنگ سه نسخه‌ای (قرمز- مشکی)

عوامل بسیاری در قیمت یک محصول چاپی مانند فاکتور تاثیرگذار است؛ از جمله این عوامل می‌توان به جنس و گرماژ کاغذ، که برای فاکتور انتخاب می‌گردد و یا نحوه شماره زنی آن و در نهایت تیراژ فاکتور اشاره کرد. در این میان مجموعه ما همواره کوشیده است تا با بهینه سازی خدمات پیش از چاپ هم چون فایل چک رایگان، فرم بندی استاندارد و حفظ کیفیت محصولات چاپی خود، متناسب با نیاز مشتریان، فاکتورهای مطلوب و مقرون به صرفه‌ای را ارائه دهد. شما قیمت فاکتور دو رنگ سه نسخه‌ای را از کارشناسان چاپ کهن می‌توانید دریافت کنید.

 سخن پایانی

در مجموعه بزرگ ما علاوه بر چاپ فاکتور افست کاربن لس دو رنگ سه نسخه‌ای (قرمز- مشکی) از دیگر خدمات چاپ فاکتور کاربن لس، چاپ فاکتور تحریر با زیر فاکتورهای الوان، چاپ فاکتور مالیاتی در انواع گوناگون و... نیز می‌توانید برخوردار شوید. چاپ کهن همواره مشتری محور بوده و در صنعت چاپ، رضایت مشتریان خود را در اولویت اول قرار داده‌ایم و در همین راستا پاسخگویی شما هستیم.