محاسبه قیمت کاربن لس تک رنگ مشکی سه برگی
تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها

خدمات پس از چاپ

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG, JPG, JPEG, JPG, JPEG

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

 چاپ فاکتور افست کاربن لس تک رنگ مشکی سه برگی

به طور کلی هر سندی که به شکل دست نویس یا کامپیوتری  در یک معامله بین فروشنده و خریدار امضا گردد به آن فاکتور گفته می‌شود. در این صورت این عنصر  برای تایید و پیگیری معامله، مهم‌ترین گزینه به حساب می‌آید. چاپ فاکتور افست کاربن لس تک رنگ مشکی سه برگی با دستگاه‌های مخصوص و متریال‌های با کیفیت باید به چاپ برسد، تا هنگام ثبت نوشته‌ها دچار مشکل نشوید. فاکتور کاربن لس تک رنگ مشکی سه برگی از محبوبیت بالایی نیز برخوردار است که در ادمه بیشتر با آن آشنا می‌شوید. 

 نگاهی کلی به چاپ کاربن لس تک رنگ مشکی سه برگی

 چاپ فاکتور سه برگی سندی است که در اغلب کسب کارها به صورت رسمی استفاده می‌شود. چاپ فاکتور افست کاربن لس تک رنگ مشکی سه برگی این امکان را برای شما فراهم ساخته است تا برای فروش هر کالا و خدماتی بتوانید از آن استفاده کنید. همچنین  برای ثبت جزئیات فروش مانند شرح خدمات، تاریخ، نام خریدار، آدرس، پیش پرداخت و… فضای کافی را در اختیار دارید. با این فاکتور مشتری می‌تواند نسخه‌ای از فاکتور را دریافت کند و شما دو برگ دیگر را برای سوابق خود نگه دارید. معمولا در بالای هر سه برگ فاکتور مشخصات شرکت فروشنده، نوع خدمات و در زیر آن مشخصات خریدار، تاریخ و مبلغ پرداختی  وجود دارد باز هم بسته به خواسته کارفرما همه موارد قابل تغییر است.

 ویژگی چاپ کاربن لس تک رنگ مشکی سه برگی

از جمله ویژگی‌های این فاکتور به شرح زیر است:
• چاپ فاکتور افست کاربن لس تک رنگ مشکی سه برگی در سایزهای دلخواه امکان پذیثر است.
• فاکتور سه برگی به شما کمک می‌کند سوابق دقیق از فروش خود داشته باشید.
• می توانید فاکتور فروش سه برگی خود را با طراحی اختصاصی سفارش دهید. 

 کاربردهای چاپ فاکتور افست کاربن لس تک رنگ مشکی سه برگی

 یکی از نمونه‌های پر کاربرد فاکتور، فاکتور سه برگی است، زیرا هر شغل و حرفه‌ای می‌تواند این فاکتور را برای فعالیت کاری خود انتخاب کند. یعنی این فاکتور برای همه‌ی مشاغل کاربرد دارد اما برخی از مشاغل باید از این مدل فاکتور به سبب تعداد برگی که دارند و برای حسابرسی امور کاری خود از این نمونه فاکتور استفاده کنند. از جمله آن می‌توان به فروشگاه‌های عمومی که انواع کالاهای تجاری را به فروش می‌رسانند×  فروشگاه‌های فروش ابزار، تجهیزات، مصالح ساختمانی و … اشاره کرد که  از فاکتور سه برگی استفاده می‌کنند. 

 معایب استفاده از چاپ فاکتور افست کاربن لس تک رنگ مشکی سه برگی

وقتی محصولی را انتخاب می‌کنیم باید از معایب آن نیز آگاه باشیم. از جمله معایب این فاکتور به شرح زیر است:
• این مدل فاکتور در سه برگ عرضه می‌شود بنابراین احتمال اینکه کاغذ سوم رنگ نوشته‌ها کمتر باشد زیاد است. البته باید به این مورد اشاره کنیم در صورتی که چاپ خانه تخصص کافی نداشته باشد احتمال گفته شده امکان دارد در فاکتور شما رخ دهد.
• چاپ فاکتور افست کاربن لس تک رنگ مشکی سه برگی به روش افست انجام می‌شود. اگر تعداد محدود نیاز دارید این مدل فاکتور برای شما کاربردی ندارد. 

 مزایای استفاده از فاکتور افست کاربن لس تک رنگ مشکی سه برگی

 چاپ فاکتور افست کاربن لس تک رنگ مشکی سه برگی مزایایی را به همراه دارد که شامل موارد ذیل است:
• یکی از مزایای این فاکتور این است که به شما کمک می‌کند که با حذف کاربن، به‌روشی کارآمدتر و آسان‌تر از فاکتورها و نوشته‌های خود رونوشت تهیه کنید.
• با چاپ فاکتور افست کاربن لس تک رنگ مشکی سه برگی به سرعت نوشته‌هایتان را در سه نسخه دارید. 
• سفارش فرم فاکتور سه برگی به شما امکان می‌دهد نسخه‌ای از آن را به مشتری خود ارائه دهید و دو برگ دیگر را برای سوابق خود نگه دارید.
• به سبب روش چاپی شما هر چقدر تیراژ را بالاتر ببرید از تخیفات بهتری بهرمند می‎‌شوید. 

 نکات مهم در طراحی و چاپ فاکتور افست کاربن لس سه برگی

برای داشتن یک فاکتور سه برگی خوب باید به نکاتی که در زیز اشاره خواهیم کرد توجه داشته باشید:
• یکی از نکات مهم در چاپ فاکتور افست کاربن لس تک رنگ مشکی سه برگی این است که  شماره سریال باید به صورت برجسته چاپ شود. اگر این مدل از فاکتورها شماره آن با شماره زن دستی چاپ شود از نظر قانونی اعتبار ندارد.
• یک نکته بسیار مهم در خصوص فاکتورها این مورد است که کاغذهای خودکپی دارای تاریخ مصرف و انقضا هستند. اگر تاریخ انقضای آن‌ها به پایان برسد، حساسیت‌شان به‌مرور کمتر خواهد شد، و کارایی لازم را دیگر ندارد پس برای جلوگیری از این اتفاق باید هنگام انتخاب چاپخانه دقت کنید. 
• نیاز است هر مواردی که می خواهید در چاپ فاکتور قید شود را مشخص کنید.
• کد رنگی باید بر حسب CMYK  باشد.

 خدمات چاپ کهن در طراحی و  چاپ فاکتور تک رنگ مشکی سه برگی

به دلیل پرسنل متخصص و ماشین‌آلات تخصصی چاپ، در مجموعه ما هر نوع خدماتی که مربوط به محصولات چاپی و تبلیغاتی باشد به بهترین حالت ممکن به مرحله چاپ می‌رسد. در خصوص طراحی و  چاپ فاکتور کاربن لس تک رنگ مشکی سه برگی هر آنچه که بخواهید قابل اجراست. خدمات برای این محصول مانند شماره سریال، پرفراژ و منگنه، سرچسب و اوارق آزاد را شامل می‌شود. لازم است بدانید که شما از خدمات طراحی ما برای این فاکتور می‌توانید استفاده کنید. 

 قیمت چاپ فاکتور افست کاربن لس تک رنگ مشکی سه برگی

در حال حاضر بر روی محصولات هر شغلی نوسانات قیمتی حاکم است، این تغییر قیمت شامل صنعت چاپ نیز می‌شود. شما برای اطلاع کامل از چاپ فاکتور افست کاربن لس تک رنگ مشکی سه برگی بعد از این که تیراژ و نوع خدمات خود را انتخاب کردید به صورت آنلاین هزینه تمام شده را در سایت ما مشاهده می‌کنید. 

 سخن پایانی

چاپ فاکتور افست کاربن لس تک رنگ مشکی سه برگی در تهران کمتر از 48 ساعت فاکتور شما ارسال می‌شود، ولی برای شهرستان  سفارش شما بعد از چاپ به پست تحویل داده می‌شود و حدود 1 الی 3 روز کاری طول می‌کشد تا به دستتان برسد. شما می‌توانید طرح سفارشی و اختصاصی فاکتور خود را به طراحان چاپ کهن بسپارید. برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین و کارشناسان فروش ما در تماس باشید.