ایران کهن

چاپ ایران کهن فعالیت خود را از سال 1373 از مغازه ای کوچک و با دستگاه های آنالوگ آغاز نمود. بعد از مدتی بواسطه خوش قولی، کیفیت و مسولیت پذیری توانست در بازار کار بین مشتریان و همکاران سهمی برای خود ایجاد کند . حاصل تلاش بی وقفه کار کنان و حمایت مخاطبان، بوجود آمدن فضای کاربا مساحت 900 متر مربع و بخش هایی مجزا که پاسخ گوی تمام نیاز های چاپی مشتریان و همکاران شده است. به لطف خدا امروز مدعی هستیم که کامل ترین و مجهزترین مرکز چاپ دیجیتال در کشور هستیم .

ویژگی های ایران کهن

تحویل سریع به تمام نقاط ایران مجموعه ایران کهن بدلیل کثرت سفارش از اقصی نقاط کشور و داشتن ارتباط مستمر کاری با باربری ها و شرکت پست، قادر به تحویل محصولات خود به کلیه نقاط ایران عزیز در کمترین زمان ممکن است.

تضمین کیفیت محصولات

ما با تکیه بر نیروی انسانی با تجربه و متخصص و نیز دستگاه ها و تجهیزات به روز، می توانیم با اطمینان کامل کیفیت محصولات خود را تضمین کنیم. لازم به ذکر است علاوه بر تجربه، تخصص و تجهیزات، روند کنترل کیفیت مداوم در حین انجام پروژه ها این اطمینان را چندین برابر می نماید.

محاسبه آنلاین قیمت

محاسبه هزینه پروژه های چاپی، اولین حلقه در اقدام به انجام چاپ و نیز شاخصی برای تصمیم گیری می باشد. این عمل مقداری از وقت شما و کارشناس محاسبه را به خود اختصاص می دهد. مجموعه ایران کهن با راه اندازی سیستم محاسبه قیمت آنلاین ضمن تسریع در روند کار، به شما این امکان را می دهد بدون اتلاف وقت و هزینه، بصورت آنلاین از هزینه پروژه چاپی خود مطلع شوید و با تغییر پارامتر ها و مشخصات سفارشتان، چندین قیمت برای مقایسه در اختیار داشته باشید.

گارانتی کمترین هزینه و زمان

مجموع امکانات و مزیت های چاپ ایران کهن اعم از تجربه و تخصص نیروها، تجهیزات و دستگاه های روز و انواع سرویس و خدمات ، همه و همه با این هدف گرد آوری شده اند که شما با صرف کمترین زمان و هزینه، بهترین نتیجه را در اختیار داشته باشید . سعی و تلاشمان بر این است که این مهم را بعنوان مزیت برای شما همیشه حفظ کنیم و بهبود بخشیم.

ضمانت رضایت مشتری

تجربه کار اشخاص حقیقی و حقوقی با مجموعه ایران کهن و نیز مشتریانی که بصورت مداوم با ما در ارتباط هستند، گواه رضایت آنها از عملکرد این مجموعه است. ما در تلاشیم تا بتوانیم از هر نظر مشتریان و مخاطبانمان را راضی نگاه داشته و همیشه میان دیگر همکاران برای مشتریان جایگاه ویژه ای داشته باشیم . معتقدیم موجودیت ما در گرو رضایت مشتریان است. همانگونه که شکل گیری و توسعه ما بر این اصل استوار بوده.

پذیرش 24 ساعته سفارشات

شیفت های کاری فوق العاده ایران کهن در روز های تعطیل و نیز سامانه فروش آنلاین ما این امکان را به شما می دهد تا در هر ساعت از شبانه روز و هر ایامی بتوانید سفارشتان را ثبت ودر چرخه تولید قرار دهید.

اصول کاری ایران کهن

در دسترس بودن مجموعه و خدمات برای همه مخاطبان و مشتریان. انجام همه مراحل کار مشتری در خود مجموعه به بهترین نحو ممکن. پاسخ گویی و مسولیت پذیری در برابر مراجعین برای همه پرسنل. ارائه راهکارهای موثر و آگاهی بخشی به مشتریان و مراجعین در خصوص پروژه های چاپی.

اهداف ایران کهن

توسعه و حرکت رو به جلو. ورود به حوزه های مرتبط و پدیده های نو ظهور به عنوان پیشتاز. گشایش شعب مختلف در همه نقاط ایران. ورود به عرصه بین الملل و تجارت در حوزه چاپ.