تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
محاسبه قیمت دولایه لوکس

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

روکش

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG, TIFF, TIF, PDF
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

 چاپ کارت ویزیت دو لایه لوکس

تقریبا همه‌ی مراکزی که می‌خواهند برند‌سازی کنند از کارت ویزیت به عنوان پایه تبلیغات کارشان استفاده می‌کنند. تنوع، هزینه مناسب، ابعاد، شکل ظاهری، مدل‌های فانتزی، کلاسیک، مدرن و... کارت ویزیت‌ها را خاص‌تر از سایر محصولات تبلیغاتی کرده است. کارت ویزیت دو لایه لوکس یکی از آن کارت‌ ویزیت‌های محبوب است که عظمت، کیفیت، حرفه‌ای بودن و اعتبار کسب و کارتان را نشان می‌دهد. 

ویژگی کارت ویزیت دو لایه لوکس

مهم‌ترین چیز در انتخاب یم محصول چاپی ویژگی‌های آن محصول است ، زیرا ویژگی‌ها به شما کمک می‌کند تا محصول مناسب با حرفه و کار خود را انتخاب کنید. به همین دلیل در این بخش به بررسی ویژگی‌های کارت ویزیت دولایه لوکس خواهیم پرداخت:

• نوع چاپ این کارت دیجیتال است پس می‌توانید در تعداد پایین سفارش دهید. 
• کیفیت رنگ کارت ویزیت دو لایه لوکس خیره کننده است بخصوص اگر رنگ‌های متضاد استفاده شود.
• ظاهر کارت ویزیت دو لایه لوکس مشتریان بالقوه را ترغیب می‌کند تا بیشتر در مورد شما اطلاعات کسب کنند. 
• برای این کارت‌ها هر جنسی که انتخاب شود چاپ‌ روی کارت با پشت کارت جداگانه انجام می‌شود و دو لایه پشت و رو به هم توسط دستگاه فیکس می‌شود.

 متریال مورد استفاده در کارت ویزیت دو لایه لوکس

اسم این کارت ویزیت خاصه پس نباید از متریال سازنده‌اش انتظار تنوع پایین یا بی‌کیفیتی رو داشت، انتخاب متریال با شما و بهترین نوع کارت دولایه لوکس با چاپ کهن، هر چقدر کیفیت متریال اصلی بهتر باشد ماندگاری و عمر کارت‌ را بهبود می‌بخشد. خوب بهتر است بریم سراغ تنوع جنس‌های که می‌توانید انتخاب کنید.

• کتان کلهر ۳۰۰ گرم
• کتان ۳۰۰ گرم
• مقوا کارتی ۳۰۰ گرم
• گلاسه ۳۰۰ گرم

 زمان تحویل  و چاپ کارت ویزیت دولایه لوکس

کارت ویزیت‌ها اغلب به دلیل تیراژ بالا، با چاپ افست آماده می‌شوند در کارت ویزیت دو لایه لوکس سرعت چاپ بالاتر است زیرا نوع چاپ متفاوت‌تر است. اگر بخواهیم زمان تحویل کارت ویزیت دولایه لوکس را بیان کنیم باید به تفکیک زیر اشاره کنیم:
• فوری: ۲ روز کاری
• معمولی: ۳ روز کاری 
نکته: طراحی دو لایه لوکس به علت خاص بودنش زمان‌بر است.

 قیمت کارت دو لایه لوکس

این نوع کارت ویزیت به نصبت دیگر کارت ویزیت‌های موجود در بازار دارای نرخ بالاتری بوده اما از نظر کیفیت و برند سازی دارای تاثیر بیشتری است.

 سفارش کارت ویزیت دو لایه لوکس

ما در چاپ کهن بهترین تبلیغات را برای برند شما می‌سازیم. برای رشد برند بهتر است با گروه طراحان ایران کهن مشورت کنید و کارت ویزیت دولایه لوکس را برای برند خود تهیه کنید. همچنین شما می‌توانید در سایت این مجموعه ثبت سفارش انجام دهید.