تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
محاسبه قیمت گلاسه

حداکثر طول :21 سانتیمتر

حداکثر عرض :29 سانتیمتر

روکش

خدمات پس از چاپ

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG, TIFF, TIF, PDF
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

کارت ویزیت گلاسه بر روی مقوای گلاسه 300 گرمی چاپ می شود. معمول ترین نوع کارت ویزیت در ایران این نوع کارت ویزیت است. چاپ کارت ویزیت گلاسه ویژگی‌های خاصی اعم از جلوه و ظاهر خاص و براق، دوام و ماندگاری زیاد، وضوح رنگی بالا، تبلیغات با هزینه کم، کم جا و قابل حمل بودن را داراست و اگر یک روکش محافظ به نام لمینت یا سلفون بر روی کارت ویزیت گلاسه کشیده شود، کیفیت، زیبایی، جلا و ظرافت اثر چاپی بالا رفته و اثر چاپی در برابر خط و خش، نور، گرما، رطوبت و تماس مستقیم دست با رنگ‌های چاپ شده و عوامل دیگر مقاوم می‌شود و بدین ترتیب طول عمر و ماندگاری کارت ویزیت گلاسه افزایش می یابد .
 در مجتمع چاپ ایران کهن با بهره گیری از بروزترین دستگاه چاپ دیجیتال و دستگاه چاپ افست شما می توانید   کارت ویزیت گلاسه ارزان را از طریق سفارش چاپ کارت ویزیت را در سامانه ثبت سفارش آنلاین ایران کهن سفارش و  در اسرع وقت با بهترین کیفیت تحویل بگیرید.
لازم به ذکر می باشد  یکی از روشهای سفارش کارت ویزیت گلاسه یو وی مراجعه به سایت و  سفارش   کارت ویزیت گلاسه می باشد و همچنین مشتریان گرامی میتوانند بصورت حضوری   کارت ویزیت گلاسه را سفارش دهند.


ویژگیهای  کارت ویزیت گلاسه:

-ساخته شده از یک لایه گلاسه ۳۰۰ گرمی 
-قابلیت چاپ به صورت دورو و تک رو
-قابلیت برش به صورت دور صاف  و دورگرد
-چاپ و برش در ابعاد 5/8 × 5/5 سانتی متر
 

کاربردهای  کارت ویزیت گلاسه 


چاپ کارت ویزیت گلاسه کاربردهای زیادی دارد از جمله ارائه اطلاعات تماس مانند نام شخص، سمت، نام شرکت، شماره تلفن، فکس، ایمیل، آدرس وبسایت، آدرس شبکه های اجتماعی و ... به مخاطب و مشتریان خاص 
بیشتر شدن ماندگاری کسب و کار در ذهن مخاطبان و همچنین برقراری ارتباط با شرکت‌ها و نهادهای مختلف، تبلیغ غیر مستقیم محصولات و خدمات  از دیگر کاربردهای کارت ویزیت گلاسه می باشد.
هزینه   کارت ویزیت گلاسه  چقدر است؟

  کارت ویزیت گلاسه برا اساس چند المان قیمت گزاری می شوند که مهم ترین آن ها
1.نوع جنس کاغذ کتان 
2.گرماژ کاغذ
3.اندازه کارت
4.نوع چاپ
5.زمان تحویل
6.فرم عمومی و یا اختصاصی
7.تیراژ کار


نکات طراحی   کارت ویزیت گلاسه   :


-در گام اول برای طراحی کارت ویزیت شخصی و یا طراحی کارت ویزیت شرکتی تیراژ مورد نیاز خود را برآورد نمایید
-گام بعدی برای چاپ کارت ویزیت تیراژ بالا و یا چاپ کارت ویزیت تیراژ پایین استفاده از نرم افزارهای متناسب با طراحی کارت ویزیت مثل کورل و فتوشاپ و یا استفاده از طراحی آنلاین کارت ویزیت می باشد.
-اگر تیراژ شما کم بود و به چاپ کارت ویزیت فوری نیاز داشتید روش چاپ دیجیتال کارت ویزیت پبشنهاد می گردد ولی اگر حداقل به 1000 نسخه نیاز داشتید حتما از روش چاپ افست کارت ویزیت  که چاپ کارت ویزیت ارزان است استفاده نمایید.
-در زیبایی طراحی و جذابیت چاپ کارت ویزیت بکوشید.
-خروجی نهایی کارت ویزیت با هویت برند شما همخوانی داشته باشد.
-کارت ویزیت با Qr کد معمولا با کیفیت بالا چاپ می گردند تا در خواندن کد پس از چاپ دچار اشکال نگردد.
-از تصویری استفاده کنید که نمایانگر کار، محصول و کمپانی شماست.
-مطمئن شوید کارت ویزیت شما دارای جذابیت های لازم برای جذب و جلب توجه و ترغیب مشتری است.
-به منظور جلوگیری از انتقال رنگ از روی کارت به پشت کارت در طراحی آن سعی شود از رنگهای روشن استفاده شود 
-معمولا رنگها بدلیل جذب بالای کاغد کتان با درصد کمتر نسبت به رنگ طراحی شده چاپ می شود.
-همیشه در نظر داشته باشید رنگهای چاپ شده روی کتان با رنگهای مانیتور و به دست آمده همیشگی متفاوت است و رنگهای بدست آمده سردتر است. 
-حتما باید حاشیه برش 5 میلی متر رعایت گردد
-بدلیل نوع بافت کاغذ کتان از فونتهای مناسب و بولد استفاده نمایید
-فایل ها را با مد رنگی CMYK و رزولیشن  300 Pixels/inch  با فرمت JPEG  و  Quality 12  ارسال نمائید.
-فاصله نوشته ها از کناره کار حداقل 5 میلیمتر باشد.
-درصد خطای برش ± 0.5 سانتیمتر و درصد خطای چاپ در هر  1000 عدد ± 50  عدد می باشد. 
- 10 % تا 15 %  خطای رنگ با مانیتور کالیبره اجتناب پذیر است.
-رنگ مشکی در نوشته های کوچک به صورت C:0 M:0 Y:0 K:100 و مد رنگی آن Multiply باشد. 
-درصد رنگ مشکی برای زمینه به صورت  C:75  M:65  Y:50  K:100  باشد و نوشته های روی آن
-استورک  1 پیکسل به رنگ  C:0 M:0 Y:0 K:100  داشته باشد.
- به دلیل وجود خطای تیغ برش، از قرار دادن کادر های قرینه در طراحی کارت خودداری نمایید.
-بدلیل تفاوت سیستم خروجی رنگ در پرینترهای جوهر افشان و و دستگاه های چاپ دیجیتال با ماشین چاپ افست، مطمئن باشید که هیچگاه نمونه چاپ افست نهایی با پرینت ارائه شده از طرف شما به مشتری مطابقت نخواهد داشت.
-برای جلوگیری از پشت زدن و کثیف شدن سطح کارت های دورو، طرح دو طرف آن را مشابه و با زمینه یکسان طراحی نمایید.
-چون اصولاً نوشته هایی همچون آدرس، در کارت ویزیت بسیار کوچک هستند، برای جلوگیری از ناخوانایی، ترجیحاً رنگ آن را فقط از یک کانال رنگی مثلاً فقط مشکی انتخاب نمایید.
-برای طراحی فقط و فقط از مانیتور معمولی (CRT) استفاده نمایید. به هیچ وجه، کامپیوتر طراحی خود را به LCD یا LED متصل نکنید.
-بدلیل تفاوت سیستم خروجی رنگ در پرینترهای جوهر افشان و و دستگاه های چاپ دیجیتال با ماشین چاپ افست، مطمئن باشید که هیچگاه نمونه چاپ افست نهایی با پرینت ارائه شده از طرف شما به مشتری مطابقت نخواهد داشت.

مزایا و معایب  لمینت مات  کارت ویزیت گلاسه  


-کارت ویزیت   گلاسه مقاوم در برابر چین و چروک نمی باشند . 
-اثر انگشت به طور کامل در آنها دیده می شود
-یکی از پرمصرف ترین کارت ویزیت های موجود در بازار می باشد.
-یکی از مزایای اصلی لمینیت این است که به طور قابل توجهی دوام پوشش را افزایش می دهد و از آن  محافظت می کند.
-مقرون به صرفه نسبت به کارت های دیگر 
-پوشش  لمینت مات برجسته  کارت ویزیت یووی و گلاسه مانع از خراب شدن سریع کارت ها در جیب یا جاکارتی میشود.
-همچنین این نوع کارت امکان ارایه خدمات  یووی موضعی ، طلا کوب و یا نقره کوب ، امباس (برجسته سازی) را نیز دارا می باشد. 
متاتگ : چاپ  کارت ویزیت گلاسه   به روش افست و دیجیتال با انواع کاغذ در گرماژ های مختلف و متنوع ترین خد  پس از چاپ در کمترین زمان و بالاترین کیفیت در مجتمع چاپ ایران کهن با ثبت سفارش آنلاین امکانپذیر می باشد

 
 اگر صنعت چاپ کارت ویزیت را یک هرم در نظر بگیریم؛ کارت های گلاسه، قاعده ی این هرم را تشکیل می دهند. به این معنی که تقریبا تمامی نمونه های کاغذی اعم از انواع سلفون و لمینت برپایه ی کاغذ گلاسه ساخته و پرداخته می شوند. در این نوشته به این نکته می پردازیم که چه زمان می توان بدون الصاق هیچ محافظ و پوششی مستقیم از خود کاغذهای گلاسه استفاده کرد و ظرفیت این کارت ها چه میزان است. 
با ما همراه باشید تا با هم از خلال چند سطر نسبت به کارت های ویزیت اشراف پیدا کنیم.
 

نکاتی درباره ی کاغذ جادویی گلاسه

 
 آن چه از سایت cartoninfo.com خوانده ایم نشان می دهد که اول بار چینی هایی که اسیر ایرانیان بودند در سمرقند با استفاده از کتان و شاهدانه ساخت کاغذ را به نیاکان ما آموختند. این صنعت آمد و آمد تا امروزه نقشی پر رنگ در تمامی شئون زندگی ما داشته باشد. از آموزش گرفته تا کسب و کار. تا به حال به این دقت کرده اید با این همه پیشرفت تکنولوژی هنوز هم که هنوز است یک قرارداد تا روی کاغذ منعقد نشود اعتبار ندارد؟
بگذریم؛ گلاسه نوعی چگال و ضخیم از انواع کاغذها است که با این ویژگی شناخته می شود: سطح صاف و صیقلی با جذب حیرت انگیز رنگ. این ویژگی سبب شده چاپ نمونه های رنگی روی این کاغذ با کیفیت انجام گیرد و روی جلد نشریات و کاتالوگ ها در سیطره ی گلاسه باشد.
از همین رو است که معمولا برای کارت های ویزیت که قرار است یک برند یا کسب و کاری مشخص را نمایندگی کنند از گلاسه استفاده می شود.

مشتقات گلاسه  

 
همان طور که می دانید آن چه تحت عنوان کارت ویزیت لمینت و سلفون در انواع مات و براق ارائه می شود؛ در واقع گلاسه ای است که روکش شده. این کار با دو هدف صورت می گیرد، یک بالابردن طول عمر کارت و دو حفظ و ارتقای جلوه ی بصری چاپ. از آن جا موضوع این نوشته کارت ویزیت گلاسه است باید این نکته را ذکر کنیم که چاپ ساده ی این کارت هم آن قدر ها سست و ترد نیست اما موضوع یافتن اقتصادی ترین حالت در ازای دریافت بیش ترین کیفیت است. 
در نظر آورید که یک مجتمع خدماتی هستید با مشتریانی که روزانه در مقیاسی وسیع به شما مراجعه می کنند. چاره چیست؟ شاید چاپ یک کارت ویزیت لوکس در چنین شرایطی بیش از اینکه اثر مثبت داشته باشید بخش اعظم بودجه ی روزانه ی شما را به خود اختصاص دهد؛ در نتیجه در چنین شرایطی پیشنهاد می کنیم سراغ کارتی باشید که کیفیت و زیبایی قابل قبولی دارد و در عین حال اقتصادی است.
مجموعه چاپ ایران کهن با در اختیار داشتن بهترین کاغذ موجود در بازار و البته تجهیزات مدرن، توانایی ارائه ی چاپی در قد و قامت استانداردهای بین المللی را داراست. خوشحال می شویم که با ما تماس بگیرید و لختی با متخصصان مجموعه ی ما هم کلام شوید.