تعداد نظرات 1 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
محاسبه قیمت لمینت براق دیجیتال

حداکثر طول :21 سانتیمتر

حداکثر عرض :29 سانتیمتر

خدمات پس از چاپ

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

 • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
  JPG, JPEG, TIFF, TIF, PDF
 • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
 • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
1 دیدگاه
 1. قاسم وادیان
  قاسم وادیان | 1401/1/29 - 23:25:16

  کیفیت محصول

  مقرون به صرفه
  امتیاز

  کیفیت چاپ عالی

  کیفیت چاپ بینظیره . هم کیفیت کاغذ و هم کیفیت چاپ عالیه . دمتون گرم . به کاربرهای عزیز پیشنهاد میکنم کارشون اینجا سفارش بدن .


کارت ویزیت لمینت براق

 بارها گفته ایم که منظور از کارت ویزیت لمینت و سلفون در واقع کاغذ گلاسه ای است که مجهز به روکش می شود. احتمالا در ذهن شما هم پیش آمده که "پس تفاوت بین گلاسه و لمینت در چیست؟ " در این نوشته خصوصیات کارت ویزیت لمینت براق را معرفی می کنیم و با بیان این ویژگی ها می توان پی برد که نقطه تمایز در چیست و کی باید سراغ کدام برویم. 
با ما همراه باشید و در صورتی که بازهم سوالی در این باره داشتید متخصصان ما در مجموعه چاپ ایران کهن پاسخگوی ابهامات شما خواهند بود.
 

لمینت دقیقا چیست؟  

لایه ای از مشتقات پلاستیک با ترکیبی متفاوت که با ضخامت های مختلف برای استفاده در بازار چاپ عرضه می شود . این متریال را بعنوان پوشش و به منظور محافظت از چاپ روی سطح آن می کشند  اما لمینیت در واقع روش کشیدن این لایه توسط حرارت روی سطح چاپ است که به اختصار بین مشتری و متصدیان چاپ با عنوان لمینیت کردن مرسوم گشته است . 

تفاوت بین لمینیت و سلفون در چیست؟

بطور اجمالی تفاوت عمده بین سلفون و لمینیت ضخامت است . ضخامت و قطر کارت ویزیت های لمینیت(مات و براق) ویژگی ست که آن را از سایر مدل های کارت ویزیت متمایز می کند و عمدتاً دلیل انتخاب کاربران همین ویژگیست. لایه ای از مشتقات سلفون با ضخامت بالا ( نسبت به سلفون)روی کاغذ چاپ شده ( عموماً گلاسه 300 گرم) کشیده و توسط حرارت تثبیتمی شود که
طبیعتا به قطر و ضخامت کار می افزاید.

چاپ کارت ویزیت لمینت براق 

انتخاب لمینیت مات،براق،ماسه ای و یا مخملی کاملا سلیقه ایست. با این حال پیش می آید که به سبب مورد استفاده و یا نوع رنگ بندی می توان هر یک از انواع لمینیت هارا بعنوان پوشش انتخاب کرد . بدلیلی کثرت سفارش لمینیت براق سرعت تکمیل شدن شیت چاپی (در چاپ افست عمومی) بالاست در نتیجه این کارت ویزیت با سرعت بیشتری آماده تحویل می شود

 

چرا باید گلاسه را لمینت کنیم؟

 
جدا از جلوه بصری خاص پوشش لمینیت، دوام و استحکامی که به کار میبخشد قابل ملاحظه است این پوشش محصول چاپی را از انواع خط و خش،لک،پارگی،و گذر زمان و رنگ پریدگی محافظت می کند .کارت ویزیت لمینیت براق گزینه ای مناسب و مقرون به صرفه ایست برای افرادی که هم می خواهند کارت ویزیت شکیل و وزینی داشته باشند هم مقرون به صرفه باشد .