تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها
محاسبه قیمت پایه بوم

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

روکش

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

سه پایه بوم

 

سه پایه بوم بر خلاف ظاهری که دارد به هیچ وجه محصول ساده ای نیست. هم ساختار دقیقی دارد و هم کارکردهای فراوان و گوناگون. سه پایه بوم هم می تواند در یک نمایشگاه بستری برای نمایش زیبایی یک تصویر و نقاشی شود، هم می تواند پایگاهی برای دستان یک نقاش و خلق اثری هنری باشد، عکاسی و یا کارکرد به عنوان استند هم در زمره ی سایر استفاده هایی است که می توان برای سه پایه بوم بر شمرد.

سه پایه بوم

سه پایه بوم، انواع مختلف مدل ها

 

بر اساس کاربردی که مد نظر شما است، همچنین جنس و طراحی سه پایه، می توان طبقه بندی های مختلفی برای انواع مختلف مدل ها ارائه داد. سه پایه های چوبی، سه پایه های فلزی و مواردی از این دست همه و همه می توانند خود یک سرشاخه برای گروه بندی سه پایه بوم تلقی شوند. به سیاق همیشه توصیه می کنیم ابتدا با ما تماس بگیرید، شرایط و انتظاری که از خرید یک سه پایه بوم دارید را با ما در میان بگذارید، بر اساس تجربه و تخصصی که داریم مشاوره ی دقیق و متقنی برای انتخاب سه پایه مناسب در اختیار شما قرار خواهیم داد.

استند سه پایه بوم

سه پایه بوم و ایران کهن

 

در صورتی که دوست دارید دست سازه نمایشگاهی کاملی داشته باشید، سه پایه بوم می تواند یکی از فاکتورهای تحقق این امر باشد، چه هدف تبلیغاتی دارید و چه به دنبال بهره ی هنری هستید، ما انواع مختلف و مناسبی از سه پایه ها را طراحی و تولید می کنیم، البته مدل های بازاری از برندهای مختلف داخلی و خارجی هم بخش دیگری از سه پایه های ما را تشکیل می دهند. کافی است تماس بگیرید تا شرایط را با هم سبک و سنگین کنیم، اطمینان داشته باشید که بهترین کیفیت ممکن در ازای اقتصادی ترین شرایط ریالی را در اختیار شما قرار خواهیم داد.