محاسبه قیمت استند رو میزی
تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

روکش

انتخاب کالا

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, TIFF, TIF
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

استند رومیزی

استند رومیزی

استندهای رومیزی از آن دسته چاپ هایی هستند که دل هر مخاطبی را می ربایند. تصور کنید یک استند قدی را با جادویی کوچک کرده اید و روی میز خود قرار داده اید، بسیار زیبا و دوست داشتنی. کارکردی که برای استندهای رومیزی برشمرده می شود در دو حوزه ی "تبلیغاتی و مارکتینگ" قابل بحث است، اول نمایش شخصیت و تصویر برند و دوم کارکرد عمومیِ یک چاپ تبلیغاتی که همان Promote کردن است. در ادامه چند نکته ی دیگر هم راجع به استند رومیزی قرار داده ایم و مشخص ساخته ایم که در کجا و چگونه می توان بیشترین بازده و استفاده را از این گونه های فوق العاده ی چاپ به دست آورد.

استند رومیزی
  

استند رومیزی، انواع مدل ها

تصویری که ما قرار داده ایم نوعی از استند رومیزی است که Mini X-Banner نامیده می شود، اما استندهای رومیزی محدود به این مدل نمی شوند(هر چند محبوب ترین مدل همین است) و نمونه هایی از جنس پلکسی گلاس هم در بازار وجود دارد. تصویر این نوع استندهای رومیزی که بیشتر کارکرد اداری دارند تا تبلیغاتی را در زیر این پاراگراف می توانید مشاهده کنید.

استند رومیزی

در این نوع از استندهای رومیزی(مدل قرار داده شده تنها یکی از ده ها مدلی است که می تواند برای ساخت استندهای رومیزی در نظر گرفته شود)، می توان کتاب، پوستر، کارت ویزیت، بروشور، کاتالوگ و بسیاری دیگر از انواع چاپ را قرار داد. اما همان طور که گفته شد به دلیل ساختاری که دارند عملکرد آن ها بیشتر اداری طبقه بندی می شود. اما مدل زیر را نگاه کنید، یک ابزار تبلیغاتی تمام عیار است و روی میز شما در هر زمان و مکانی می تواند موجب تعمیق شناخت برند شما شود.
  
استند رومیزی  

استند رومیزی و خلاقیت

یک استند رومیزی را می توانید در دفتر کار خود یا در دل تمامی نمایشگاه هایی که می روید با خود همراه کنید. آن چه روی استند قرار می دهید می تواند تصویر، نوشته یا ترکیبی تبلیغاتی اطلاعاتی باشد و در لحظه یادی از شما در ذهن مخاطب ثبت کند. در آخر این که گاهی می توان مدل هایی متفاوت و هوشمندانه از استندهای رومیزی را هم به چاپ رساند، اگر مانند مثال زیر به دنبال چنین چاپ هایی هستند، آماده ایم تا در کنار شما محصولی خاص و منحصر به فرد تولید کنیم.