محاسبه قیمت چاپ کنواس ایندور
تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها

حداکثر طول :5000 سانتیمتر

حداکثر عرض :150 سانتیمتر

روکش

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

 • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
  JPG, JPEG, TIFF, TIF, PDF
 • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
 • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

در چاپ تبلیغات می توان بر روی انواع متریال از نوشته های تبلیغاتی استفاده نمود. به علت وسعت زیاد این نوع تبلیغات افراد بسیاری از آن سود می برند. در این مقاله با چاپ کنواس ایندور بیشتر آشنا خواهیم شد و ویژگی های آن را برای استفاده در ابزارهای تبلیغاتی مورد بررسی قرار می دهیم.

چاپ ایندور چیست

ابزارهایی تبلیغاتی در تمام فضاها قابل استفاده هستند. این ابزارها کل سطح جامعه را تحت پوشش قرار می دهد و در داخل و یا خارج هر فضا نیز به همان کیفیت بر مخاطبان تاثیر گذار است. چاپ ایندور چاپی مخصوص برای داخل فضاهای بسته است. این نوع از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است به حدی که از فاصله بسیار نزدیک نیز به خوبی قابل مشاهده و ارزیابی است.

اما متریال در این نوع چاپ از کیفیت بالایی برخوردار نبوده و در صورت استفاده در فضاهای خارجی به سرعت دچار فرسودگی می شوند. به همین علت بیشتر افراد با هزینه نمودن برای این گونه تبلیغات از انواع پوشش لیمنت جهت مقاوم سازی سطح رویه این چاپ استفاده می کنند. متراژ متریال ها در این چاپ تا عرض 150 سانتی متر توسط دستگاه های مخصوص انجام می شود.

 

چاپ کنواس ایندور

کنواس در امور چاپی به انواع بوم های پلاستیکی اطلاق می شود که به عنوان یک ابزار پرکاربرد در امور تبلیغات مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه های مخصوص با چاپ کنواس ایندور بر روی این بوم در استفاده هر چه بهتر از این متریال ها کمک می کند. علاوه بر استفاده در امور تبلیغات از این نوع چاپ می توان برای ثبت خاطرات و چاپ عکس های خانوادگی بر روی این بوم ها استفاده نمود. متریال این بوم ها در دو نوع طبیعی و مصنوعی برای استفاده در امور چاپی موجود است.

چگونگی چاپ بر روی کنواس ایندور

در چاپ ایندور یا فضای داخلی از دستگاه های چاپ دیجیتال استفاده می شود. از این نوع چاپ  برای چاپ تبلیغات در فضاهای نمایشگاهی و بر روی انواع محصولات مانند: رول آپ ها، میزهای کانتر، بک لایت و... استفاده می شود. استفاده از نرم افزارهای مدیریت رنگ و تصویر در بهتر نشان داده شدن طرح های چاپ شده تاثیر دارد.

حلال جوهر مصرفی در چاپ کنواس ایندور آب بوده و مقاومت کمی در برابر عوامل طبیعی از خود نشان می دهد. استفاده از انواع پوشش لیمنت سرد و گرم به استحکام این محصولات می افزاید.

متریال مصرفی در چاپ ایندور

 تنوع متریال در این نوع چاپ بسیار گسترده بوده و بر روی انواع پارچه، کاغذهای کوتد، گلاسه، فتو گلاسه، کنواس و یا بک لایت ها قابل اجرا است. گرماژ مختلف و استفاده از جوهرهای مرغوب بر کیفیت چاپ کنواس ایندور می افزاید. از جمله جوهرهای مصرفی در این چاپ می توان به یو وی، سالونت و انواع پایه آب اشاره نمود.

 

مزایای چاپ ایندور کنواس

 • این چاپ بر روی متریال های مختلف تا ابعاد بسیار بزرگتر نیز قابل اجرا است.
 • در برابر پارگی بسیار مقاوم هستند.
 • چاپ دقیق و وضوح بالای تصاویر
 • مقاوم در برابر رطوبت
 • ماندگاری بسیار زیاد
 • قابل مشاهده از راه دور و نزدیک
 • با صرفه اقتصادی
 • بدون داشتن محدودیت در رنگ، طرح و اندازه
 • قابل اجرا حتی در تعداد بسیار کم تا یک عدد

قیمت چاپ کنواس ایندور بر اساس متراژ، متریال مصرفی، جوهر استفاده شده، زمان و تعداد سفارش محاسبه می شود. برای چاپ با بهترین متریال و بهترین کیفیت با وضوح تصویر بالا و با قیمت مناسب می توانید از سایت چاپ ایران کهن استفاده نمایید. متخصصین در این مرکز به شما خدمات چاپی در کمترین زمان ممکن را ارائه می کنند.