محاسبه قیمت سلفون CD
تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

روکش

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

از جمله پوشش های مناسب برای پوشش لوح های فشرده، به عنوان مثال سی دی، استفاده از سلفون سی دی می باشد.

سلفون سی دی

دوام و کیفیت سی دی و هرگونه لوح فشرده نیازمند جلوگیری از وارد شدن هرگونه خط و خش بر روی آن است. بطور کلی سی دی دوام نسبتا مناسبی را دارا می باشد، اما در صورت استفاده های مکرر از آن وارد شدن ضربه و لک بر روی آن اجتناب ناپذیر است.

سلفون سی دی

جلد سی دی

وارد شدن خط و خش بر روی سی دی، باعث سخت شدن خواندن محتویات سی دی توسط دستگاه های اجرا کننده آن می شود و در صورت وجود اطلاعات مهم و ضروی در سی دی، همواره نگرانی در مورد عدم اجرا و دسترسی به اطلاعات جمع آوری شده، همراه صاحب آن اطلاعات خواهد بود. روش هایی از قبیل استفاده از خمیردندان، روش نور چراغ مطالعه، اسپری خش گیر و استفاده از دستمال مرطوب بوده است که گاهی اوقات شدت خش به گونه ای است که راهی جز دور انداختن سی دی به کار نمی آید.

سلفون cd
کاور سی دی

 بسته بندی و پوشش مناسب همواره محافظ و مانع برخورد و وارد شدن ضربه، لک و هرگونه خط و خش برای وسیله و کالا بود است. از جمله پوشش های مناسب برای پوش لوح های فشرده، به عنوان مثال سی دی، استفاده از سلفون می باشد.

 دلیل استفاده از سلفون سی دی

مسیر انتقال سی دی از مراکز پخش و تحویل آن به دست مصرف کننده و همچنین استفاده های مکرر از آن اتفاقاتی مانند برخورد ضربه و قرار گرفتن لک بر روی سی دی را به همراه خواهد داشت که استفاده از سلفون با کیفیت و مخصوص اندازه سی دی می تواند تا حد قابل توجهی از وارد شدن لطمه به دیسک نوری حساس جلوگیری خواهد کرد. نگهدارنده و محافظ هایی مانند "سلفون سی دی"، قاب مخصوص و محافظ هایی از این قبیل، بخشی از فعالیت همکاران و طراحان مجموعه عظیم ایران کهن می باشد که می تواند هرگونه و هر تعداد سفارشی از انواع محافظ های سی دی و دی وی دی و سایر لوح های فشرده را در اسرع وقت و با بهترین کیفیت در اختیار مشتریان محترم قرار دهد.