میزبان صدای گرم شما هستیم
تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

روکش

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود
توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

 

استفاده از قاب دی وی دی (قاب dvd)می تواند آن را در مقابل بروز هرگونه ضربه و وارد شدن آلودگی جلوگیری کند و ظاهری زیبا و شکیل به نحوه بسته بندی در پخش و نگهداری دی وی دی ببخشد.

 

لوح فشرده دی وی دی مخفف عبارت Digital Versatile Disc ( دیسک دیجیتالی همه کاره ) می باشد که در سال 1996 توسط شرکت سونی برای اولین بار وارد بازار شدند که می توانند هر نوع داده های دیجیتال مانند نرم افزار، ویدیو، آهنگ و فایل های دیگر ذخیره کنند.

قاب دی وی دی
قاب دی وی دی
قاب دی وی دی
قاب دی وی دی


 دوام،کیفیت و ماندگاری دی وی دی و به طور کلی لوح های فشرده نیازمند رعایت مواردی مانند جلوگیری از وارد شدن هرگونه خط ، خش، لکه و رطوبت بر روی آن است. دوام دی وی دی نسبت به سایر لوح های فشرده بیشتر است، اما در صورت عدم رعایت الزامات روش های نگهداری و حفظ اصولی آن اهمیت دارد. بروز هرگونه ضربه و خط و خش می تواند باعث وارد شدن خسارات و مشکلاتی مانند سخت شدن خوانده شدن محتویات توسط دستگاه دی وی دی خوان، از بین رفتن و حذف اطلاعات ضروری موجود بر روی دیسک می شود.

 قاب DVD
 قاب DVD
 قاب DVD
قاب دی وی دی به لحاظ داشتن هاب ( نگهدارنده) می تواند از حرکت و وارد شدن خط و خش جلوگیری کند . آن را در داخل قاب ثابت می کند.

 قاب DVD

 قاب های دی وی دی می تواند برای قرار دادن 1 حلقه تا 12 حلقه دی وی دی در قسمت های مشخص شده، مورد استفاده قرار گیرد و جهت حفظ پکیج دلخواه از نرم افزار و یا قسمت هایی از سریال ها و فیلم های مورد علاقه با خاطری آسوده از جهت مصون بودن از هرگونه ضربه و خط و خش خواهد بود.

 قاب DVD
 قاب DVD
 قاب DVD

 طراحی زیبا و استفاده از مواد با کیفیت در تولید قاب دی وی دی می تواند علاوه بر جلب نظر ور ضایت مشتری، حرفه ای بودن تولید کننده و توزیع کننده را در مقابل سایر رقبا به اثبات رساند.

 قاب DVD
 قاب DVD