محاسبه قیمت قاب dvdتکی معمولی
تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

روکش

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

قاب dvdتکی معمولی

استفاده از قاب دی وی دی تکی (قاب dvd)می تواند آن را در مقابل بروز هرگونه ضربه و وارد شدن آلودگی جلوگیری کند و ظاهری زیبا و شکیل به نحوه بسته بندی در پخش و نگهداری دی وی دی ببخشد.

لوح فشرده دی وی دی مخفف عبارت Digital Versatile Disc ( دیسک دیجیتالی همه کاره ) می باشد که در سال 1996 توسط شرکت سونی برای اولین بار وارد بازار شدند که می توانند هر نوع داده های دیجیتال مانند نرم افزار، ویدیو، آهنگ و فایل های دیگر ذخیره کنند.

 دوام،کیفیت و ماندگاری دی وی دی و به طور کلی لوح های فشرده نیازمند رعایت مواردی مانند جلوگیری از وارد شدن هرگونه خط ، خش، لکه و رطوبت بر روی آن است. دوام دی وی دی نسبت به سایر لوح های فشرده بیشتر است، اما در صورت عدم رعایت الزامات روش های نگهداری و حفظ اصولی آن اهمیت دارد.

 بروز هرگونه ضربه و خط و خش می تواند باعث وارد شدن خسارات و مشکلاتی مانند سخت شدن خوانده شدن محتویات توسط دستگاه دی وی دی خوان، از بین رفتن و حذف اطلاعات ضروری موجود بر روی دیسک می شود.

 سفارش قاب dvdتکی معمولی

قاب دی وی دی به لحاظ داشتن هاب ( نگهدارنده) می تواند از حرکت و وارد شدن خط و خش جلوگیری کند . آن را در داخل قاب ثابت می کند. قاب های دی وی دی می تواند برای قرار دادن 1 حلقه تا 12 حلقه دی وی دی در قسمت های مشخص شده، مورد استفاده قرار گیرد و جهت حفظ پکیج دلخواه از نرم افزار و یا قسمت هایی از سریال ها و فیلم های مورد علاقه با خاطری آسوده از جهت مصون بودن از هرگونه ضربه و خط و خش خواهد بود.

 طراحی زیبا و استفاده از مواد با کیفیت در تولید قاب دی وی دی می تواند علاوه بر جلب نظر ور ضایت مشتری، حرفه ای بودن تولید کننده و توزیع کننده را در مقابل سایر رقبا به اثبات رساند.