تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها
محاسبه قیمت قاب dvd دوبل

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

روکش

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

پیشنهاد ما برای کسانی که میخواهند عمر طولانی را برای دیسک های خود ضمانت کنند استفاده از قاب dvd دوبل است که با توجه به نوع طراحیش قابلیت نگهداری از دو عدد DVD را در خود دارد،قاب های ما با توجه به دردار بودنشان دیسک و اطلاعات شما را از هرگونه خش،رطوبت،خاک و غبار و هرگونه خطر احتمالی مصون می دارند.

قاب dvd دوبل

DVD که از مخقق سازی واژگان “digital video disc” یا”digital versatile disc “ ‌که به ترتیب به معنای ویدیو دیسک دیجیتال و دیسک دیجیتال همه کاره می باشد در سال ۱۹۹۵ توسط شرکت های فیلیپس و سونی وارد بازار شد،تفاوت بسیار عمده ی DVD با CD ظرفیت بالاتر ۴.۷ گیگابایتی آن است که از این حیث برای کاربران بسیار سودمند بوده است اما این ابزار انتقال داده نقاط صعفی نیز دارد که در ادامه به آن اشاره میکنیم.

قاب dvd دوبل
  
¬¬¬¬ دیسک های فشرده اطلاعات را در قالب پیکسل های نوری روی بدنه ی فیزیکی خود ذخیره سازی می کند،بدنه ای که همواره در ارتباط با محیط می تواند دچار حادثه شود یا به عبارت خودمانی خشدار شود و حتما تجربه ی آزار دهنده ی آن را همه ی ما بار ها از سر گذرانده ایم و اطلاعات ما به راحتی چندین خش ساده غیر قابل استفاده شده و دیسک ما عملا غیر قابل استفاده.

قاب dvd دوبل

قاب مناسب انواع سلیقه

در عصر حاضر سلیقه در بازار نوعی نگاه متفاوت در مشتریتان به وجود می آورد،قاب های ما با دارا بودن ظاهری شکیل و همچنین محلی ویژه ی جلد اختصاصی شما می تواند با توجه به سلیقه ی مد نظرتان نوعی نگاه متفاوت به دیسک شما و برندتان در ذهن مخاطبتان ایجاد کند و از این حیث نیز شما را برنده نگه کند. ما در تیم چاپ ایران کهن با ارايه ی تمامی خدمات چاپی باید اذعان داریم که با تامین قاب های مورد نیازتان اطمینان لازم را برایتان در زمینه نگهداری دیسک هایتان به وجود می آوریم و جلب رضایت مشتری موجب آرامش ما می باشد.

قاب dvd دوبل