تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها
محاسبه قیمت پاکت نامه

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

 • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
  JPEG, JPG

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
 • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

از رنگ‌های تن پلات (مشکی، سرمه‌ای و ...) برای تمام زمینه کار استفاده نکنید.

بررسی چاپ پاکت نامه افست

پاکت نامه یکی از مهمترین ابزار برای رساندن نامه به دست افراد مختلف و به منظورهای متفاوت است. امروزه این پاکت ها به شکل ها و طرح های مختلفی تولید و بر روی آنها با توجه به سفارش مشتری چاپ های مختلفی صورت می گیرد. چاپ پاکت نامه در سایزهای مختلف را در این مقاله مورد بررسی قرار می دهیم.

چاپ پاکت نامه

استفاده از متریال های مختلف در زمان  تولید این پاکت ها به آنها ویژگی و زیبایی منحصر به فردی می دهد. در صورتی که از چاپ پاکت نامه برای ادارات و یا سازمان ها استفاده شود با چاپ طرح یا لوگوی اداره یا سازمان مربوطه بر روی پاکت ها به آن هویتی می بخشند.

در این پاکت ها از متریال هایی نظیر: کاغذهای تحریر 80 گرم، 100 گرم و یا بیشتر استفاده می شود. کاغذهایی که گرماژ آنها بیشتر از 100 باشد به کاغذهای گلاسه و یا کرافت خوانده می شوند.

معمولا برای چاپ پاکت نامه تحریر 80 گرم برای پاکت های ملخی و کیسه ای در سایزهای آ 4 و آ 5 استفاده می شود. برای چاپ پاکت های نامه همچنین می توان از کاغذهای گلاسه با گرماژ 135 نیز استفاده نمود. این پاکت ها به دلیل براق بودن کمتر مورد توجه افراد قرار می گیرند.

کاغذهای کتان نیز با دارا بودن بافت بسیار ویژه از محبوبیت زیادی در میان مصرف کنندگان برخوردار هستند. بافت در این کاغذها مانع از نوشتن بر روی آن ها نمی شود. در این نوع نیز محدودیت رنگ وجود ندارد. از مشخصات  کلی این پاکت ها می توان به این موارد اشاره نمود.

 • چاپ پاکت های نامه به صورت تمام رنگی انجام می شود.
 • می توان بر روی درب پاکت از چسب استفاده نمود.
 • بر روی این پاکت ها از طرح لوگو یا نوشته های طلاکوب، نقره کوب و یا سرمه کوب نیز می توان استفاده نمود.

 

پاکت نامه ابزاری برای تبلیغات

 افرادی که برای تبلیغات محصولات خود یا خدمات خود از چاپ پاکت نامه استفاده می کنند بر روی این پاکت ها  می توانند از چاپ های مختلفی استفاده نمایند. برجسته کردن طرح لوگو یا نام محصول در زمان چاپ پاکت نامه یکی از راهکارها جهت جلب نظر گیرنده نامه به پاکت آن و تبلیغات درج شده بر روی آن است. همچنین چاپ پاکت های نامه با طرح های دلخواه و مورد نظر نیز به توجه فرستنده نامه به گیرنده آن اشاره می کند. اهمیت چاپ در پاکت های نامه در ست های ادارای نیز باعث محبوبیت این پاکت ها شده است.

 

موارد مهم در زمان چاپ پاکت های نامه

 • به دلیل این که این نوع پاکت ها به دو صورت افقی و عمودی قابلیت چاپ دارند باید در زمان چاپ پاکت های نامه حتما به نوع آن اشاره نمود.
 • به نوع چاپ در یک رو یا دو روی پاکت ها حتما اشاره نمایید.
 • در قسمت درب پاکت در زمان طراحی پاکت نامه از هیچ گونه رنگ استفاده نکنید. این کار باعث عدم چسبندگی مناسب چسب درب پاکت می شود.
 • در صورت تمایل به استفاده از کاغذ گلاسه چاپ پاکت های نامه با هزینه بیشتری همراه است.

چاپ پاکت های نامه ارزان

اگر به دنبال چاپ پاکت نامه با قیمت بسیار مناسب هستید. اگر برای چاپ به دنبال کیفیت و مرغوبیت هستید می توانید از چاپ ایران کهن و گروه کاری این مرکز استفاده نمایید. سرعت در انجام سفارش و کیفیت بالای چاپ از مهمترین ویژگی های این گروه کاری است. شما همچنین می توانید قیمت چاپ پاکت های نامه را به صورت آنلاین بر روی سایت این مرکز مشاهده فرمایید.