محاسبه قیمت پیکسل جاسویچی
تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

روکش

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG, TIFF, TIF, CDR, PDF, PNG, PSD
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

پیکسل جاسویچی

شاید کمتر کسی باشد که استفاده از  پیکسل جاسویچی یا جاکلیدی را تجربه نکرده باشد. همه ما روزانه بارها و بارها به دلایلی مجبور به بیرون آوردن آن از کیف یا از جیب خود شده ایم و با نگاهی به آن قبل از باز کردن درب اگر روی آن تصویر یا برند خاصی بوده خواسته یا ناخواسته آن را مشاهده کردیم ودرذهن خود آن را مرور کرده ایم.

 جا کلیدی تبلیغاتی

جاکلیدی های‌ تبلیغاتی همواره جایگاه لوکس و خاص خود را داشته اند. با طراحی شیک و اصولی روی  پیکسل جاسویچی و با استفاده از چاپ پیکسل می توان به زیبایی و اثرگذاری آن در ذهن بیننده تاثیر مضاعف گذاشت.
از نقاط قوت پیکسل ها موجود بر روی جاکلیدی، مناسب بودن آن جهت هدیه برای تمامی کسب و کارها و مشاغل و شرکت ها است، که بدلیل تنوع بالا و قیمت مناسب آن در زمره هدایای تبلیغاتی پرمصرف و خاص قرار گرفته است.
پیکسل های چاپ شده برروی جاکلیدی می تواند منتقل کننده شعار، مفهوم و یا برند خاصی باشد. بدلیل استفاده زیاد از جاکلیدی، با چاپ لوگو و یا عنوان شرکت برروی آن می توان درماندگاری آن و همچنین قرارگرفتن تصویر لوگو در ذهن مخاطب را افزایش داد و باعث ماندگار شدن هرچه بیشتر آن در جامعه و در میان مردم شد.
استفاده از "چاپ پیکسل جاسویچی" باعث می شود بتوان هر نوع تصویر، متن، لوگو و یا نمادی را بتوان برروی جاکلیدی قرار داد. این تنوع باعث بالارفتن استقبال در میان همه گروه ها و افراد می شود، چرا که می توان برای هر فرد یا گروهی شکل و چاپی خاص طراحی کرد و پیام خود را منتقل کرد. می توانید تصاویر و خاطره های زیبای خود و دوستان و خانواده تان را با چاپ آن و قرار دادن روی وسایلی مانند جاکلیدی و هدیه آن همواره از آن خاطرات لذت ببرید و همه جا همراه داشته باید تا همواره به زیبایی های زندگی تان توجه داشته باشید.