تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها
محاسبه قیمت پارکفون

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

روکش

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

 • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
  CDR
 • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
 • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

 معرفی چاپ پارک فون  

پارک فون ها ابزاری مهم و کاربردی در داخل خودروها است. علاوه بر آن با چاپ تبلیغات بر روی این محصول به سادگی برند خود را به سراسر کشور معرفی می کنید. چاپ پارک فون با طرح برند و یا لوگوی شما و هدیه دادن به مالکان خودرو باعث می شود تا تبلیغات شما در ذهن آنها باقی بماند.

پارک فون و استفاده تبلیغاتی

امروزه از هرگونه وسیله ای به خوبی می توان به عنوان یک ابزار تبلیغاتی کارآمد استفاده نمود. در مواقعی که محل مناسبی برای پارک خودرو خود ندارید و نگران محل پارک آن هستید با قرار دادن شماره همراه خود می توانید در مواقع لزوم برای حرکت دادن خودرو خود باخبر شوید.

اما در صورتی که در زمان لازم با خود وسیله نوشتن همراه نداشته باشید استفاده از پارک فون ها یک راه کار ساده است. افراد زیادی تمایل به استفاده از پارک فون ها به دلیل سبکی در خودرو خود  دارند. با سهولت در باز و بسته نمودن پارک فون ها می توان در مواقع لزوم از آن به عنوان تبلیغات و هم نمایشگر شماره همراه استفاده نمود.

 

ویژگی های مهم در چاپ پارک فون

 • چاپ پارک فون به دلیل داشتن فضای مناسب برای تبلیغات مورد استفاده در این صنعت است.
 • پارک فون ها با دارا بودن 5 سری اعداد 0 تا 9 به راحتی قابلیت تولید شماره همراه در چند مرتبه را دارند.
 • قیمت چاپ پارک فون نسبت به ابزارهای تبلیغاتی دیگر بسیار مناسب است.
 • کیفیت چاپ در این محصول بالا بوده و در اثر لمس دست به سرعت دچار محو و یا کم  رنگی نمی شود.
 • این محصول با قابلیت باز و بسته شدن در مواردی که نیاز نداشته باشید می توانید آن را بسته نگه دارید.
 • داشتن چسب در قسمت پشت پارک فون به آن قابلیت اتصال به شیشه خودرو را می دهد.
 • چاپ پارک فون به دلیل دوام و زیبایی از بهترین محصولات تبلیغاتی به شمار می رود.
 • این محصول قابلیت تولید به صورت مگنتی را نیز دارد.

 

استفاده از تلفن پارک ها در تبلیغات

پارک فون ها علاوه بر کارایی در مواقع پارک خودرو در محل های نامناسب دارای قابلیت هایی تبلیغاتی در سطح بسیار وسیع را نیز دارند. افراد با هدیه دادن آن به مالکان خودرو ها به خوبی می توانند برند و یا لوگوی خود را در کل کشور پخش نمایند. سطح رویه این محصول به خوبی دارای قابلیت چاپ بوده و عملکردی مناسب در زمینه تبلیغات دارد.

علاوه بر آن با داشتن 5 سری عدد در هر پک پارکفون هر فرد می تواند چندین بار از این محصول جهت تعویض شماره تلفن خود استفاده نماید. چاپ تبلیغات بر روی این محصول با کیفیت بالا صورت گرفته و باعث می شود تا تبلیغات شما تا سال ها جلوی دید مخاطبان بیشتری قرار بگیرد.

برای چاپ پارک فون سفارشی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به سایت ایران کهن مراجعه فرمایید. دریافت قیمت آنلاین از همین سایت امکان پذیر است.