محاسبه قیمت اختصاصی لارج فرمت
تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها

حداکثر طول :50000 سانتیمتر

حداکثر عرض :320 سانتیمتر

روکش

خدمات پس از چاپ

انتخاب کالا

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG, TIFF, TIF
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

با توجه به اینکه تمامی سفارشات بنر و فلکسی دقیقا مطابق با فایل آپلود شده، دوربری میشوند، در زمان ثبت سفارش خود در صورت نیاز حتما حاشیه سفید را در فایل خود اضافه کنید. در صورت عدم رعایت، مجتمع هیچگونه مسئولیتی در برابر سفارش ندارد

بنرها از مهمترین ابزارهای تبلیغاتی و اطلاع رسانی هستند که به دلیل نوع کاربری در بعضی از مواقع نیاز به چاپ در ابعاد بزرگ تر از حد معمول را دارند که به این نوع لارج فرمت گفته می شود. در این مطلب با چاپ اختصاصی بنر لارج فرمت و ویژگی های این نوع بیشتر آشنا می شویم.

چاپ لارج فرمت چیست

در صورتی که نیاز به تبلیغات میدانی به صورت بزرگ تر از حد معمول باشد به آن در مراکز چاپ لارج فرمت اطلاق می شود. این نوع محصولات به دو نوع فضای داخل و فضای خارج دسته بندی و تولید میشوند دستگاه های این نوع چاپ دارای عرض بیشتری بوده و تا حدود 2 متر را چاپ می نمایند. این نوع چاپ برای استحکام بیشتر به صورت لمینت شده تولید می شوند.

 

چاپ اختصاصی بنر لارج فرمت

در این نوع چاپ از روش چاپ دیجیتال استفاده می شود . مهم ترین نوع دستگاه مورد استفاده در این روش نیز دستگاه اکوسالونت است. در دستگاه های اکوسالونت با استفاده از جوهرهای مخصوص کیفیت و وضوح تصاویر بیشتر شده و جذابیت بنر افزایش می یابد. در بنرها از متریال فلکسی به دلیل مقاومت بالا در برابر عوامل طبیعی استفاده می شود. توجه نمایید که قیمت چاپ اختصاصی بنر لارج فرمت با توجه به بیشتر شدن ابعاد نسبت به بنرهای معمولی بیشتر است.

 

ویژگی های چاپ اختصاصی لارج فرمت بنر

-        در چاپ اختصاصی بنر لارج فرمت طول تا 5000 و عرض تا 320 سانتی متر قابل تغییر است.

-        بنرهای فضای داخل با وضوح بالا از نزدیک چاپ می شوند. اما بنرهای فضای خارجی با  وضوح از فاصله دور قابل چاپ هستند.

-        از عوامل موثر بر قیمت چاپ اختصاصی بنر لارج فرمت ضخامت و گرماژ متریال بنر است.

-        از چاپ بنر لارج فرمت برای تبلیغات و یا اطلاع رسانی در گردهمایی های بزرگ مانند همایش ها استفاده می شود.

-        در چاپ بنرهای لارج فرمت باید به نوع طراحی و انتخاب نوع رنگ ها برای جذب مخاطب توجه بیشتری شود.

-        این محصولات به صورت دوربری شده چاپ و پانچ می شوند. این پانچ ها در کناره محصول برای نصب راحت تر بنر کمک زیادی می نماید.

-        استفاده از داربست برای نصب این نوع بنرها بسیار مناسب است.

-        علاوه بر داربست می توان از استندهای درجه دو برای نصب آن ها استفاده نمود.

-        استفاده از حاشیه لبه دوزی شده به مقاومت بیشتر بنر در برابر عواملی مانند ضربه کمک می نماید.

-        به این لبه می توان تسمه ابریشمی دوخته شود که استحکام بیشتر چاپ اختصاصی بنر لارج فرمت را سبب می شود.

-        چاپ اختصاصی بنرهای لارج فرمت در برابر عواملی نظیر رطوبت، نور خورشید و ضربه مقاومت زیادی داشته و کمتر دچار آسیب می شوند.

-        برای افزایش مقاومت طرح و رنگ بنرها میتوان از متریال ها مقاوم تر و روکش لمینت بر روی متریال استفاده نمود. این نوع محصولات از قیمت بیشتری نیز در مقایسه با بنرهای معمولی برخوردار هستند.

-        طراحی خاص و استفاده از رنگ های جذاب باعث جذب مخاطب بیشتر به تبلیغات درج شده بر روی بنر می شود.

برای سفارش چاپ اختصاصی بنر لارج فرمت با بهترین کیفیت و قیمت مناسب می توانید به سایت ایران کهن مراجعه فرمایید. گروه کاری خبره و با تجربه با استفاده از دستگاه های مدرن به مشتریان خدمات ارائه می نمایند. از خدمات ویژه این مرکز چاپ با ابعاد لارج فرمت و واید فرمت است که در کوتاه ترین زمان ممکن  به مشتریان عرضه می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت لیست قیمت محصولات به این سایت مراجعه فرمایید.