محاسبه قیمت بروشور دولت
تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

روکش

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG, TIFF, TIF, PDF
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

چاپ دیجیتال بروشور 2 لت

بروشور‌ها، برگه‌های تبلیغاتی هستند که برای معرفی یک سازمان، محصول، خدمات و اطلاع‌رسانی چاپ می‌شوند. بروشور‌ها همه‌گی "خط ‌تا" دارند که که در صنعت چاپ به لت معروف هستند.

در مطلب این با بررسی بروشور 2 لت و نکات مهم برای چاپ دیجیتال آن خواهیم پرداخت. همچنین برای این‌که بتوانید یک بروشور 2 لت باکیفیت و عالی داشته باشید، چاپخانه‌ی مجهز به دستگاه‌های پیشرفته را به شما معرفی می‌کنیم.

بروشور 2 لت چیست؟

بروشورها بیشتر از این‌که جبنه‌ تبلیغاتی داشته باشند، برای توضیح محصول و خدمات یک سازمان چاپ می‌شوند، به همین خاطر کاغذ آن باکیفیت، چاپ معمولا رنگی و با "خط تا" هستند و با کاغذهای تبلیغاتی فرق دارند.

متداول‌ترین نوع بروشور تک برگ بوده که بعد از چاپ، کاغذ از وسط کار تا می‎‌خورد. که در اصطلاح به آن "لت" گفته می‌شود. به عنوان مثال چاپ را در یک کاغذ A4 انجام و بعد از تاخوردگی، دو ورق A5 که از نیمه تا شده‌انده و روبه‌روی هم قرار دارند، تحویل می‌دهند.

براساس تاخوردگی کاغذ بروشورها به چند دسته تقسیم می‌شوند:

- بروشور 2 لت

- بروشور 3 لت

- بروشور 4 لت

- بروشور آکاردئونی یا 5 لت

بروشورها اغلب با چاپ چهار رنگ و بر روی کاغذ ضخیم و براق چاپ می‌شوند. برای چاپ با کیفیت بروشورها را با چاپ دیجیتال نشر می‌دهند، اما ممکن است در مقادیر بالا و برای این‌که هزینه کاهش یابد از چاپ افست نیز استفاده شود. 

نکات مهم برای چاپ دیجیتال بروشور دولت

عنوان سفارش: توجه داشته باشید که سفارش شما با عنوانی که درج می‌کنید شناخته می‌شود. به عنوان مثال بروشور 2 لت محصولات چاپ کهن

جنس مصرفی: نوع کاغذی که برای چاپ بروشور دو لت مدنظر دارید انتخاب کنید. معمولا برای چاپ دیجیتال از کاغذهای تحریر، گلاسه و کتان و در گراماژ متوسط استفاده می‌شود.

- کاغذ تحریر: کاغذ تحریر، همان کاغذهای روزمره است که برای چاپ کتاب، پاکت، سربرگ و ... استفاده می‎‌شوند. برای چاپ بروشور 2 لت از کاغذ تحریر 80 و 100 گرم و در رنگ سفید و الوان استفاده می‌شود.

- کاغذ کتان: کاغذ کتان به دلیل بافت و داشتن شیارهای کوچک و بزرگ که در سطح خود دارد، به بروشور جلوه‌ی بیشتر می‌بخشد. کتان 100 گرم برای بروشور 2 لت مناسب است.

- کاغذ گلاسه: کاغذ گلاسه به دلیل سطح صاف و مسطحی که دارد، در پخش و جذب جوهر به خوبی عمل می‌کند. گراماژ 135، 150، 200 و 250 برای بروشور 2 لت کاربرد دارند.

- تیراژ: برای چاپ دیجیتال بروشور 2 لت، باید تیراژ آن را مشخص کنید. تعدادی که مورد نیازتان است از 1 عدد تا دلخواه. 

- سایز: در سایز بروشور 2 لت، بیشتر دقت کنید. هر اندازه‌ی که می‌خواهید بروشور باشد باید سایز دو برابر را برای طراحی در نظر بگیرید. به عنوان مثال اگر می‌خواهید دو صفحه‌ی که بعد از تاخوردگی A6 باشد شما باید طراحی و فایل ارسالی به چاپخانه را A5 در نظر بگیرید.

- گسترده A3 (هر لت A4): برای این‌که هر لت بروشور (هر بخش بعد از تاخوردگی) اندازه 4A باشد، باید طراحی و فایل ارسالی به چاپخانه در سایز 3A انجام شود. 

- گسترده 4A (هر لت 5A): برای این‌که هر لت بروشور (هر بخش بعد از تاخوردگی) اندازه 5A باشد، باید طراحی و فایل ارسالی به چاپخانه در سایز 4A انجام شود. 

- گسترده 5A (هر لت 6A): برای این‌که هر لت بروشور (هر بخش بعد از تاخوردگی) اندازه 5A باشد، باید طراحی و فایل ارسالی به چاپخانه در سایز 6A انجام شود. 

- نوع چاپ: در چاپ دیجیتال باید نوع چاپ خود را مشخص کنید. که به طورمعمول چهار رنگ و سیاه سفید است. 

- چهار رنگ: چاپ چهار رنگ، ترکیب 4 رنگ اصلی قرمز، آبی، زرد و مشکی است که محدودیتی در رنگ‌‌ها ندارد.

- سیاه و سفید: این نوع چاپ، بیشتر برای سفارش‌های تیراژ بالا در زمان کم و روی کاغذ تحریر سفید و الوان انجام می‌شود.

زمان تحویل: زمان تحویل در کیفیت چاپ تاثیری نخواهد گذاشت و بیشتر چاپخانه‌ها در دو زمان فوری و معمولی بروشور 2 لت را چاپ می‌کنند.

چاپ بروشور دو لت در چاپ دیجیتال ایران کهن

بروشور 2 لت، شناسه‌ی سازمان یا محصول شماست. به همین خاطر بسیار مهم است که آن را به دستان تیم حرفه‌ای بسپارید که سال‌ها در زمینه‌ چاپ دیجیتال تجربه دارند. 

چاپ دیجیتال ایران کهن، با داشتن نیروی متخصص و آموزش دیده، دستگاه‌های پیشرفته و مطابق با آخرین تکنولوژی روز دنیا و زمان تحویل معقول، به طوریقین همان چاپخانه‌ی خواهد بود که با اطمینان بروشورهای 2 لت خود را به آنان سپرده و با رضایت تمام مشتری دائم خواهید شد.