محاسبه قیمت تقویم رومیزی
تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

صفحات داخلی

روکش

صحافی

انتخاب کالا

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG, PDF
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل صفحات داخلی

×
توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

تقویم رومیزی و هدایای تبلیغاتی

تقویم رومیزی یکی از انواع هدیه‌های تبلیغاتی محسوب می‌شود‌ و برای تبلیغ برندتان موثر است، در این صورت شما با یک تیر دو نشان زده‌اید اول اینکه برند خودتان را تبلیغ کرده‌اید و سپس هدیه‌ای کاربردی و مورد نیاز افراد را به آن‌ها هدیه داده‌اید. با قرار دادن تقویم رومیزی در جای مناسب که تردد افراد بیشتر است شما می‌توانید مشتریان بیشتری را جذب برندتان کنید. به عنوان مثال شما برند لوازم آرایشی دارید با هدیه دادان تقویم رومیزی به داروخانه‌ها می‌دانید در روز چندین نفر برند شما را می‌بینند. البته به این موضوع باید توجه داشته باشید تقویم رومیزی باید از لحاظ طراحی و زیبای به اندازه کافی گیرا باشد. 

تقویم رومیزی

تقویم رومیزی را شما می‌توانید در هر قسمت از خانه، محل کار، فروشگاه و... قرار دهید‌. پایه‌های محکم و مقاوم برای این تقویم الزامی است زیرا به واسطه پایه می‌تواند ثابت روی میز قرار بگیرد. مجموعه ایران کهن می‌تواند طرح و رنگ‌بندی تقویم رومیزی شما را هماهنگ با برند و لوگوی شما طراحی کند‌. صفحات این محصول توسط فنر‌های مخصوص به یکدیگر متصل می‌شوند.

جنس کاغذ تقویم رومیزی

 برای تقویم رومیزی کیفیت جنس کاغذ اهمیت دارد، زیرا علاوه بر استحکام از لحاظ بصری نیز تاثیرگذار است. تقویم‌ها با مقوا گلاسه ۱۵۰ گرم، ۲۰۰ گرم و ۲۵۰ گرم قابل ساخت است‌. بهترین نوع کاغذ برای تقویم گلاسه است زیرا انعطاف و استحکام قابل قبولی دارد.

سفارش تقویم رومیزی

تنوع طرح و جنس تقویم رومیزی در مجموعه ایران کهن گسترده است. می‌توانید از میان آن‌ها ثبت سفارش را انجام دهید در غیر این صورت فایل مدل مورد نظر را کافی ست ارسال کنید. طبق سلیقه‌ خود ابعاد، جنس، طراحی و هر آنچه که نیاز دارید در تقویم رومیزی شما اجرا شود را برای ما آپلود کنید بدون ذره‌ای تفاوت مدل مورد نظر ساخته می‌شود. 

صحافی تقویم رومیزی

صحافی تقویم رومیزی فاکتور دیگری است که باید به آن توجه شود‌. هنگامی‌که می‌خواهید سفارش خود را ثبت کنید وارد صفحه‌ی مخصوص همان محصول می‌شوید که اطلاعات مورد نیاز را باید کامل کنید. در قسمت صحافی نوع صحافی انگلیسی یا فارسی بودن و جهت صحافی عمودی یا افقی بودن تقویم رومیزی را باید مشخص کنید.

 نکات ضروری در هنگام سفارش تقویم رومیزی

مجموعه ایران کهن باید و نباید‌های کار را به خوبی می‌داند اما وظیفه ما این است که اطلاعات کامل را در اختیارتان قرار دهیم.
• تقویم‌ رومیزی در هنگام چاپ بلا استثنا باید تاریخ‌های شمسی، میلادی و قمری را در هر صفحه‌ داشته باشد. 

• تعداد صفحه‌های تقویم رومیزی از ۷ صفحه کمتر و از ۱۴ صفحه نباید بیشتر باشد حداقل و حداکثری صفحات در زیبایی و کاربردی بودن تقویم رومیزی اهمیت دارد.
• بهتر است در هر صفحه نوع برند سفارش دهنده و محصولات آن را تخصصی طراحی کرد.

تعداد سفارش تقویم رومیزی

تقویم رومیزی را به هر تعدادی از ۱ عدد تا بی‌نهایت می‌توانید سفارش دهید. به این نکته توجه داشته باشید محصولات سفارشی شما به هر میزانی که تعداد آن‌ها بالاتر برود از تخفیفات مجموعه ایران کهن برخوردار می‌شوند. هنگام سفارش به فاکتورهای مانند دو رو یا تک ‌رو بودن و تعداد صفحات توجه داشته باشید.

زمان تحویل 

زمانی که محصولی را سفارش می‌دهید زودتر می‌خواهید آن را در دسترس داشته باشید. مجموعه ایران کهن در کوتاه‌ترین زمان بهترین محصول را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. تقویم رومیزی ۲ روز بعد از سفارش آماده برای تحویل است.

قیمت تقویم رومیزی 

کیفیت عالی و قیمت مناسب را با مجموعه ایران کهن تجربه کنید. قیمت تقویم رومیزی زمانی که تعداد سفارشات خود را مشخص کردید برای شما مشخص می‌شود. یکی از نکات مثبت تقویم‌ رومیزی این است که با توجه به بودجه‌ای که دارید می‌توانید آن را سفارش دهید.

خرید تقویم رومیزی

در این مبحث شما با تقویم رومیزی و ویژگی‌های آن شدید. برای معرفی برند‌تان کافی است از ما مشاوره بگیرید بر اساس نوع فعالیتتان محصولات تبلیغاتی متفاوتی را به شما پیشنهاد می‌دهیم. ایران کهن با داشتن سابقه طولانی در زمینه، چاپ، طراحی و تبلیغات خاص‌ترین را رقم می‌زند.