تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها
محاسبه قیمت چاپ مقوا برش کاتر پلاتر

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

روکش

خدمات پس از چاپ

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG, TIFF, TIF, CDR, PDF, PNG, PSD
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

 تبلیغات خاص با چاپ مقوا برش کاتر پلاتر

 تبلیغات خاص با چاپ مقوا برش کاتر پلاتر

می‌خواهید با دیگران تبلیغاتتان فرق کند خواستار برشی طرح دار و متفاوت هستید چاپ ایران کهن شما را به خواسته‌تان می‌رساند. با چاپ مقوا برش کاتر پلاتر طرح و برش‌های متفاوت ایجاد می‌کنیم. در این روش شما می‌توانید مجموعه‌ای از محصولات رو در یک طراحی با برشی خاص داشته باشید. اطلاعات کامل‌تری می‌خواهید با من در این مقاله همراه باشید.

کاتر پلاتر چیست؟

دیگر مانند گذشته احتیاج نیست با قیچی و کارتر برای برش دادن مقوا به جان آن طرح بیفتید دستگاه پیشرفته کارتر پلاتر با سرعت بالا و تضمین کیفیت کار را انجام می‌دهد. کاتر پلاتر دستگاهی پیشرفته است حالا چگونه کار می‌کند را توضیح می‌دهیم. از طریق برنامه نرم‌افزاری که دارد دستورات به تیغه آن داده می‌شود تا برش بر اساس نوع طرح انجام شود. دستگاه کاتر پلاتر انواع لیبل، مقوا، بروشور، استیکر و... را می‌تواند برش بدهد اپراتور فقط نوع تیغه و میزان فشار وارده دستگاه را تغییر می‌دهد.

کاتر پلاتر چیست؟

 جنس مصرفی چاپ مقوا کاتر پلاتر چیست؟

گلاسه بهترین متریال برای محصولات تبلیغاتی است. انتخاب گرماژ آن به عهده کارفرما بوده که به شرح زیر است: 

 جنس مصرفی چاپ مقوا کاتر پلاتر چیست؟

• گلاسه ۱۵۰ گرم
• گلاسه ۲۰۰ گرم 
• گلاسه ۲۵۰ گرم
• گلاسه ۳۰۰ گرم

تیراژ قابل سفارش

تیراژ محصولات را بالا ببرید تا از تخفیفات بی‌نظیر بهره‎مند شوید. تیراژ چاپ مقوا برش کاتر پلاتر تعداد متفاوتی را شامل می‌شود. ۲۵، ۵۰، ۱۰۰، ۲۰۰، ۳۰۰، ۵۰۰، ۱۰۰۰ و تعداد دلخواه شما که سفارش پذیرفته می‌شود.

سایز چاپ مقوا برش کاتر پلاتر

بر مبنای ابعاد دستگاه سایز چاپی مشخص می‌شود، اما راهکار برای ابعاد بزرگی که دستگاه نمی‌تواند برش آن را انجام دهد چیست؟ طراحان خبره و زبر دست طراحی روی مقوا را خلاقانه انجام می‌دهند تا کلیه طرح در ابعاد دستگاه قرار بگیرد. ابعاد بعد برش به شرح زیر است:
• ( بعد برش) ۴۰× اندازه ۲۸ * A۳
• ( بعد برش) ۴۸× اندازه ۳۱ * A۳

سایز چاپ مقوا برش کاتر پلاتر

 قیمت مقوا برش کاتر پلاتر

برای خرید هر محصولی که مراجعه کنید فاکتورها و ابشن‌های انتخابی باعث می‌شود که قیمت آن دچار تغییرات شود. در این محصول ابعاد مقوا، نوع طراحی، تعداد تیراژ سبب متغیر شدن قیمت‌ها می‌شود.

نوع چاپ مقوا برش کاتر پلاتر

انواع رنگ‌ها را می‌توانید انتخاب کنید، گستردگی رنگ، برش خاص، جنس مقوا با کیفیت، محصول تبلیغاتی را بی‌نظیر می‌کند. در بعضی از شرایط احتیاج است چاپ سیاه و سفید باشد باز هم محدودیتی در کار نیست. تنوع محصولات چاپی و تبلیغاتی بسیار گسترده شده است. مشاوره گرفتن قبل از سفارش کمک کننده‌ است تا  چاپخانه منتخب را بهتر بشناسید.