تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها
محاسبه قیمت کتیبه مذهبی

حداکثر طول :50000 سانتیمتر

حداکثر عرض :155 سانتیمتر

روکش

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG, TIFF, TIF, CDR, PDF, PNG, PSD
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

قیمت چاپ و خرید کتیبه مذهبی

کتیبه مذهبی مناسب برای عزاداری و ولادت‌های ائمه معصومین در تمام ایام مذهبی است و در طرح‌ها و اندازه‌های مختلف طراحی و چاپ می‌شود. برای سفارش کتیبه مذهبی حداکثر طول‌ قابل سفارش 5000 سانتی‌متر و حداکثر عرض قابل سفارش برابر  با 150 سانتی‌متر است. این محصولات قابل شستشو بوده و در چاپ‌های طلاکوب و ساده قابل چاپ هستند. برای جمع کردن این کتیبه‌ها حتما به روش تا کردن و جمع کردن آن دقت کنید. زیرا این محصولات اگر از سمت نوشته تا شوند بعد مدت کوتاهی که استفاده نشود، نوشته‌ها به هم چسبیده و خراب می‌شوند. این امر به ویژه در کتیبه‌های طلاکوب بسیار بیشتر رخ می‌دهد. 

کتیبه‌های مذهبی سفارشی در چاپخانه کهن به دو روش معمولی و تحویل فوری چاپ می‌شوند. تحویل فوری دارای قیمت بالاتری بوده و در مدت زمان کمتری چاپ و تاریخ تحویل آن نیز کوتاه‌تر است. اما در تحویل معمولی قیمت پایین‌تر بوده و مدت زمان تحویل زمان بیشتری می‎برد. مدت زمان تحویل سفارش متناسب با تیراژ آن متفاوت است و هر چه تیراژ بالاتر باشد زمان تحویل نیز طولانی‌تر است. متریال مورد استفاده در این پارچه‌ها متناسب با سفارش و طرح آن می‌تواند مخمل، ساده و... باشد. همچنین رنگ بندی متفاوتی هم می‌توانند داشته باشند.

این کتیبه‌ها برای آویختن در بیرون از مساجد و حسینیه‌ها و هم در داخل آن مناسب است. به دلیل کیفیت بالایی که این محصولات چه از نظر نوع پارچه و چه از نظر کیفیت چاپ دارند در برابر آفتاب و باد و باران به راحتی دچار پارگی و خط و خش نمی‌شود و از نظر اقتصادی بسیار به صرفه هستند.