تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها
محاسبه قیمت پرچم محرم

حداکثر طول :50000 سانتیمتر

حداکثر عرض :155 سانتیمتر

روکش

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG, TIFF, TIF, CDR, PDF, PNG, PSD
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

قیمت چاپ و خرید پارچه محرم


پارچه محرم یا بیرق محرم مناسب برای عزاداری در ایام محرم در طرح‌ها و اندازه‌های مختلف طراحی و چاپ می‌شود. برای سفارش پارچه‌های محرم حداکثر طول‌ قابل سفارش 5000 سانتی‌متر و حداکثر عرض قابل سفارش برابر است با 150 سانتی‌متر است. این پارچه‌های محرم قابل شستشو بوده و در چاپ‌های طلاکوب و ساده قابل چاپ است. برای جمع کردن این پارچه‌ها حتما به روش تا کردن و جمع کردن ان دقت کنید به ویژه پارچه‌های طلاکوب. زیرا این پارچه‌ها اگر از سمت نوشته تا شوند بعد مدت کوتاهی که استفاده نشود نوشته‌ها به هم چسبیده و خراب می‌شوند. این امر به ویژه در پارچه‌های طلاکوب بسیار بیشتر رخ می‌دهد. 
پارچه‌های محرم سفارشی در چاپخانه کهن به دو روش معمولی و تحویل فوری انجام می‌شود. تحویل فوری دارای قیمت بالاتری بوده و در مدت زمان کمتری چاپ و تحویل داده می‌شود. اما در تحویل فوری قیمت پایین‌تر بوده و مدت زمان تحویل بیشتر است. مدت زمان تحویل سفارش متناسب با تیراژ آن متفائت است و هر چه تیراژ بالاتر باشد زمان تحویل نیز بیشتر است. متریال مورد استفاده در این پارچه‌ها متناسب با سفارش و طرح آن می‌تواند مخمل، ساده و... باشد. 
این بیرق‌های محرم برای آویختن در بیرون از مساجد و حسینیه‌ها و هو در داخل مناسب است. به دلیل کیفیت بالایی که این پرچم‌ها دارند در برابر آفتاب و باد و باران به راحتی دچار پارگی و خط و خش نمی‌شود و از نظر اقتصادی بسیار به صرفه است.