میزبان صدای گرم شما هستیم

محاسبه قیمت سربرگ

تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها

حداکثر طول :32 سانتیمتر

حداکثر عرض :48 سانتیمتر

روکش

خدمات پس از چاپ

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG, TIFF, TIF, PDF
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

چاپ سربرگ دیجیتال

استفاده از ست‌های اداری متنوع راه حل مناسبی برای کسب و کار شما برای داشتن نظم‌ کاری و اثرگذاری بیشتر بر روی مشتریان است. یکی از این زمینه‌ها استفاده از سربرگ‌های مخصوص برای نامه‌نگاری‌ها،  مکاتبات اداری و ... است که نیاز دارد در آن از لوگو و مشخصات شرکت استفاده شود. تجربه نشان داده هرچقدر کیفیت چاپ سربرگ‌های اداری بالاتر باشد مشتریان نیز اعتماد بیشتری به شرکت پیدا می‌کنند و در کل استفاده از ست‌های اداری با کیفیت مناسب نقش مهمی در برندینگ سازمان ایفا می‌کند. نوع چاپ و کاغذ از جمله مواردی هستند که بر کیفیت سربرگ تاثیرگذاراند. لذا در انتخاب خدمات چاپ سربرگ باید دقت بیشتری به خرج دهید. ایده‌آل‌ترین گزینه برای این کار چاپ سربرگ دیجیتال است که از کیفیت بالای چاپ برخوردار است. در این راه می‌توانید به مرکز چاپ دیجیتال کهن اعتماد کنید که خدمات خود را با بالاترین کیفیت در اختیار شما قرار می‌دهد. 

سربرگ باید چگونه باشد؟

محتوای مناسب: گرچه نوع سربرگ‌ بر مشتریان تاثیرگذار است اما آن‌ها برای تبلیغات شرکت کاربرد ندارند؛ چرا که اوراقی رسمی حساب می‌شوند. در سربرگ باید از آرم، نام(فارسی و انگلیسی) و شماره ثبت شرکت و همچنین فضای مناسب برای درج تاریخ، شماره پیوست و در نهایت اطلاعات تماس استفاده کنید.

ابعاد استاندارد: برای چاپ سربرگ باید از ابعاد A4 یا A3 استفاده نمایید و دیگر ابعاد ممکن برای این منظور مناسب نیستند. برای نامه نگاری‌های خارج از سازمان سایز A4 توصیه می‌شود و برای نامه‌نگاری‌های درون سازمانی بخاطر صرفه‌جویی بیشتر سایز A3 مقرون به صرفه‌تر است.

جنس کاغذ: استفاده از کاغذهای معمولی گزینه بهتری نسبت به کاغذهای روغنی و گلاسه برای چاپ سربرگ است. در عین سادگی و مقرون به صرفه بودن جذاب هستند. چاپ کتان هم گزینه‌ای وسوسه‌کننده است. اما در کل می‌توانید از همه‌ی این نوع کاغذها برای چاپ سربرگ دیجیتال استفاده کنید.

مزایای سربرگ دیجیتال

• سرعت: فرآیند چاپ دیجیتال سربرگ فرآیندی بسیار سریع است و مانند دیگر انواع چاپ نیاز به صبر کردن زیادی ندارید. با چاپ سربرگ فوری از لحظه سفارش تا تحویل زمان زیادی طول نخواهد کشید.

• تیراژ دلخواه: در چاپ افست تیراژ پایین مقرون به صرفه نبود. اما در نوع دیجیتال چاپ سربرگ تیراژ پایین امکان پذیر است. یعنی این امکان برای شما فراهم است چاپ سربرگ تیراژ دلخواه خود را سفارش دهید.

• انعطاف‌پذیری: شاید سازمان‌ شما بخواهد نامه‌های مختلف با محتواهای متفاوت به شرکت‌های دیگر ارسال کنند. در روش‌های سنتی امکان تغییر در سربرگ‌ طراحی شده وجود نداشت، اما چاپ سربرگ دیجیتال امکان تنوع را فراهم می‌کند.

سفارش دهید!

مرکز چاپ سربرگ دیجیتال کهن بالاترین کیفیت و با مناسب‌ترین قیمت را به مشتریان خود عرضه می‌دارد. امکان سفارش آنلاین چاپ سربرگ آنلاین در وبسایت ما فراهم شده و شما می‌توانید همین حالا سفارش خود را ثبت کنید. سربرگ خود را آپلود کرده و جزئیات سفارش خود را وارد نمایید و در سریع‌ترین زمان ممکن آن را تحویل بگیرید.