محاسبه قیمت پوسترA2
تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

 • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
  JPEG, JPG

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
 • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

پوسترها با طراحی جذاب و زیبا تاثیر زیادی در تبلیغات دارند. در میان انواع پوسترهای تبلیغاتی، پوستر آ 2 مناسب ترین سایز برای این کار است. تفاوت طرح و متریال در آن باعث جذابیت بیشتر می شود. در این مقاله با چاپ پوستر آ 2 بیشتر آشنا می شوید.

 پوستر چیست

معمولا افرادی که در امور تبلیغات دستی دارند پوستر ها را به خوبی می شناسند. همچنین افرادی که برای معرفی خدمات خود یا برند خود از پوستر استفاده می کند نیزبا این محصولات به خوبی آشنا هستند. معمولا در برنامه های تبلیغاتی نامزدهای کاندید از پوسترها جهت معرفی خود استفاده می کنند. چاپ پوستر آ 2 بهترین روش برای معرفی در زمینه تبلیغات است. اما این پوسترها تنها در زمینه تبلیغات افراد کاربرد ندارد و معرفی محصولی ویژه یا ... نیز از راه های استفاده از چاپ پوستر آ 2 است. پوسترها بیشتر به صورت ایستاده در ابعاد آ صفر تا آ 4 طراحی و چاپ می شوند. اما طراحی به صورت مربع نیز از موارد خاص این نوع چاپ پوستر است.

 

موارد مهم در چاپ پوستر آ 2

 اگر برای چاپ پوستر خود طراحی آن را انجام می دهید به چند نکته مهم توجه کنید.

 • از مد رنگی برای طراحی پوستر خود استفاده کنید.
 • با رزولوشن 300 طراحی را انجام دهید.
 • توجه به ابعاد مناسب کاغذ در طراحی پوستر باعث انتقال مفاهیم با سرعت بیشتر می شود.
 • حتما از فرمت پی دی اف برای ارسال فایل های خود استفاده کنید.
 • می توانید از دو روش چاپ افست و دیجیتال برای چاپ پوستر آ 2 استفاده کنید.
 • چاپ افست با  صرف زمان بیشتر قیمت کمتری نسبت به چاپ دیجیتال دارد.
 • از مراکز معتبر در زمینه چاپ استفاده نمایید.
 • حتما به فاصله ای که برای برش در هر پوستر نیاز است توجه کنید.

چاپ پوسترهای آ 2 ارزان

ابعاد در چاپ پوستر 60 سانتی متر در 45 سانتی متر است. اما توجه کنید که بعد از چاپ و بر ش حدود 2 سانتی متر از اطراف پوستر آ 2 کم می شود. اگر برای چاپ پوستر آ 2 از کاغذ تحریر 80 گرم استفاده کنید قیمت تمام شده برای شما بسیار مناسب خواهد بود. اما در صورتی که تمایل به چاپ پوستر با کیفیت بهتر دارید می توانید از کاغذ گلاسه با گرماژ 135 گرم استفاده کنید. شفافیت رنگ و زیبایی طرح در این نوع چاپ بسیار بیشتر از کاغذ تحریر 80 گرم است.

 

طراحی پوستر آ 2

برای این که در چاپ پوستر آ 2 بتوانید به خوبی مفاهیم را منتقل کنید و از تبلیغات با این پوستر سود ببرید باید پوستر شما دارای طراحی مناسبی باشد. بهره گیری از تیم های تخصص و طراحان حرفه ای در مراکز چاپ به شما در این امر کمک می کند. رنگ ها، فوم و فونت مناسب در طراحی تخصصی باعث رونق کار و جذب مخاطب بیشتر می شود.

 از رنگ ها برای ایجاد انرژی در چاپ پوستر بهره مند شوید. سازگاری رنگ ها در طراحی نیز باعث افزایش هیجان در طراحی پوستر می شود. گاهی تنها با استفاده از دو رنگ سیاه و قرمز می توانید به آنچه که مد نظر شماست دست یابید.

 فونت ها نیز در پوستر ها نشان دهنده نوع طراحی آن است. فونت سن سریف با رنگ های پر مایه نشان دهنده جدیت در چاپ پوستر است. اما برای نشان دادن بازیگوشی و شیطنت می توان از فونت شل و روان استفاده نمود.