محاسبه قیمت قلک
تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

روکش

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    CDR
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

به منظور پس انداز کردن و یا نگهداری نمودن از بخشی از پول ها از سالیان بسیار دور از قلک ها استفاده می کردند که امروزه قلک ام دی اف جای قلک های سرامیکی و یا پلاستیکی را گرفته است. پس از تغییر ساختار کلی پس انداز، هنوز قلک ها کارکرد خود را دارند و به عنوان یک شی کاربردی و حتی زیبا و تزیینی از آنها استفاده می شود. قلک ام دی اف می توانند از هدایای تبلیغاتی بسیار کاربردی و زیبا و البته جدید باشند. 

قلک چوبی یا قلک های ام دی اف 

قلک ها به عنوان وسیله ای برای پس انداز نمودن پول به کار می روند. همچنین می توان از قلک به عنوان وسیله ای برای تزیین و حتی مدل های خاص آن را به عنوان دکوری استفاده نمود. قلک هایی با طرح های شکیل مانند قلک چوبی یا همان قلک های ام دی اف، کارکرد های گسترده ای در زمینه تزیینات دارند. این قلک سایز قابل قبول و کارآمدی داشته و می توان به سهولت از آن برای پس انداز کردن استفاده کرد. جنس اصلی این قلک های زیبا از جنس ام دی اف می باشد و مخزن آن به شکل دایره ای شکل طراحی و ساخته شده است.

این قلک در بخش محصولات چوبی یا محصولات ام دی اف طبقه بندی می شود. ظاهر تزیینی و زیبای این قلک و همچنین اندازه مناسب آن باعث شده است تا بتوان این قلک را به عنوان هدیه ای مناسب برای افراد مختلف در نظر گرفت.

این قلک می تواند هدیه ای خاص باشد زیرا قابلیت این را دارد که بر روی صفحه اصلی آن هرگونه چاپی را انجام داد.

 

مشخصات قلک چوبی یا ام دی اف

قلک چوبی در واقع از جنس ام دی اف درست شده است و دارای سطحی صیقلی است که بر روی آن طرح های زیبایی نقش بسته است. این قلک دارای زیبایی ظاهری است و در کنار این موضوع دارای مخزن اصلی و بخش نگهداری با سایز مناسب می باشد. قلک ام دی اف بر روی پایه ای به طول 14 سانتی متر  و به عرض 6 سانتی متر درست شده است و مخزن آن نیز دارای ارتفاعی برابر با 16 سانتی متر می باشد که این ابعاد باعث می شود که کارایی این قلک نیز در کنار زیبایی آن از فاکتور های  اساسی خرید محسوب شود.

 

قلک ام دی اف( قلک چوبی) یکی از هدایای تبلیغاتی زیبا و کارآمد

همیشه مرسوم بوده که به عنوان هدیه تبلیغاتی از سررسیدها، تقویم های رومیزی، خودکار و یا تقویم استفاده می شده اما قلک چوبی می تواند یکی از هدایای تبلیغاتی فوق العاده برای فرد مورد نظر شما باشد زیرا قابلیت چاپ بر روی بدنه آن یکی از مزایا و ویژگی های این قلک است که آن را به هدیه ای خاص مبدل کرده است.