تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
محاسبه قیمت جا دستمال کاغذی

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

روکش

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    CDR
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

در صورتی که می خواهید هدیه تبلیغاتی خاصی را برای کسی سفارش دهید و یا می خواهید یک پک تبلیغاتی درست نمایید، جا دستمال کاغذی چوبی می تواند یک گزینه بسیار عالی و کاربردی باشد. قطعا وجود یک جعبه زیبا برای قرار دادن دستمال کاغذی بر روی میز می تواند گزینه بسیار خوبی باشد و قطعا هر مکان و یا هر اتاقی به آن نیاز دارد، پس چه بهتر که از لحاظ بصری نیز زیبا باشد. حال اگر شرایطی فراهم باشد که بتوانید بر روی آن نام برند و یا شرکت خود را نیز حک کرده و به چاپ برسانید، می تواند برای کار شما و شناخته شدن شما، بسیار جالب و مفید فایده نیز باشد.

هدایای تبلیغاتی چوبی

چوب و لوازم چوبی از جمله وسایلی است که بسیاری از مردم به آن علاقه دارند و زمانی که قصد هدیه دادن وسیله ای به کسی را داریم، هدایای چوبی می توانند انتخاب فوق العاده ای باشند. امروزه به منظور تبلیغات برای کسب و کار و یا برند خود، افراد به بهانه مناسبت های مختلف هدایایی را به افراد می دهند که به عنوان هدایای تبلیغاتی مطرح هستند. این کار برای معرفی نام و یا شغل شما می تواند بسیار مفید فایده باشد.

از جمله این هدایا که از تنوع بسیار بالایی نیز برخوردار می باشند، می توان به لوازم چوبی یا ام دی اف اشاره کرد که بسیار متنوع بوده و شامل انواع لوازم التحریر و وسایل اداری و همچنین وسایل تزیینی می شوند. جا دستمال کاغذی چوبی یکی از این لوازم است که می تواند برای قرار گرفتن بر روی میزهای ادارات گزینه ای مناسب و بسیار کاربردی باشد. جا دستمال کاغذی چوبی در سایز و اندازه های مختلف و به منظور قرار دادن دستمال کاغذی معمولی مورد استفاده قرار می گیرد.

 

جا دستمال کاغذی چوبی

جا دستمال کاغذی را از جنس ام دی اف می سازند که می تواند در کنار سایر ملزومات چوبی بر روی میزها قرار گرفته و آنها را تکمیل نماید. داشتن سطح صاف و صیقلی و براق این نوع از دستمال کاغذی ها باعث شده تا شما بتوانید از آنها به عنوان هدایای تبلیغاتی استفاده کرده و نام برند و یا لوگو شرکت و یا کسب و کار خود را بر روی بدنه آنها چاپ نمایید.

البته کار چاپ را بهتر است به چاپ ایران کهن بسپارید زیرا می توانید تمام آیتم های مربوط به چاپ را انتخاب و این کار را باب سلیقه خود سفارش دهید. شما برای این موضوع حق انتخاب نوع چاپ، اندازه، فرمت فایل، سطر بندی و یا حتی چاپ طرح و یا شکل خاص و ... را دارید و می توانید سفارش این کار را بر اساس سلیقه خود بدهید. 

 

سفارش جای دستمال کاغذی از نوع ام دی اف، یکی از هدایای تبلیغاتی کارآمد

شما به سهولت می توانید در سایت چاپ ایران کهن و در بخش هدایای تبلیغاتی، گزینه محصولات چوبی یا همان محصولات ام دی اف را انتخاب و سپس جا دستمال کاغذی چوبی را انتخاب نمایید. در این مرحله قادر خواهید بود تا تعداد سفارش خود را تعیین و همچنین زمان تحویل را از بابت نوع سریع یا عادی انتخاب نمایید. البته زمان سفارش نرمال جا دستمال کاغذی چوبی 3 روزه است.

یکی از مزایای این جعبه دستمال کاغذی در این است که به غیر چاپ متن، می توانید شکل و یا طرح خاصی که مد نظر خود دارید نیز بر بدنه آن چاپ نمایید.