میزبان صدای گرم شما هستیم

محاسبه قیمت خودکار تاچ کمر پیچ

تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

روکش

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    CDR, PDF
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

در دنیای تبلیغات شاید کم هزینه ترین و گسترده ترین روش تبلیغاتی استفاده از خودکار باشد. این گروه از محصولات تبلیغاتی با توجه به تنوع در طرح و رنگ برای گروه های مختلفی قابل استفاده است. با ویژگی های خودکار تاچ کمر پیچ و نحوه چاپ بر روی آن بیشتر آشنا می شویم.

خودکار های تاچ دار

امروزه بیشتر افراد از موبایل های هوشمند استفاده می کنند. بیشتر این گوشی ها نیز برای عملکرد نیاز به تاچ پن دارند. برای همین در تبلیغات می توان از این نیاز افراد استفاده نمود و از خودکارهایی که به تاچ مجهز هستند برای این گروه به عنوان هدیه تبلیغاتی استفاده کرد. این خودکارها با دارا بودن تاچ به خوبی قابل استفاده برای انواع تبلیت و موبایل بوده و کاربردی وسیع در تبلیغات دارند. متریال بدنه و نوع چاپ بر روی این خودکارها متفاوت بوده و بسته به گروه های هدف در تبلیغات می توان از انواع گران قیمت و ارزان قیمت آن در تعداد مناسب استفاده نمود.

 

ویژگی های خودکار تاچ کمر پیچ

معمولا خودکارها به دو مکانیزم قابل استفاده هستند یا فشاری هستند که در این صورت با زدن دکمه بالای خودکار قسمت نوک آن از بدنه خارج شده و قابل استفاده برای نوشتن می شود و یا از قسمت کمر پیچ خورده و با این کار نوک خودکار از بدنه بیرون می آید. خودکار کمر پیچ تاچ دار به روش دوم برای نوشتن آماده می شود. اما دارا بودن تاچ در این خودکارها به آن قابلیت استفاده در موبایل و تبلیت ها را نیز می دهد. این نوع خودکار تاچ دار کمر پیچ از انواع ساده آن قیمت بیشتری داشته و بسته به متریال بدنه و نوع چاپ روی بدنه و دسته خودکار قیمت خودکار تاچ کمر پیچ متفاوت خواهد بود.

علاوه بر آن متریال بدنه نیز دارای مقاومت نسبتا بالایی بوده در اثر پیچ به سرعت نمی شکند. قسمت مخزن جوهر در خودکار تاچ دار کمر پیچ نیز قابل تعویض بوده و این قسمت های جوهر در بسته های چند تایی در بازار عرضه می شوند.

 

 نحوه چاپ خودکار تاچ دار کمر پیچ

برای چاپ بر روی خودکار تاچ کمر پیچ می توان از روش تامپو و یا حکاکی لیزری استفاده نمود. حکاکی لیزری در چاپ خودکار تاچ کمر پیچ روش ماندگار برای تبلیغات بر روی این نوع خودکارها است. قیمت هر تعداد چاپ لیزری نیز بسته به نوع متریال بدنه متغیر است. متریال در بدنه خودکارها می توان فلزی یا پلاستیکی باشد که قیمت خودکارهای فلزی نسبت به خودکارهای پلاستیکی بیشتر است. رنگ بدنه و رنگ جوهر مصرفی در خودکارها نیز قابل تغییر با نظر سفارش دهنده است. قابلیت چاپ بر روی بدنه و دسته خودکارهای کمر پیچ تاچ دار وجود داشته و می توان از روش های چاپ رنگی نیز برای این کار استفاده نمود.

توجه نمایید در سفارش چاپ خودکار تاچ کمر پیچ از جوهر مرغوب برای خودکار استفاده نمایید. عدم قابلیت نوشتن خودکار و روان نوشتن آن باعث می شود تا در مواقع ضروری در صورت بروز مشکل خودکار از رده مصرف خارج شود. در این صورت کل هزینه های تبلیغاتی شما در این زمینه کاملا از بین خواهد رفت.

چاپ ایران کهن با سال ها تجربه در زمینه عرضه محصولات تبلیغاتی و چاپ بر روی این محصولات به شما مشتریان گرامی خدمات ارائه می نماید. برای اطمینان از کیفیت محصولات و سفارش خودکار تاچ کمر پیچ با مناسب ترین قیمت به سایت ایران کهن مراجعه فرمایید.