محاسبه قیمت خودکار استند موبایلی و ضد عفونی کننده به همراه چاپ تک رنگ
تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

روکش

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    CDR
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

  معرفی خودکار استند موبایلی و ضد عفونی کننده به همراه چاپ تک رنگ

یکی از معمولی‌ترین شیوه‌ تبلیغات چاپ برند بر روی خودکار و هدیه دادن آن‌ها به اشخاص متفاوت است. این تبلیغات قیمتی مناسب دارد و ماندگاری برند در ذهن مخاطب را با درصد بالایی تضمین می‌کند. اما دیگر این مدل تبلیغات خسته‌کننده شده، هیچ نو‌آوری و خلاقیتی ندارد. تیم ایران کهن با مشورت اعضای گروه تبلیغات، تصمیمی خاص را اتخاذ کرده. خودکار‌ استند موبایلی ضدعفونی کننده به همراه چاپ تک رنگ‌ برای تبلیغات متفاوت را در نظر گرفته‌ایم. علت اینکه ضدعفونی کننده را برگزیده‌ایم شرایط کرونایی جامعه و نیاز همه‌ی افراد به این محصول است. 

ویژگی خودکار استند موبایلی و ضدعفونی کننده به همراه چاپ‌ تک رنگ

هر محصولی که مشتری را جذب می‌کند به دلیل ویژگی‌های خاصی است که دارد ایت امر در مورد خودکار‌ استند موبایلی ضدعفونی کننده به همراه چاپ تک رنگ‌ نیز صدق می‌کند. در نتیجه بر آن شدیم تا در این بخش ویژگی‌های این محصول را شرح دهیم: 
• این محصول دو کاربرد متفاوت دارد جنس خودکار و جوهر آن از بهترین مواد ساخته شده است. خودکار تا تمام شدن جوهرش به صورت روان می‌نویسد اگر قرار باشد با چند بار نوشتن جوهر پس دهد که هزینه تبلیغات کاملا بیهوده بوده. 
• ضدعفونی کننده مواد سازنده آن قوی  و مورد تایید نهادهای بهداشتی است
• رنگی که برای چاپ استفاده می‌شود تک رنگ است. استفاده کردن رنگ‌های مختلف برای این محصولات خصوصا خودکار ظاهری بهم ریخته و آشفته به خودکار می‌دهد.
• خودکار و ضدعفونی کننده برند شما را به طیف گسترده‌ای معرفی می‌کنند. کاربردی بودن این پک وجه تمایز آن با سایر محصولات تبلیغاتی است.

تیراژ قابل سفارش و زمان تحویل خودکار استند موبایلی

تیراژ قابل سفارش از ۵۰ عدد شروع می‌شود و تا ۱۵۰۰ به همراه چاپ تک رنگ قابل سفارش است. زمان تحویل سفارش هم بر اساس روزهای کاری بوده و تعطیلات رسمی و جمعه‌ها برای زمان سفارش حساب نمی‌شوند.
• تحویل فوری: ۲ روز کاری
• تحویل معمولی: ۳ روز کاری 
• تحویل غیر معمولی: ۴ روز کاری 
در صورتی که پیش از موعد سفارش آماده شود تماس گرفته می‌شود.

قیمت خودکار استند موبایلی و ضدعفونی کننده به همراه 

قیمت مناسب این پک تبلیغاتی با استقبال بی‌نظیری مواجه شده است. تعداد سفارش در این محصول تنها موردی است که بر روی قیمت آن تاثیر گذار است.

سخن آخر

تبلیغات تکراری ماندگاری برند را به همراه ندارند و خلاقیت و نوآوری در محصولات مجتمع چاپ کهن جزو اصول کار حساب می‌شود. یکی از این محصولات بی‌نظیر و بسیار پر کاربرد خودکار‌ استند موبایلی ضدعفونی کننده به همراه چاپ تک رنگ‌ است که به راحتی می‌توانید آن را از چاپ کهن تهیه کنید.