محاسبه قیمت سلفون مات
تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

 • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
  JPG, JPEG

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
 • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

معرفی کارت ویزیت سلفون مات با چاپ افست

یکی از مواردی که در چاپ باعث ماندگاری بیشتر محصولات می شود نوع پوشش بر روی این محصولات است. از پوشش های مختلفی جهت این کار استفاده می شود. هر کدام نیز دارای زیبایی خاص خود است. در این مقاله با سلفون مات افست در چاپ بیشتر آشنا خواهید شد.

 انواع پوشش بر روی محصولات چاپی

بیشتر افراد برای این که محصولاتی که در چاپ استفاده می کنند دارای دوام بیشتر در طرح و رنگ باشند و به سرعت در اثر عوامل متعدد دچار فرسودگی نشوند از پوشش بر روی آن ها استفاده می کنند. این پوشش ها در تنوع بسیار جهت  پوشش بر روی انواع محصولات چاپی تولید یم شوند. پوشش های مانند ورنی، یو وی، سلفون مات و سلفون براق و... از مهم ترین پوشش ها در این محصولات است. توجه نمایید که هر کدام از این پوشش ها خود به انواع دیگر دسته بندی می شوند.

 

 سلفون مات افست چیست

 سلفون های از کاربردی ترین نوع پوشش در صنعت چاپ است. این متریال به دو صورت بر روی محصولات چاپی کشیده می شود وعلاوه بر ماندگاری باعث جذابیت بیشتر این محصولات می شود. نحوه چسباندن سلفون مات به دو صورت دستی و مکانیکی انجام می شود که به چاپ زیبایی بیشتری می دهد.

سلفون مات افست دارای انعطاف زیاد بوده و در برابر عوامل مختلف مانند فرسودگی، پارگی، سائیدگی و عواملی از این قبیل بسیار مقاوم است. نوع براق این سلفون ها نیز بر روی محصولات کشیده می شود که به محصولات درخشندگی خاص با بازتاب نور می دهد. این محصولات برای افرادی که علاقمند به درخشندگی نیستند توصیه نمی شود.

 

سلفون مات طلا کوب چیست

در بعضی از مواقع بر روی سلفون مات از نوع چاپ طلاکوب استفاده می شود. این نوع دارای کیفیت بیشتر و زیبایی بصری بهتری است. در زمان چاپ این نوع محصولات چاپی سلفون مات افست طلا کوب باید به چند نکته مهم توجه نمود.

 •  بهتر است که برای مطالب ریز را از چاپ طلا کوب استفاده نکنید. این کار باعث ایجاد بریدگی بر روی نوشته ها خواهد شد.
 • در نوشته ها با فونت درشت از چاپ طلاکوب استفاده کنید.
 • محدودیت رنگ در این محصولات چاپی با سلفون مات وجود ندارد.
 • توجه کنید که چاپ طلا کوب بعد از روکش کردن با سلفون مات افست انجام می شود و سطح محصول چاپی تنها در قسمت های طلا کوب براق و در دیگر قسمت ها مات است.

 

استفاده از سلفون مات در چاپ لیبل

علاوه بر استفاده از سلفون مات بر روی چاپ کارت ویزیت و یا بروشور از این  سلفون مات افست می توان بر روی لیبل نیز استفاده نمود. این نوع پوشش بر روی این لیبل ها آن ها در دمای محیط انبارها محفوظ و مقاوم نگه می دارد و این محصولات قدرت چسبندگی خود را در این محیط ها به دلیل رطوبت از دست نمی دهند. از دیگر مزایای سلفون مات افست می توان به این موارد اشاره نمود.

 • در سلفون مات به دلیل استفاده از چاپ افست تیراژ بالا و هرنیه ها تا حد زیادی کاهش می یابد.
 •  این نوع پوشش ها به محصولات چاپی مقاوم در برابر انواع آسیب های محیطی را می دهد.
 • از جمله عوامل تاثیر گذار که ممکن است محصولات چاپی بدون روکش سلفون مات را تحت تاثیر قرار دهد می توان به کشیدگی، انجماد و انواع مواد شیمیایی اشاره نمود.

برای چاپ محصولات با بهترین کیفیت و روکش نمودن آن با انواع متریال پوششی با مناسب ترین قیمت می توانید به سایت ایران کهن مراجعه فرمایید. این مرکز اولین و بزرگ ترین مرکز در زمینه خدمات چاپی در کوتاه ترین زمان ممکن است. برای دریافت قیمت آنلاین چاپ نیز به این سایت مراجعه فرمایید.