محاسبه قیمت جاکاتالوگی
تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

روکش

انتخاب کالا

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

جا کاتالوگی و جا بروشور

در این که کاتالوگ و بروشور ابزارآلات بی نظیری در دنیای مارکتینگ هستند جای هیچگونه شکی نیست. اما مساله نحوه و چگونگی ارائه ی این چاپ ها است. شما می توانید یک چاپ بی نظیر را به شیوه ای نا مطلوب ارائه دهید، یا چاپی متوسط را از کانالی بی نظیر به دست مخاطب برسانید، قضاوت فنی شما موفقیت و کامیابی کدام روش است؟ تجربه نشان می دهد فرمی که یک کاتالوگ به دست مخاطب می رسد، اهمیتی همسنگ محتوا و طراحی آن دارد. کاتالوگ های خود را می توانید از طریق جاکاتالوگی  و جا بروشوری به دست مخاطب برسانید، اداره، سازمان، شرکت یا برند خود را از این طریق تقویت کنید و جایشگاهش را ارتقا بخشید.

 

    جاکاتالوگی 

جا کاتالوگی، ثابت و متغیر

 

  جا کاتولوگی را می توان در ابعاد مختلفی سفارش داد. ایستاده، یک طرفه و دو طرفه و رو میزی. بسته به شرایط دفتر، میزان زمانی که نیاز دارید از جاکاتالوگی استفاده کنید و البته کاتالوگ هایی که استفاده می کنید می توانید جاکاتالوگی های مختلفی سفارش دهید. بعضی اوقات هم وقتی نمی توان نمونه ی دندانگیر و مناسبی از بین مدل های موجود در بازار انتخاب کرد، چاره ای نیست جز این که دست به کار شد و مدل مورد نظر خود را ساخت. این امر هم می تواند در شرایط خاص به کار آید.

 

جاکاتالوگی

  

سفارش جا کاتالوگی و جای بروشور با کمترین هزینه

 

  سه مدل اصلی جا کاتالوگی و جا بروشوری پر مخاطبی که در بازار طرفدار دارند را به صورت معمول در اختیار شما قرار می دهیم. برای در اختیار داشتن این نمونه ها کافی است به سایت مراجعه کرده و سفارش خود را از نظر تعداد و رنگ و شیوه ی ساخت و مدل مشخص کنید. اما اگر فکر در اختیار داشتن طرحی خاص را دارید، یا مدلی دیده اید و کنجکاوید چگونه و با چه قیمتی می توان آن را در اختیار داشت کافی است تلفن را بردارید و با ما تماس بگیرید، پاسخگوی شما خواهیم بود.