تعداد نظرات 0 نظر
کیفیت محصول
امتیاز
مقرون به صرفه
برچسب ها
محاسبه قیمت استند ایکس 60x170

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

روکش

انتخاب کالا

تحویل را مشخص کنید

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG, TIFF, TIF, PDF
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن

خدمتی نو از مجموعه ایران کهن به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.
ورود به طرح کهن

توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ ایران کهن :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج، پلاک 6، مجتمع چاپ کهن
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

نمایشگاه ها مهمترین مکان ها برای ارائه محصولات تبلیغاتی و یا تبلیغات برای معرفی یک برند است. در این مکان از انواع ابزارهای تبلیغاتی برای این کار استفاده می شود. استند ایکس 60 در 170 سازه ای برای نگهداری بنرهای ایستاده است. در این مقاله با ویژگی های این محصول آشنا می شوید.

استند ایکس چیست

برای نگهداری و نصب بنرهای تبلیغاتی در محل هایی که فضا برای نصب آنها به دیوار وجود ندارد از پایه هایی به نام استند ایکس استفاده می شود. شکل ظاهری و متریال سبک این سازه ها به آن ویژگی حمل و نقل ساده و راحت را می دهد. علاوه بر آن این سازه ها از قیمت های مناسبی نیز برخوردار هستند که باعث می شود تا غرفه داران از آن جهت معرفی محصولات خود استفاده نمایند.

استند ایکس 60 در 170

استند ایکس 60 در 170 با ابعاد مشخص بیشترین استفاده را در فضاهایی نمایشگاهی دارند. از ویژگی های مهم این محصول می توان به این موراد اشاره نود.

وزن کم

ساخت استند ایکس 60 در 170 از متریال آلومینیوم بوده به همین علت از وزن بسیار کمی برخوردار بوده و به سادگی قابل حمل و نقل و جابجایی است.

 

قابلیت استفاده به صورت چندین بار

بنرها بر روی  استند ایکس 60 در 170 به سادگی قابل تعویض بوده و هر بار می توان از بنر تبلیغاتی برای معرفی محصولی جدید بر روی این استند استفاده نمود.

قیمت اقتصادی

قیمت مناسب استند ایکس 60 در 170 به دلیل تولید داخلی کشور به آن مزیت تهیه و استفاده در امور تبلیغاتی را برای همه افراد داده است.

سادگی در راه اندازی

این استند از قطعات متعددی تشکیل شده است که به سادگی در هم قفل شده و تشکیل یک پایه کامل را می دهد. بعد از استفاده نیز به سادگی جمع و در کیف قرار می گیرند.

با دوام

مقاومت این سازه در برابر انواع ضربات و یا باد و باران بسیار بالا بوده و به سادگی در اثر ضربه نمی شکند.

قابلیت ارتجاعی

به دلیل متریال مصرفی در استند ایکس این سازه در برابر ضربه حالت ارتجاعی داشته و کج نمی شود.

ایستایی بالا

نوع طراحی استند ایکس 60 در 170 به آن قابلیت ایستایی مناسب را داده است و با نصب بنر به روی آن به طرفین خم نمی شود. توجه کنید که این سازه ها برای محیط های داخلی طراحی شده اند. به همین دلیل و به دلیل وزن کم سازه به راحتی با وزش باد به زمین می افتند.

 

چگونگی تولید استند ایکس

برای ساخت این محصول باید فایل سفارشی توسط مشتری به مراکز چاپ ارسال شود. این فایل بر روی متریال های مختلفی مانند بنر، پی وی سی و یا کتد لمینت قابل چاپ است. در صورتی که متریال بنر از جنس کتد باشد باید برای مقاومت بیشتر از روکش لمینت بر روی آن استفاده شود. اما متریال های دیگر با توجه به استحکام بیشتر نیاز به استفاده از روکش ندارند.

این متریال برای نصب ساده تر بر روی استند ایکس در چهار طرف پانچ شده و داخل سازه نصب می شود.

انواع استند ایکس

از انواع این سازه می توان بن موارد اشاره نمود.

  • استند ایکس نمایشگاهی
  • استند ایکس تبلیغاتی
  • استند ایکس اطلاع رسانی
  • استند ایکس تسلیت

توجه کنید در صورتی که از این سازه در فضاهای خارجی استفاده می کنید باید متریال آن از نوع مقاوم در برابر باد و باران و نور خورشید باشد. چاپ پلات آن نیز بر روی کتد صورت گرفته و با پوشش لمینت براق یا مات پوشش شود. معمولا برای چاپ این سولیت ها از دستگاه اکوسالونت استفاده می شود که  چاپ آن دارای کیفیتی بسیار بالا است.